Büyükada Façyo Restaurant

  • İstanbul /
  • Gülistan Caddesi No: 26
1.0puan

Büyükada Façyo Restaurant

1970 yılından beri hizmet veren restaurantımızda Büyükada'nın zengin doğa manzarası ile mutfağımızın eşsiz yemeklerini birleştirdiğimiz sıcak bir atmosferde hizmet vermekteyiz..

Kusursuz hizmet anlayışıyla Büyükada'nın martı sesleriyle süslü, deniz dalgalarının romantizminde, doğal hayatın tam içerisindeki Façyo Restaurant farkını yaşamak için, sizleri restaurantımıza davet ediyoruz.

Aileniz ve sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz, özel günlerinizi kutlayabileceğiniz mekanımızda her gün ve her saat kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızdayız.
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
1
1
Büyükada Façyo Restaurant
Büyükada Façyo Restaurant
/ İstanbul
Türkiye
Mekanı hiç beğenmedik

-

Ben kendim ve kendi ailem adına o mekânı hiç beğenmedik. İnsanları tavlayıp içeri alıyorlar, siparişleri aldıktan sonra hiç masaya yaklaşmıyorlar. İsmini bilmediğim bir beyefendi bizi içeriye davet etti, size meyve hediye olacak diye söz verdi ama olmadı. Çay istedik 15-20 dakika beklettiler, hesabı istedim fatura vermediler, servis hizmeti olarak para istediler. Benim anlamadığım bu, hizmet sıfır seviyede olan bir mekanda neden böyle şeyler yapıyorlar?! Sen müşteriyi razı et, o müşteri bir dahaki sefere yine gelsin. Yemeğimizi yiyip bitirdikten sonra boş tabaklarımızı bile alan olmadı, sonradan ismini bilemediğim orada hizmet yapan bazıları tarafından buyruk kulu olan bir delikanlı sağ olsun bize yaklaştı ve bizlere müşteriyle nasıl ilgilenilmesi lazımsa onu yaptı ama ona da müsaade etmediler. Arkadaşlar ben çok yerlerde oldum ama böyle kabalık, böyle soğukluk görmedim. Eğer bu yorumu restoranın büyükleri okuduysa lütfen benim mailime yazsın. Söyleyecek çok sözüm var. Teşekkürler!

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller