Büyükada Altın Fıçı

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Gülistan Cad. No:8

Büyükada Altın Fıçı

Büyükada Altın Fıçı, iç dizaynı "fıçı" temasıyla tasarlayıp bunu aksettirmesiyle değerli müşterilerine farklı bir konsept ve kusursuz bir sunum gerçekleştirmektedir.

Büyükada manzarasının içinde doğal ve mistik bir restaurant olan mekanımızda, Rakı & Balık yapmanın keyfini doya doya yaşayabirsiniz.

Sunumun sanata dönüştüğü mekan olan Büyükada Altın Fıçı'da sizleri keyifli saatler geçirmeye davet ediyoruz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Zehirlendim
1

-

Zehirlenmek istemiyorsanız lütfen bütün mesajı okuyun (English Below). Fıçı Restoran zehirlenmek için bire bir. Bu restorana bir arkadaşımla birlikte gittik. Ben balık çorbası içtim ve kalamar yedim. Arkadaşım ise sadece mercimek çorbası içti. Fiyatı ise 51 lira tuttu. Aradan çok vakit geçmeden baş dönmesi, gözlerimde kararma oluştu ve ardı arkası kesilmeyen kusma nöbetleri baş gösterdi ve gün içerisinde bu restoran.. Devamını Göster

3
Yemekler başarılı değil
4

-

Konum olarak güzel. Ancak midye dolma, midye tava ve kalamar başarısız. Bira içip laflamak için güzel, bir şeyler yemek için kötü bir mekan.

3
Salatadan kurt çıktı
2

-

Ayrıca yediğimiz yemekteki salatadan kocaman bir kurt çıkmasının ardından "Olabilir, sık sık oluyor" diyebilecek kadar lakaytlar. Kesinlikle gidilmemesi gereken bir mekân.

Yakınındaki Oteller