Bozcaada Ayazma Plajı, Bozcaada mekan profili ve Bozcaada Ayazma Plajı hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Bozcaada Ayazma Plajı Tanıtımı

Ayazma Plajı anlatılmaz hakikaten yaşanılması gerekir. Bozcaada'nın batı ucunda yer alan plaja yazları ada merkezinden kalkan minibüsler ile de ulaşım mümkün. Plaj halka açık. Şezlong ve şemsiye kiralayabiliyorsunuz. Market cafeler ve özellikle balık üzerine çalışan restoranlar var.

Adada denize girilen ve en popüler plajların başında geliyor. Bozcaada merkezden uzaklığı 10 km. civarında. Zaten adanın etrafında 30 dk. da aracınızla tam tur atmanız mümkün. Kısaca adada her yer birbirine çok yakın. Kendimiz adayı keşfedelim minibüsten bıktık aracımızda yok derseniz hem spor hem gezi için bisiklet tembellik yapalım derseniz de küçük scooterlardan kiralayabilirsiniz.

3 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Resmen çamurda yüzdük

-

Öncelikle Bozcaada beklentilerimizi karşılamadı. Fiyatlar çok pahalı. Kalite sıfır. Bozcaada Ayazma Plajı da güzel değil. Resmen çamurda yüzdük. 1 gecelik pansiyon fiyatı 300 TL. Yemekler çok pahalı. Feribot bile 35 TL. Denize girmek dışında hiçbir aktivite yok. Boşuna bu kadar yol tepip gelmeyin. 5 yıldızlı otele gidip her şey dahil konsepte bu parayı ödeseniz daha iyi. Kısacası uzun yoldan (İstanbul'dan) gelecekseniz gelmeyin.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
10
Deniz mükemmel

-

Deniz mükemmel. Hafta sonları otopark sorunu kaçınılmaz. Burası Türkiye'nin Karayipler'i gibi. Herkesin görmesi gereken bir güzellik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
10
Bozcaada Ayazma Plajı

-

Deniz soğuk olmakla beraber çok güzel. Plaj gördüğüm en pis plaj. Şemsiye ve şezlong kiralayan şirketler sadece para almayı biliyorlar ve hiçbir temizlik yapmıyorlar. Sadece uzakta bir iki çöp kutusu var. Herkes sigara ve her türlü çöpü oturduğu yere atıyor, onlar da rüzgardan denize uçuyor. Denizin içi kağıt, su ve bira şişeleri dolu. Üstelik aynı şirketlerin elemanları plajin kirliliğinden bahsettiğinizde üstünüze yürüyüp hakaret ediyorlar. Böyle bir güzelliğe yazık oluyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler