Şişli Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Şişli Otel Rehberi
Doğusunda Beşiktaş'a, kuzeyinde Kâğıthane'ye ile güneyinde Beyoğlu'na komşu olan Şişli; İstanbul'da tarihi eserleri, modern ticaret merkezi, kültür sanat merkezi ve pek çok iş yerleriyle kozmopolit tanımına en çok uyan destinasyonlardan birisi… Şişli'ye yolunuz düştüğünde konaklama konusunda arayış hâline girerseniz ya da 14 Şubat'ın gelmesi ile sevgilinizle romantik anlar yaşayacağınız bir otel tutmayı düşünüyorsanız Şişli'nin birbirinden güzel otellerini sizler için derledik! Sevgililer Günü'nü İstanbul'un diğer semtlerinde geçirmek isteyenler için birbirinden güzel, romantik şömineli otelleri İstanbul Romantik Oteller sayfasından öğrenebilirsiniz!

İş Seyahati İçin: Montagna Hera Hotel

Şişli Otel Rehberiİstanbul'a iş seyahatine geldiniz ve sizin için vakit en değerli şeyse; başta her yere ulaşabileceğiniz otobüs hatlarının geçtiği otobüs durakları ve Taksim metrosu olmak üzere toplu taşımaya yürüme mesafesindeki Montagna Hera Hotel sizin için zamandan tasarruf sunacak konumuyla dikkat çekici bir tesis!

Montagna Hera Hotel

  Otel
 • Elmadağ /
 • Şişli /
 • İstanbul

Tesis Fiyatı

25 Mart 2023 giriş oda fiyatı

1210 TL

En Uygun Fiyata Git

Şık Detaylara Önem Veriyorsanız: Roomers Nişantaşı

Şişli Otel RehberiTasarımındaki ince dokunuşlardan, şehrin sokaklarındaki hareketliliği seyrederek kahvaltı yapabileceğiniz alanlara dek size İstanbul'un tam merkezinden, sanki şehri dışarıdan izliyormuş hissi kazandırabilecek; tercih edilesi bir adres. Sevgililer Günü uygun fiyatlı romantik otel arayanlar için uygun bir yer.

Roomers Nişantaşı

  Otel
 • Nişantaşı /
 • Şişli /
 • İstanbul

Tesis Fiyatı

25 Mart 2023 giriş oda fiyatı

1343 TL

En Uygun Fiyata Git

Taksim'e Birkaç Adım Olsun Derseniz: Taxim V&V Apart

Şişli Otel Rehberiİstanbul Avrupa Yakası'nın kalbi, hâlâ Taksim'de atıyor. Pek çok toplu taşımanın merkezi olmasının yanı sıra hayatın da hiç durmadan akıp geçtiği bir nokta olarak Taksim yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Siz de Şişli otelleri arasından önceliğinizi Taksim'e birkaç adım uzakta olmasıyla belirliyorsanız Taxim V&V Apart tam sizlik!

Günlük Koşturmacadan Uzak Bir Yer Arıyorsanız: Park Grazza Hotel

Şişli Otel Rehberi"Hem İstanbul'da kongre ve sergi salonu ile Taksim Meydanı gibi lokasyonlara çok yakın olsun hem de günlük koşturmaca sırasında soluklanacak bir bahçesi olursa uğrar, biraz dinlenip güne devam ederim" diye düşünenler için ve iş seyahat oteli olarak konaklayabilecekleri bir seçenek var: Park Grazza Hotel!

Park Grazza Hotel

  Otel
 • Ergenekon /
 • Şişli /
 • İstanbul

Tesis Fiyatı

25 Mart 2023 giriş oda fiyatı

1821 TL

En Uygun Fiyata Git

Butik Otellerden Vazgeçemiyorsanız: İstanbul Box Boutique Hotel

Şişli Otel RehberiŞehrin tam göbeğinde, şehir dışı güzelliğini taşıyan bir butik otel arayışındaysanız; sizi Şişli'nin tam ortasında olmasına rağmen gerek dekorasyonu gerek iç ve dış tasarımlarıyla tam manasıyla bir butik otel olan İstanbul Box Boutique Hotel ile tanıştırmak isteriz!
Şişli Otel Rehberi

Tarihi dokusu ve metropol yapısı ile İstanbul'un kalbinin attığı Şişli'de vakit geçirmek ve keşfe çıkmak oldukça zevkli oluyor. Günübirlik bir konaklama seçenekleri ile Şişli jakuzili ve şömineli otelleri tercih edebilirsiniz!

Daha fazla Şişli Oteli öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz;

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)