Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şişli Merkez Otelleri

Şişli Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 29 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Şişli Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Şişli, çok sayıda tarihi dokuya sahip esere, modern iş, alışveriş ve kültür - sanat merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Konaklamada ise Şişli Merkez otelleri tüm yıl açık olup gelen misafirlerini ağırlıyor.

Şişli Merkez, kozmopolit kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan bir ilçesidir. Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kağıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur.

Şişli Merkez sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı gerek iş, alışveriş ve kültür merkezleri ile gerekse de tarihi eserleri ile yıl boyunca yerli ve yabancı birçok iş adamı ve gezgini ağırlamaktadır. Şişli'ye gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Şişli Merkez otelleri kategorisinde ise; apart oteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller listelenmektedir. Bu listede yer alan oteller yılın en yoğun zamanını tatilin de başladığı yaz aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple de yaz aylarında sizlerde Şişli Merkez otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Şişli Merkez otelleri kategorisinde listelenen tesislerin fiyatlarını, fotoğraflarını, konumlarını ve iletişim bilgilerini de bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye göre bir tesisin yer aldığı Şişli'de beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Şişli Merkez oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Modern kültür, sanat, iş ve alışveriş merkezleri ile donatılmış olan Şişli Merkez, tarihi dokuya sahip eserlere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Şişli Merkez, mega kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ilçesidir. Şişli İstanbul'un merkezi yerleri arasında olmasından dolayı da oldukça kolay bir ulaşıma sahiptir. İstanbul'un her noktasına ulaşıma sahip Şişli Merkez, İstanbul'a iş ya da tatil için de gelenler tarafından konaklamada tercih edilmektedir.

Şişli Merkez'de yer alan konaklama otelleri içerisinde; apart otel, 3 yıldızlı otel, 4 yıldızlı otel ve 5 yıldızlı oteller listelenmektedir. Bu listeden tüm otel kategorilerine ait tesisleri, tesislerin fotoğraflarını, konumlarını, özelliklerini, iletişim bilgilerini ve fiyatlarını da ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Şişli'de kusursuz hizmet anlayışı ile tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan oteller yıl en yoğun ve kalabalık dönemini tatilin de başladığı yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz aylarında görülen bu yoğunluğunda etkisiyle Şişli Merkez otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır.

Şişli Merkez otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Erken rezervasyon fırsatlarıyla daha ekonomik olan Şişli Merkez otel fiyatları bütçenizi de zorlamadan konaklamanızı yapmanızı sağlar.

Şişli Merkez otel fiyatları otellerin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Butik otelleri apart oteller, yıldızlı oteller daha yüksek fiyatlara sahipken, hosteller ve pansiyonlar misafirlerine daha ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca Şişli Merkez otel fiyatları otellerin misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve imkanlara göre de değişmektedir.

Şişli Merkez Hakkında

Tarihi eserleri, modern yaşamı, iş, alışveriş ve kültür merkezleri ile İstanbul'un nabzını tutuyor Şişli Merkez…

İstanbul'un Şişli ilçesinin merkezi, ismini bu bölgede yaşayan ve şiş yapımıyla uğraşan bir aileden alıyor. Bu aile burada bir konakta yaşıyormuş ve bu nedenle Şişli Merkez'e eskiden Şişçilerin Konağı, daha sonra da Şişlilerin Konağı denmiş, en sonunda ise Şişli'ye dönmüş bu isimler.

Halaskargazi Caddesi ve batı kesimleri ile Bomonti'ye uzanan kısım Şişli Merkez'i oluşturuyor. Cumhuriyet, Meşrutiyet ve 19 Mayıs Mahallelerinin Halaskargazi Caddesi'ne yakın kısımları da Şişli Merkez olarak geçiyor. Şişli Merkez'in kuzeyinde Mecidiyeköy, kuzeydoğusunda Fulya, doğusunda Teşvikiye ve Nişantaşı, güneyinde Osmanbey ve Pangaltı, batısında Feriköy ve Bomonti, kuzeybatısında ise Okmeydanı semtleri yer alıyor.

19. yüzyılın ortalarına kadar Şişli Merkez'de yerleşim oldukça azdı. Daha çok bağ ve bahçelere ev sahipliği yapıyordu Şişli Merkez. Sonrasında ise zengin ailelerin bölgeye yerleşmesi ve konaklar yaptırmasıyla hızlı bir şekilde gelişmeye başladı Şişli Merkez ve yıllar geçtikçe şimdiki halini aldı. Şimdilerde Şişli Merkez, İstanbul'un merkezi konumunda ve birçok iş, alışveriş, kültür ve sanat merkezine ev sahipliği yapıyor.

Şişli Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Son derece güler yüzle karşılandık

Biz otelde 5 gece konakladık. Gece otele giriş yapmamıza rağmen son derece güler yüzle karşılandık. Kahvaltı bir şehir oteline göre süperdi. Herkese önerebiliriz. Her yere yürüme mesafesinde. Odalar çok büyük ve ferah. Kasımda tekrar görüşmek üzere. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Kahvaltı süper

My Bade Hotel'de yine konakladık ve yine geleceğiz. Toplantı odaları bile var. Kahvaltı süperdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mare Park Hotel
Mare Park Hotel

-

Temizlik konusunda çok yetersiz

Otel yeni, zevkli döşenmiş ama temizlik konusunda çok yetersiz. Yerdeki halılar çok kirli, koridorlar da aynı durumda. Tabi temizlik iyi olmayınca huzursuz oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Biz memnun kaldık

Şehrin merkezinde her yere çok yakın. Otel el değiştirmiş onun için bazı eksikleri var ama personel çok güzel yardımcı oluyor. Çok güler yüzle ilgileniyorlar. Biz memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Kahvaltı süperdi

Otelin işletmesi el değiştirmiş, bence de çok iyi olmuş. Yeni işletme daha ilgili, kahvaltı süperdi, resepsiyondaki arkadaşlar çok ilgiliydi. Her otelde sorunlar oluyor, aksilikler oluyor ama hemen ilgilenip çözdüler. Otoparkı ücretsizdi ki bazı otellerde dışarıdan şirketli anlaşmalı deyip otopark ücreti alıyorlar, burası ücretsizdi. Bence fiyatı da otel de çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Biz Cevahir Hotel İstanbul
Biz Cevahir Hotel İstanbul

-

Cam açmak istedim

Dun akşam odamız havasız olunca cam açmak istedim. Resepsiyon, güvenlik nedeniyle kilitlendiğini söyledi. Yangın çıksaydı ve ben mahsur kalsaydım yanıtınızı merak ediyorum. (Maliye Okulu misafiri)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Nurten Hanım, bu konuyu otelde konaklamanız sonrasında nöbetçi müdürümüz ile de telefonda görüşmüştünüz. Kendisi size gerekli açıklamaları yapmıştı. Ama ben tekrar buradan açıklama yapmak isterim. Tüm dünyada otelcilik standartlarında (otelin insiyatifine göre değişiklik gösterebilir) oda camları güvenlik sebebiyle ya kapalı olur ya da 1-2 cm aralık kalacak şekilde açılabilir. Bizim otelimizde de camlarımız yere kadar olduğundan tam kilitlidir fakat konaklayan misafirlerin talebi doğrultusunda açılmaktadır ki siz de talep ettiğiniz anda camınız açılmıştır. Otelimiz 5 yıldızlı olup yangın kaçış planı ve gerekli yangın prosedürleri mevcuttur. Otelimizde odalar 2. kattan başlamaktadır. Bu sebeple hiçbir katımızdan camdan tahliye durumu can güvenliğiniz için söz konusu olamaz.Konuyu bilgilerinize sunarız. Biz Cevahir Hotel İstanbul, Otel Yönetimi

21 Haziran 2017, Çarsamba 11:39
Vali Konak Hotel
Vali Konak Hotel

-

Kahvaltı çok kötüydü

Merhaba. Öncelikle bu sabahtan başlamak istiyorum. 21-5-29-5 kadar sizin otelinizde kaldık... Rezervasyonu Booking'ten yaptık Almanya'dan. Ödememiz gereken miktar 353,50 Euro fakat personel o kadar acemi ve bilinçsizdi ki, nerdeyse uçağımızı kaçıracaktık... Sabah 4'de resepsiyona indik ve 5'de çıkabildik... 230 Euro ödedim ve 500 TL (kur 3.99 hesapladı), toplam 355 Euro... Sonra geldi, 29,5 için ödeme yapılmadı dedi ve bizden 177 TL daha istedi. Size indirim yaptım dedi, 150 TL verin yeter dedi. Her ne kadar hesabın doğru olmadığını söylemekte hala ısrarcıydı ve biz uçağı kaçırma telaşsıyla 150 TL elden verdik. Ve onu da faturaya eklemesini söyledik. Fakat eklemedi. Bu durumda biz 353,50 ödememiz gerekirken 385 ödedik... Odalar güzeldi fakat kahvaltı çok kötüydü... Ekşimiş peynirleri yedikten sonra 2 gün mide bulantısından öldüm. Poğaçalar semsertti. Son 3 gün hiç kahvaltı yapmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

TV’leri bozuk

Otelin hakkı 2 yıldız, kahvaltı inanılmaz kötü. Havlular yer bezi gibi eski, oda TV'leri bozuk. Otelin otoparkı bile ücretli. Klimalar çalışmıyor. Oda temizlensin asıyorsunuz, odaya şampuan bırakmıyorlar. Tam bir facia... Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mare Park Hotel
Mare Park Hotel

-

Servis, oda temizliği ve kahvaltı

Otel çok temiz, bakımlı. Personel yardımsever ve güler yüzlü. Servis, oda temizliği ve kahvaltı çok güzel. Yeri merkezde ve her yere gitme olağanı kolay. Metro, otobüs durakları yakın. Çok beğendik. Memnun ayrıldığımıza sevindik. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abc Residence
Abc Residence

-

Metroya yürüme mesafesi

Lokasyon harika, metroya yürüme mesafesi. İşletmeciler güler yüzlü. Ali Rıza Binboğa'nın binası olduğunu öğrenmek de ayrı bir keyifti. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abc Residence
Abc Residence

-

Çok temiz ve nezih

Çok temiz ve nezih bir tesis. Her şey harika. İşletmeciler o kadar kibar ve yardımsever ki. Konum güvenilir ve metroya çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Abc Residence
Abc Residence

-

Lokasyonu harika

Tertemiz, geniş, konforlu daireler. Lokasyonu harika. Sahipleri ilgili ve yardımsever. Güler yüzlü. Ailelere özellikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolce Vita Apartments
Dolce Vita Apartments

-

Samimi çalışanları

Hesaplı, konforlu, samimi çalışanlarıyla çok hoş bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mare Park Hotel
Mare Park Hotel

-

Personel çok güler yüzlü

Fiyat ve fayda açısından çok iyi. Personel çok güler yüzlü ve yardımsever. Konum da Nişantaşı'na ve birçok yere oldukça yakın. Çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Apart Point
Apart Point

-

Tam bir aile yeri

Çok rahat ettik ailemle. Dedikleri gibi tam bir aile yeri. Kendi evimdeymişim gibiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Regno Hotel
Regno Hotel

-

Kahvaltısı güzel

Kesinlikle arka odalardan almayın derim, afakanlar basıyor resmen. Ön cadde tarafından alın, tavsiyedir... Tek kötü tarafı yastıklar çok rahatsızdı, içine gömülüyorsun... Kahvaltısı güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolce Vita Apartments
Dolce Vita Apartments

-

Lokasyon mükemmel

Lokasyon mükemmel, metro yanı başında; Cevahir AVM'e 2 dakika yürüme mesafesinde, odalar rahat ve ferah, fiyat/hizmet oranı dengeli, tam da aradığım yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Memnun kaldığınıza sevindik. Her zaman bekleriz Halil Bey.

1 Ekim 2016, Cumartesi 22:57
Ramada Hotel & Suites Şişli
Ramada Hotel & Suites Şişli

-

Odalar geniş ve rahat

Personel çok güler yüzlü ve sıcakkanlı. Odalar müsait olduğu için standart oda ayırtmamıza rağmen süit oda verdiler. Odalar geniş ve rahat. Taksim, Osmanbey, Cevahir çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Arsima Home Hotel
Arsima Home Hotel

-

Metroya yakınlık, merkezi konum

Merkezi konum, metroya yakınlığı ve temizliği, personel ilgisiyle mükemmel bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Hotel & Suites Şişli
Ramada Hotel & Suites Şişli

-

Muhteşem bir oda

Muhteşem bir oda, kendimi bu kadar rahat hissettiğim bir yer olmadı, karşılama, personelinin de ilgisi üst seviyedeydi, başta Hasan Bey olmak üzere, Atakan ve Kadir Bey'in şahsında tüm otel personeline çok teşekkürler, her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Hotel & Suites Şişli
Ramada Hotel & Suites Şişli

-

Çok hoşumuza gitti

Kahvaltıya indiğimizde otel çalışanı Aytaç Bey kahvaltı salonuna girişte halimizi, hatırımızı sordu, biz de kendisine sorduğumuzda sizinle birlikte çok iyiyiz dedi. Çok hoşumuza gitti. Çok yaratıcıydı bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blisstanbul Hotel
Blisstanbul Hotel

-

Çok şık ve çok nezih

Şişli'nin tam göbeğinde harika bir otel. Çok şık ve çok nezih. Bayıldım. Toplantı için geldim her defasında burada kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Regno Hotel
Regno Hotel

-

Rahat ve temiz

Rahat ve temiz bir otel. Ulaşım çok kolay. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolce Vita Apartments
Dolce Vita Apartments

-

Konforlu ve temiz

Apart gayet konforlu ve temiz, çalışanlar güler yüzlü, Aziz Bey'e yardımları için saygılar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolce Vita Apartments
Dolce Vita Apartments

-

Konum çok iyi

Konfor güzel, konum ve güler yüzlü resepsiyon çok iyi idi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolce Vita Apartments
Dolce Vita Apartments

-

Temizliğe dikkat edilmiş

Güzel otel. Çalışanları güler yüzlü saygılı. Temizliğine de dikkat edilmiş.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Çok memnun kaldık

Eşimle birlikte 3 gece kaldık. Odalar oldukça geniş, temiz ve konforluydu. Ayrıca personel gayet yardımcı ve güler yüzlüydü. Merkezi yerde olması ve toplu taşıma araçlarıyla İstanbul'da istediğimiz her yere rahatça gidebilmek de bizi çok mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Regno Hotel
Regno Hotel

-

Fiyat kontrolü

Otele baktığınızda mutlaka başka bir yerden fiyatlarını kontrol edin. Odaları güzel ve Şişli merkezde olması iyi. Ancak asansörü biraz dar, o yüzden çok kalabalık, binmeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şişli Otel
Şişli Otel

-

Çok küçük

Çok küçük bir otel. Sanırım pek tercih edeceğim bir otel değil Otel Şişli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Herkese tavsiye edilir

Son derece şık temiz ve çok konforlu bir otel. Huzur bulabileceğiniz bir yer Bade Hotel. Herkese tavsiye edilir. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Temiz, merkezi, sıcakkanlı personel

Bade Hotel Şişli tertemiz. Çok merkezi bir konumda. Çalışanlar da çok güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Bade Hotel
My Bade Hotel

-

Gayet memnun kaldım

Eğitim için Bade Hotel'e gittim. Oda çok estetik ve oldukça konforlu. Personeli güler yüzlü ve çok ilgili. Özellikle Onur Bey ve Arzu Hanım çözüm odaklı, profesyonelce hizmet veriyorlar. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şişli Otel
Şişli Otel

-

Mütevazi, şık, şirin bir otel

Otel Şişli tavsiye edebileceğim bir otel. Yönetime teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)