Elmadağ Otelleri

Elmadağ, Taksim ve Harbiye'nin tam ortasında bulunan bir semttir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Elmadağ Otelleri

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Elmadağ Otelleri ve Elmadağ Otel Fiyatları

Elmadağ, Taksim ve Harbiye'nin tam ortasında bulunan bir semttir.

Elmadağ, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesinde yer almaktadır. Şişli Elmadağ, İnönü ve Harbiye mahalleleri arasında kalmış bir semttir. Taksim ile Harbiye arasında yer alan semtin ana sokağını Elmadağ Caddesi oluşturmaktadır.

Şişli Elmadağ, İstanbul'un nabzını tutan yerlerden sadece birkaçı olan; Taksim, Harbiye, Beşiktaş ve Beyoğlu'na yakın konumu dolayısıyla İstanbul'a turistik gezi amacıyla ve iş için gelen iş adamlarının konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biridir.

Şişli Elmadağ otelleri, bulundukları konum itibariyle de toplu taşıma ulaşım ağının en rahat olduğu semtlerdendir. Hatta merkezi birçok yere yürüme mesafesinde yer alır. Elmadağ otelleri arasında 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, butik otellerden, pansiyonlara ve apart otellere kadar birçok alternatif tesis yer almaktadır. Bu kadar birçok seçeneğin bir arada yer aldığı Elmadağ otelleri arasından seçim yapmakta geç kalmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü merkezi ve nezih bir semtte yer alan Elmadağ otelleri yılın her dönemi maksimuma yakın dolulukta olmaktadır.

İstanbul seyahatinde bu semtte konaklamayı düşünenler, Neredekal.com üzerinden Elmadağ otellerini ve diğer tesisleri inceleyebilmekte ve rezervasyon yaptırabilmektedir.

İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından biri olan Elmadağ, konaklamak için oldukça ideal bir bölge…

İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Elmadağ, İnönü ve Harbiye semtlerinin sınırları içerisinde yer alıyor. Taksim Meydanı ve Harbiye'nin tam ortasında bulunan Elmadağ, konumu dolayısıyla turistik gezi amacıyla İstanbul'a gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biri olarak dikkat çekiyor.

Bu anlamda Elmadağ'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 3 ve 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Elmadağ otelleri arasında.

Taksim'e, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na, Taksim Metro İstasyonu'na, Askeri Müze'ye, pek çok mağaza, eğlence ve yemek yenilecek mekanlara yakın olan Elmadağ otelleri, merkezi konumları nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor.

Elmadağ otelleri, uygun fiyatlarıyla da bir hayli ilgi görüyor turistler tarafından. Elmadağ otel fiyatları, otellerin merkezi konumda olmasına rağmen her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Daha çok sağlanan hizmetlere ve o hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteren Elmadağ otel fiyatları, yine de misafirlerin cebini pek zorlamıyor. Genel olarak 2017 Elmadağ otel fiyatlarının 95 TL ile 190 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da turistik ve merkezi bir konaklama yapmayı planlıyorsanız eğer, Elmadağ'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Elmadağ otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Elmadağ otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın