Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Harbiye Otelleri

Harbiye için {{ (filteredHotels).length}} / 26 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Harbiye Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Padişah II. Mahmut'un emriyle 1834 tarihinde kurulan Mekteb-i Harbiye, semte adını veren yapıdır.

Harbiye, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli'ye bağlı bir semttir. Harbiye adını, 1834-1936 yılları arasında bu semtte bulunan Mekteb-i Harbiye'den almıştır. Harbiye, kuzeyinde Halaskargazi Caddesi ve Teşvikiye, batısında İnönü ve Ergenekon'la komşudur. Doğusunda ise Beşiktaş ilçesi ve güneyinde Beyoğlu ilçesi bulunmaktadır.

Harbiye konumu itibariyle İstanbul'un en işlek mevkilerinden biridir. 7/24 hareketli olan semte yerli ve yabancı turistlerin de yoğun bir ilgisi bulunmaktadır. Gece mekanlarının yoğun bir şekilde bulunduğu Taksim ve Beyoğlu'na yakın olmasından ötürü de İstanbul'a gelen ziyaretçiler Harbiye otellerinde konaklama yapmaktadır.

Harbiye otelleri İstanbul'da yaz – kış maksimuma yakın doluluk oranına yaklaşmaktadır. Harbiye otellerinde konaklamanın bir diğer avantajı da toplu taşıma ulaşım ağının bölgede çok rahat olmasıdır. Hem İstanbul Metrosu hem de İETT otobüsleri ile İstanbul'daki herhangi bir bölgeye kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

İstanbul tatilinde Harbiye otelleri ve diğer tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Şehrin sosyal ve kültürel nabzını tutan bölgelerden biri olan Harbiye'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Uzun yıllardan beri Avrupa Yakası'nın en nezih semtlerinden biri olan Harbiye, İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunuyor.

Beşiktaş, Beyoğlu, Teşvikiye, Halaskargazi Caddesi, İnönü ve Ergenekon bölgeleriyle çevrili olan Harbiye, merkezi konumu itibariyle, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla tercih ediliyor.

Harbiye otellerinde konakladığınız süre boyunca, hem yürüyerek, hem de toplu ulaşım araçlarını kullanarak, Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Teşvikiye, Nişantaşı, Fulya, Maçka, Taksim, Beyoğlu, Cihangir gibi semtlere rahatlıkla ulaşabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu anlamda Harbiye'de pek çok konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz. 4 ve 5 yıldızlı otellerden kent otellerine, apart otellerden butik otellere kadar pek çok seçeneğiniz var Harbiye otelleri arasında.

Harbiye otel fiyatları da bu seçenekler doğrultusunda değişiyor elbette. Her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Harbiye'de. Ancak apart otellerin fiyatları ekonomik konaklama yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek cinsten. 5 yıldızlı büyük kent otellerin fiyatları ise oldukça pahalı. Otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi ise Harbiye otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar olarak göze çarpıyor. Genel olarak 2018 Harbiye otel fiyatlarının 85 TL ile 580 TL arasında değişiyor.

Siz de, İstanbul'da merkezi bir konaklama yapmak istiyorsanız eğer, Harbiye'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Harbiye otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Harbiye otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harbiye Hakkında

Şişli'ye bağlı semtlerden biri olan Harbiye, kurulduğu günden bu yana Avrupa yakasındaki nezih semtlerin başında gelmiştir.

Harbiye, İstanbul'un Avrupa yakasında, Şişli'ye bağlı semtlerden biridir. Harbiye; Beşiktaş ve Beyoğlu ilçeleri ile Şişli'ye bağlı Teşvikiye, Halaskargazi, İnönü ve Ergenekon semtleri ile çevrilidir.

Semt, ismini Osmanlı padişahlarından II. Abdülhamit döneminde inşa edilen Mekteb-i Harbiye'den almıştır. Bu okul 1936 yılına dek bu semtte yer almıştır. Günümüzde Askeri Müze'nin binası olan bu askeri okul 1936'da Ankara'ya taşınmıştır.

Harbiye'deki ilk yerleşim Osmanlı döneminin son zamanlarına rastlamaktadır. 1800'lü yılların sonlarında Beyoğlu'nda çıkan büyük yangın sonucu evsiz kalan gayrimüslim ve levanter kesimin bu bölgede inşa edilen binalara yerleşmesi ile Harbiye mahallesi kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Beyoğlu'ndan bu bölgeye doğru yerleşim hızlanmış; Teşvikiye, Osmanbey, Harbiye, Nişantaşı gibi semtlere ilgi artmıştır.

Harbiye İstanbul, bulunduğu konum itibariyle oldukça merkezi bir yerdedir. Yürüyerek veya alternatif toplu taşıma araçlarını kullanarak Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Teşvikiye, Nişantaşı, Fulya, Maçka, Taksim, Beyoğlu, Cihangir gibi semtlere kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Günümüzde Harbiye'de pek çok yerli-yabancı havayolu şirketi, otel, yabancı ülkelerin konsolosluk binaları, cadde boyunca mağazalar, kafe ve restoranlar yer almaktadır.

İstanbul'un önemli yapılarından olan Askeri Müze, Mekteb-i Harbiye'nin bir bölümü olan ve daha sonra Askeri Müze'ye katılan Harbiye Orduevi, 1949 yılında Cumhurbaşkanı İsmet İnönü tarafından açılışı yapılan İstanbul Radyoevi, İstanbul'un en büyük açıkhava tiyatrosu olan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, şehrin en büyük ve önemli kongre merkezlerinden olan Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Harbiye semtinin sınırları içerisinde yer almaktadır.

Harbiye otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Yemekler çok kaliteli

Öncelikle konumu itibariyle İstanbul'un enfes güzellikteki yerlerinden birinde otel. İç mekan ve dekorasyon, hizmete alınma tarihi ile uyumlu, oldukça hoş döşenmiş. Görsellik kısaca her anlamda muhteşem. Otelin asıl memnun edici yönü ise biz müşterilerin olmazsa olmazı. %100 müşteri memnuniyeti. Personel o kadar nazik, güler yüzlü ve düzgün ki, seçimi için tüm yetkili kişileri kutlamak isterim. Yemekler çok kaliteli, lezzetli ve sağlıklı. Restoran kısmının şefi başta Bülent Bey olmak üzere tüm ekip sizi yemek öncesi TV yıldızı gibi hissettiriyor. Huzurunuzda kendisini ve yiyecek bölümünde emeği geçen tüm çalışan arkadaşları kutlarım. Son olarak; bu otele sırf bu ekip ve muhteşem hizmet kalitesi için kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
GK Regency Suites
GK Regency Suites

-

Gördüğüm en iyi personelli otel

Hayatımda gördüğüm en iyi personelli otel. Asla bir asık surat yok. Güler yüz her zaman insan kazandırır. Ve siz bizleri kazandınız. Otelin fiyatı, temizliği, her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Oda çok temiz ve düzenli

Otele ilk girdiğim anda güler yüzle karşılayan Çağrı Hanım'a teşekkür ederim. Oda çok temiz ve düzenliydi. Oda servisini aradığımda anında görevli gönderildi. Nurali Bey eksikleri fazlası ile tamamladı. Konfor, rahatlık ve merkezde kolay ulaşım istiyorsanız benim gibi siz de evinizde gibi rahat bir konaklama geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Kahve ücreti için utandırdılar

İyi günler ben iki gece kaldım, hiç memnun kalmadım, her yemekte saç çıkıyordu ve tam çıkacakken uçak saatini beklerken kahve içtim ve para ödemedim ikramdır diye düşünemedim para vermeyi ama oradaki çalışan tam taksiye binecekken kahve parası ödemediniz dedi, rezil oldum ve ben şok. Hilton gibi bir otelde olacak şey mi hayatımda ilk defa utandım. Ki oranın müşterisiydim dışarıdan misafir falan da değildim, çok ayıp, bir kahve için böyle yapılmaz ve çıkış yapılmamıştı daha bir daha hiç gitmem kimseye de tavsiye etmiyorum. Oteldeki tek memnun kaldığım bazı çalışanların güler yüzlü olmasıydı. Başka bir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İstanbul Taksim Green Harbiye Suites Apart
İstanbul Taksim Green Harbiye Suites Apart

-

Eşyaları çok güzel

Otelin eşyaları çok güzel, yataklar konforlu ve lokasyon olarak da her yere yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim yorumunuz için Yeliz Hanım. Eşyaları da beğendinize ayrıca sevindim. :) Evet dediğiniz gibi lokasyon olarak çok iyi, otobüs durağına 1 dk. kongre merkezine 5 dakika, havataş havalimanı servisine 5 dakika, Taksim'e sadece 10 d. yürüme mesafesindeyiz. Neredekal.com ailesine de çok teşekkür ederim. Siz değerli misafirlemizi bizimle buluşturdukları için! Saygılarımla Talat Akdoğan(Maneger)

1 Aralık 2015, Salı 04:20
İstanbul Taksim Green Harbiye Suites Apart
İstanbul Taksim Green Harbiye Suites Apart

-

Rahat yatak, ortam huzurlu

Otel konumu itibari ile çok iyi. Genel temizliği konforu da gayet güzel. Rahat yatak, huzurlu ortam hijyen banyo. Bunları önemsiyorsanız tercih edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok Teşekkürler ömer bey Bizimle Konakladığını ve Bizi Tafsiye ettiğiniz için Şehir dışındna veya Ülke dışından Gelen Misafirlerimize Evlerindeki Konforu Yaşatmaya çalışıyoruz Bunuda yaptığımızı siz değerli misafirlerimizin Güzel yorumlarından görüyoruz Sürekli olacaktı saygılarımı sunar Tekrar sizileri Ağırlama fırsatı bulmayı ümit ediyorum Ayrıca Neredekal Ekibine Çok Teşekkürederim Talat Akdoğan (Manager)

1 Aralık 2015, Salı 04:25
GK Regency Suites
GK Regency Suites

-

Konum itibarı ile mükemmel

Konum itibarı ile mükemmel bir otel. Taksim ve Şişli'ye on dakika, Askeri Müze, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na beş dakika yürüme mesafesinde. Yeni, temiz, konforlu, güler yüzlü personel ile tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Evim gibi geliyor

Bu işletmeye ikinci gelişim. Artık kendi evim gibi geliyor. İstanbul'da artık asla başka mekanda konaklamam!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Eren Bey, bir sonraki seyahatinizde sizleri yine bekleriz. Çok teşekkürler.

18 Şubat 2015, Çarsamba 16:52
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Otel temiz ve çalışanlar gayet saygılı

Odaların eşyalarını, dizaynını sevdim ve tabi hijyen önemliydi benim için. Otel temiz ve çalışanlar gayet saygılıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar. Biz de ilginiz ve memnun kaldığınız için çok teşekkür ederiz. Sizi tekrar misafir etmekten çok büyük keyif duyarız. Sevgi ve saygılarımızla.

23 Ekim 2014, Perşembe 16:34
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Memnun kaldım

Fiyatlar uygun. İş için gelmiştim. Kısa ve memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar. Memnuniyetiniz için çok teşekkürler. Umarım daha uzun seyahatlerinizde sizi tekrar misafir etme olanağımız olur. Bundan da çok büyük keyif duyarız. Sevgi ve saygılarımızla.

23 Ekim 2014, Perşembe 16:38
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Temiz bir yer

Otel binası orta yaş sayılır. Çok eski olmaması ve iç dizaynını sevdim. Temiz bir yer de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar. İlginiz ve memnuniyetiniz için çok teşekkür ederim. Diğer seyahatlerinizde sizi tekrar misafir etmekten onur duyarız. Sevgi ve saygılarımızla.

23 Ekim 2014, Perşembe 16:41
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Memnun kaldığım yanı konumuydu

Bu tesisin en memnun kaldığım yanı konumuydu. Merkezi bir yerde olması ve hijyeni en önemsediğimdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Memuniyetiniz ve ilginiz için çok tesekkürler. Sizi tekrar misafir etmekten onur duyarız. Sevgi ve Saygılarımızla

23 Ekim 2014, Perşembe 16:43
Home Suite 34
Home Suite 34

-

Memnun kaldım açıkçası

Home Suite 34'ün daireleri hem temiz hem de yeni. Ben memnun kaldım açıkçası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar. İlginiz için çok teşekkürler. Sizi tekrar misafir etmekten keyif duyarız. Sevgi ve saygılarımızla.

23 Ekim 2014, Perşembe 16:44
Karahan Residence
Karahan Residence

-

Harika zaman geçirdim

Karşılama oldukça kaliteli ve güzeldi. Konfor çok çok iyiydi, gerçekten kendi evinizden farkı yok. Dekorasyonu fazlasıyla beğendim, bir dahaki tercihim de Karahan Residence olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Kesinlikle hayır!

Resepsiyondaki personeller suratsız, soğukkanlı ve bir o kadar da bencil insanlar. Özellikle bayanlar. Odaya Martini vermeleri 40-45 dak. sürdü, oysa ödemeyi 1 ay önce yapmıştım, uzun sürmemesi gerekiyordu. Restoranda çok az personel var, hepsi stresli. Temiz masa bulmanız baya zaman alıyor. Yemekler 4 gün boyunca aynı. :( Kesinlikle tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taksim Comfort Suite
Taksim Comfort Suite

-

Tam anlamıyla

Taksim Comfort Suite tam anlamıyla süper bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taksim Comfort Suite
Taksim Comfort Suite

-

Ev konforu

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Tamamen ev konforu veriyor size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taksim Comfort Suite
Taksim Comfort Suite

-

Meydana 10 dakika

Odalar çok temiz ve çok güzel. Otel personelleri her dakika yardımcı oluyor size. Ayrıca Taksim Meydanı'na 10-15 dk mesafe uzaklıkta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harbiye Residence
Harbiye Residence

-

Harbiye Residence tarafından...

Harbiye Residence İstanbulda mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bentley By Molton Hotels
Bentley By Molton Hotels

-

Köşe odası güzel

Otel çok güzel. Odam köşe odaydı. Köşe oda benim en sevdiğim. :) İyi bir konuma sahip.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bentley By Molton Hotels
Bentley By Molton Hotels

-

Merkezi konum

Otel tam olarak merkezi bir konuma sahip. Bundan dolayı çok avantajlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bentley By Molton Hotels
Bentley By Molton Hotels

-

Oldukça güzel

Otel oldukça güzel, ancak havlularda biraz leke vardı. Gerçi tüm otellerde olan şey, çok da önemli değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Tek kelime ile mükemmel

Hilton İstanbul tek kelimeyle mükemmel. Başka ne söyleyebilirim bilmiyorum. Ama her şey bir yana benim için çok özel bir yeri var çünkü orada çok güzel anılarım var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Gün bahçesinde brunch yapın

Gün bahçesinde brunch keyfi. Kulağa çok hoş geliyor. Özellikle bu aylarda daha da keyifli olabilir. Herkese tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton İstanbul Bosphorus
Hilton İstanbul Bosphorus

-

Güler yüzlü personeli var

Son derece güler yüzlü personele sahip. Bence bir otelde olması gereken en önemli kriter ve Hilton İstanbul buna sahip. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)