search icon
Giriş
05 Ağustos Per.
Çıkış
06 Ağustos Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kurtuluş Otelleri

Kurtuluş için 10 otel listelendi.

Perili Köşk Concept Hotel

Butik Otel
Bebek Dostu
Neredekal.com
4/5
(11 değerlendirme)
Kurtuluş merkezine 22.1 km uzaklıkta
640 TL653 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:640 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Nish Suite Ataşehir

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Kurtuluş merkezine 14.5 km uzaklıkta
263 TL411 TL
%56 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:263 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Kurtuluş merkezine 14.6 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
379 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
400 TL
379 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeditepe Suite

Butik Otel
Neredekal.com
2.5/5
Kurtuluş merkezine 16.1 km uzaklıkta
188 TL190 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:188 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Radisson Blu Hotel İstanbul Asia

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Kurtuluş merkezine 13.8 km uzaklıkta
700 TL700 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:700 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
630 TL
Setur
Otelz.com
700 TL
630 TL'den başlayan fiyatlarla

Pasha Palace Hotel

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Kurtuluş merkezine 18.3 km uzaklıkta
179 TL179 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:179 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
179 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
195 TL
179 TL'den başlayan fiyatlarla

The Green Park Hotel Bostancı

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.4/5
Kurtuluş merkezine 15.2 km uzaklıkta
349 TL349 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
348 TL
Otelz.com
Tatil.com
349 TL
348 TL'den başlayan fiyatlarla

Plus Hotel Ataşehir

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4/5
Kurtuluş merkezine 14.8 km uzaklıkta
901 TL901 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:901 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
277 TL
Odamax
Setur
901 TL
277 TL'den başlayan fiyatlarla

Zikon Suite Otel

Apart Otel
Kurtuluş merkezine 14.2 km uzaklıkta
184 TL190 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:184 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Cityloft 81 Hotels

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.6/5
Kurtuluş merkezine 16.3 km uzaklıkta
222 TL222 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:222 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
222 TL
Tatil.com
TatilBudur.com
224 TL
222 TL'den başlayan fiyatlarla

Kurtuluş Otelleri

Kurtuluş Otelleri

İstanbul, taşı topra��ı altın diye nitelendirilen, tarihi ve kültürel mirasları çok olan ve ülkemizin en kalabalık şehri olarak tanımlanıyor. Hem ülkemizin hem de dünyanın sağlık, sanayi ve ticaret, eğitim-sanat, ekonomi ve finans merkezi olarak biliniyor. İstanbul'un saymakla bitmez güzellikleri arasında bulunan binlerce yıllık camileri, çarşıları, sarayları, köprüleri arasında bir tatil geçirmek için her yıl yerli ve yabancı binlerce turist İstanbul'a akın ediyor. Görenlerin tekrar tekrar görmek isteyeceği bir şehir olarak karşımıza çıkan İstanbul'da binlerce yıllık tarihi kulelerinden İstanbul manzarasını izleyebilir, şairlere ve yazarlara konu olmuş denizine karşı kahvenizi yudumlarken kendinizi masal kahramanı gibi hissedebilirsiniz. Ülkemizin demografik açıdan en yoğun olan şehirlerinin başını çeken İstanbul, dünyanın gözde metropollerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemiz ve dünya için en geniş ticaret ağlarının merkezi olan, deniz, hava ve kara ulaşımının çok yoğun yaşandığı İstanbul aynı zamanda ekonomi ve finans merkezi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Geleneksel kültür ve modernizm açısından güzel bir denge kuran İstanbul'un kendine özgü mistik ve hareketli atmosferindeki harmoniyi bulabilirsiniz. Hem kendiniz hem de ruhunuz için en güzel aktiviteleri bir arada bulabileceğiniz bir tatil geçirebilirsiniz. İş seyahatlerinin de en yoğun geçtiği İstanbul'da, şehrin finans merkezi olan Şişli'de konaklayabilir ve bir tatilden tüm beklentilerinizi ayaklarınızın altında bulabilirsiniz. Son dönemlerde Şişli'nin en göze çarpan semtlerinden biri olan Kurtuluş'ta konaklayabilirsiniz. Kurtuluş otelleri ile İstanbul'un kendine özgü atmosferi içinde en modern konaklama çeşitlerinde konaklayabilirsiniz.

Kurtuluş Konaklama

Kurtuluş Konaklama

İstanbul'un son dönemde en çok adını duyduğumuz semtlerinden biri olan Kurtuluş'ta her zevke ve keseye göre konaklama çeşidi bulabilirsiniz. Kurtuluş konaklama seçenekleri arasında bulunan beş yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar bulabilirsiniz. Tatilinizi kendi planlarınıza en uygun biçimde geçirebilirsiniz.

 • Ülkenin hemen hemen tüm bankalarının merkezlerinin bulunduğu, çoğu uluslararası şirketin merkezlerinin bu bölgede bulunması ile dikkat çeken Şişli'de 5 yıldızlı otellerde en kaliteli hizmetleri alarak konaklayabilir ve iş seyahatleriniz için dilerseniz toplantı salonları kiralayabilir ya da konferans salonlarında şirket etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.
 • Butik otellerin sunduğu 5 yıldızlı hizmet kalitesinden yararlanabilir ve tüm gezinizi kendi istekleriniz doğrultusunda size özel hazırlatabilirsiniz. Butik otellerin kendilerine özgü mimari ve dekorasyonları ile dikkat çekmesi ve birim sayılarının az olması ile daha özel geçirebileceğiniz konaklamanızda İstanbul'u karış karış keşfedebilir ve tüm yorgunluğunuzu otelin sunduğu imkanlarla atabilirsiniz.
 • Bölgede bulunan Kurtuluş apart otel ve pansiyonları da tercih edebilirsiniz. Konaklama çeşitliliğinin de bir o kadar fazla bulunduğu bölgede kendi bütçenize uygun konaklamaları tercih edebilirsiniz. Kendinizi bu efsanevi şehri tanımak için kodlayabilirsiniz. Apart oteller ve pansiyonların sunduğu imkanlarla tatilinizi ve zamanınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

İstanbul'a her ne amaçla yolunuz düşmüş olursa olsun, bu şehrin sağladığı avantajlardan yararlanarak tüm yılın yorgunluğunu atabilir ve kendinize yeni ufuklar açabilirsiniz.

Kurtuluş Otel Fiyatları

Kurtuluş Otel Fiyatları

İstanbul'un en modern yüzlerini görebileceğimiz, Avrupa Yakası'nda yer alan Şişli'de isteklerinize uygun bir konaklama çeşidi bulabileceğiniz gibi kesenize de uygun oteller bulabilirsiniz. Her otelin kendi fiyat politikalarını ve hizmet standartlarını belirlediğini göz önünde bulunduracağınız seçeneklerle İstanbul'u ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz. Kurtuluş otel fiyatları ile tatilinizi diğer Avrupa Yakası semtlerine göre daha uygun geçirebileceğiniz konaklamalar bulabilir ve bütçenizi şehri keşfetmek ya da ihtiyaçlarınızı gidermek için ayırabilirsiniz. Otellerin fiyat skalaları belirlenirken genel olarak otelin bulunduğu mevki, ulaşım kolaylığı, turistik yerlere yakınlığı gibi faktörler etkili oluyor. Daha özelde de bir otelden ne beklediğinize göre değişen konaklama ve fiyat çeşitliliği size tercih yapma olanağı sunuyor. En genelde hemen her şeyi sizler için düşünmüş ve hazır hale getirmiş 5 yıldızlı otelleri ve her şey dahil paketleri tercih edebilir ve konforunuzu evinizdeki gibi sağlayabilirsiniz. Butik otelleri tercih edebilir ve beş yıldızlı hizmet standartları ile konaklarken dilerseniz kendi planlarını ve isteklerinizi otelinizde kendiniz için hazırlatabilirsiniz. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için daha geniş metrekareler sunan apart otelleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak konaklayacak kişi sayısı değil kiraladığınız oda sayısına göre ücret ödeyeceğiniz apart otelleri tercih edebilir ve kişi başına düşen maliyeti azaltabilirsiniz. Pansiyonlarla tam pansiyon ya da yarım pansiyon şeklinde anlaşabilir ve dilerseniz öğünlerinizi İstanbul'un çeşitli semtlerinde yerel lezzetleri deneyerek geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon imkanlarını değerlendirerek, Kurtuluş otelleri en uygun seçeneklerini yakalayabilir ve varsa otelin sunduğu promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Kurtuluş Gezilecek Yerler

Kurtuluş Gezilecek Yerler

Her bölgesi görülmeye değer olan İstanbul'u karış karış gezmek için kendi gezilecek yerler planınızı oluşturabilir ve İstanbul'da hayatınız boyunca unutamayacağınız tatiller geçirebilirsiniz.

 • 1950'li yıllarda inşa edilmiş olan Şişli Camisi'ni ziyaret edebilir ve ilçenin en işlek caddesi olan Abide-i Hürriyet Caddesi'ni de gezebilirsiniz.
 • 18. yy'ın sonlarında inşa edilmiş olan Teşvikiye Camisi'ni ziyaret edebilir ve Osmanlı sultanlarından 3. Selim tarafından yaptırılmış olan bir mescidin yerine yapılan bu camiyi görebilirsiniz.
 • İstanbul'un en görkemli yapılarından biri olan Harbiye Açık Hava Tiyatrosu programlarını inceleyebilir ve yerli-yabancı sanatçıların sahne aldığı bu sanat merkezinde bir gösteri izleyebilirsiniz.
 • İstanbul'un en işlek caddelerinden biri olan Vali Konağı Caddesi'ni ziyaret edebilir ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz alışveriş merkezlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken sevdikleriniz için de hediyeler satın alabilirsiniz.
 • 19. yy'ın ortalarında yapılan Maçka Demokrasi Parkı'nı ziyaret edebilir ve modern şehirlerde nadir rastlanan yeşil alanları görebilirsiniz. Teleferik hatlarının geçtiği bir bölgede yer alan Maçka Parkı; çocuk parkı, yeşillik alanları, yürüyüş parkurları yerli halk kadar turistlerin de dikkatini çeken yerlerden biri olmayı başarıyor.

Kurtuluş Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurtuluş Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kurtuluş Otelleri - En Uygun Kurtuluş Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 190 TL - 700 TL
Kurtuluş bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kurtuluş bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kurtuluş Otelleri - En Uygun Kurtuluş Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kurtuluş Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kurtuluş Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kurtuluş Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kurtuluş Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.