Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pangaltı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Pangaltı Otelleri

Pangaltı için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Pangaltı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un kalbi Taksim'e olan yakınlığı ile Pangaltı otelleri, turistik amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…
İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Pangaltı, kesin sınırları olan bir semt olmaktan çok, Halaskargazi Caddesi, Bozkurt ve Cumhuriyet mahallelerinin kesiştiği noktada yer alan bir bölge aslında. Pangaltı, Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında yer alıyor.

Geçmişte Pangaltı, Levanten Hristiyanlarının yoğun olarak yaşadığı bir semtmiş. Ancak günümüzde bu yoğunluğa pek rastlandığı söylenemez.

Pangaltı'nın merkezi lokasyonu, İstanbul'da yapılacak konaklamalar için büyük bir avantaj sağlıyor misafirlere. Bu nedenle Pangaltı'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 4 ve 5 yıldızlı otellerden apart otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Pangaltı otelleri arasında.

Pangaltı otelleri, Beyoğlu'na, dolayısıyla İstanbul'un kalbi konumundaki Taksim Meydanı'na oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Sadece Taksim'e değil, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ve Atatürk Havalimanı'na da rahatlıkla ulaşabilirsiniz Pangaltı otellerinden. Bu nedenle de turistik gezi amacıyla İstanbul'a gelenler için Pangaltı'da konaklamak fazlasıyla mantıklı görünüyor. Pangaltı'ya yürüme mesafesinde bulunan Osmanbey Metro İstasyonu'nu da kullanarak, şehrin en hareketli noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Pangaltı otellerinde konakladığınız süre boyunca. Pangaltı otellerinin sunduğu tur masası, araba kiralama ve çamaşırhane gibi hizmetler de misafirlere büyük bir rahatlık sağlıyor.

Pangaltı otellerinde konakladığınız süre boyunca, Pangaltı Ermeni Mezarlığı'nı da görmeyi ihmal etmeyin.

Eğer yakın bir zamanda İstanbul'a turistik gezi amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Pangaltı'yı tercih edebilir ve Pangaltı otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pangaltı, bir zamanlar Levanten Hristiyanlarının yoğun olarak yaşadığı mevki.
Pangaltı, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı semttir. Pangaltı semti Halaskargazi Caddesi, Bozkurt ve Cumhuriyet mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır. Şişli merkezin ana aksını oluşturan Halaskargazi Caddesi üzerinde; Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında yer alır.

Pangaltı bölgesi İstanbul'un en merkezi yerlerine neredeyse yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca İstanbul'un hemen her yerine giden kolay bir toplu taşıma ağına sahiptir. İstanbul Metrosu'nun Osmanbey Durağı'na yürüme mesafesindedir. Böylesine merkezi bir yerde bulunan tesislerin fiyatları da haliyle birbirinden farklı olmaktadır.

Pangaltı otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma göre farklılaşmaktadır. Pangaltı otel fiyatları sadece konuma göre değil, tesisin vermiş olduğu hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Pangaltı semti, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişli ve Kurtuluş'a da oldukça yakındır. İstanbul gece hayatının en seçkin mekanlarının, iş ve alışveriş merkezlerinin, tarihi - turistlik yerlerin bulunduğu ilçe ve semtlerin çevrelediği bir alandadır, Pangaltı.

Pangaltı otel fiyatları, çevresinde bulunan kent otellerinin ve butik otellerin fiyatlarından çok da pahalı değildir. Pangaltı otel fiyatları her sezon değişmektedir. Özellikle yaz sezonunda Pangaltı otel fiyatları biraz artmaktadır. İstanbul'a gelmeyi düşünen gezginlere tavsiyemiz Pangaltı otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

Pangaltı Hakkında
Pangaltı, Taksim'e yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile özellikle konaklamalarda sıklıkla tercih edilmektedir.
Pangaltı, Marmara Bölgesi'nde yer alan mega kentimiz İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Şişli ilçesinin en ünlü semtlerinden biridir. Pangaltı, Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında bulunur.

Pangaltı'nın İstanbul'un kültüründe de etkisi bulunmaktadır. Bir zamanlar İstanbul Film Festivaline ev sahipliği yapan tarihi İnci Sineması, Pangaltı semtinde bulunmaktadır. Ermeni Katolik Mıhitaryan Manastırı ve Mektebi Vakfı'na ait arazide bulunan tarihi sinema salonunun yıkımına engel olunamamıştır ve bu tarihin yok oluşuna 2014 yılında maalesef göz yumulmuştur.

Pangaltı, Beyoğlu'na, dolayısıyla İstanbul'un en ünlü ve dünya çapında da bilinen meydanı Taksim Meydanı'na oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Panagaltı aslına bakarsanız sadece Taksim'e değil, Tarihi Yarımada'ya yani Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Atatürk Havalimanı'na da metro sayesinde hızlı ve kolay bir ulaşıma sahiptir.

Pangaltı'nın her noktasından yürüme mesafesinde bulunan Osmanbey Metro İstasyonu'nu da kullanarak, şehrin en hareketli noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlanmakta olup metrobüs aktarması ile de Anadolu Yakası'na hızlıca ve kolay bir şekilde ulaşılmaktadır.

Pangaltı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 600 49 14
Roncalli Suites And Aparts
Roncalli Suites And Aparts
Ergenekon Cad. No. 79
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Rahat ve geniş odalar, temiz ve çok merkezi bir yerde, günlük temizlik yapılıyor. Çalışanlar ilgili, alakalı sağ olsunlar. Odalarda hemen hemen her türlü imkan mevcut, DVD ve film bile var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 600 89 27
İstanbul New City Hotel
İstanbul New City Hotel
Bozkurt Mahallesi, Esref Efendi, Sokak, No 52
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Yol üstünde, gayet ulaşımı iyi olan bir otel. Her şey iyi, gayet temiz de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)