Pangaltı Otelleri

İstanbul’un kalbi Taksim’e olan yakınlığı ile Pangaltı otelleri, turistik amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Pangaltı Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Pangaltı Otelleri ve Pangaltı Otel Fiyatları

İstanbul'un kalbi Taksim'e olan yakınlığı ile Pangaltı otelleri, turistik amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilen bir bölge…

İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Pangaltı, kesin sınırları olan bir semt olmaktan çok, Halaskargazi Caddesi, Bozkurt ve Cumhuriyet mahallelerinin kesiştiği noktada yer alan bir bölge aslında. Pangaltı, Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunan Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında yer alıyor.

Geçmişte Pangaltı, Levanten Hristiyanlarının yoğun olarak yaşadığı bir semtmiş. Ancak günümüzde bu yoğunluğa pek rastlandığı söylenemez.

Pangaltı'nın merkezi lokasyonu, İstanbul'da yapılacak konaklamalar için büyük bir avantaj sağlıyor misafirlere. Bu nedenle Pangaltı'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 4 ve 5 yıldızlı otellerden apart otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Pangaltı otelleri arasında.

Pangaltı otelleri, Beyoğlu'na, dolayısıyla İstanbul'un kalbi konumundaki Taksim Meydanı'na oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Sadece Taksim'e değil, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ve Atatürk Havalimanı'na da rahatlıkla ulaşabilirsiniz Pangaltı otellerinden. Bu nedenle de turistik gezi amacıyla İstanbul'a gelenler için Pangaltı'da konaklamak fazlasıyla mantıklı görünüyor. Pangaltı'ya yürüme mesafesinde bulunan Osmanbey Metro İstasyonu'nu da kullanarak, şehrin en hareketli noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Pangaltı otellerinde konakladığınız süre boyunca. Pangaltı otellerinin sunduğu tur masası, araba kiralama ve çamaşırhane gibi hizmetler de misafirlere büyük bir rahatlık sağlıyor.

Pangaltı otellerinde konakladığınız süre boyunca, Pangaltı Ermeni Mezarlığı'nı da görmeyi ihmal etmeyin.

Eğer yakın bir zamanda İstanbul'a turistik gezi amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Pangaltı'yı tercih edebilir ve Pangaltı otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pangaltı, bir zamanlar Levanten Hristiyanlarının yoğun olarak yaşadığı mevki.

Pangaltı, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı semttir. Pangaltı semti Halaskargazi Caddesi, Bozkurt ve Cumhuriyet mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır. Şişli merkezin ana aksını oluşturan Halaskargazi Caddesi üzerinde; Osmanbey ve Harbiye semtleri arasında yer alır.

Pangaltı bölgesi İstanbul'un en merkezi yerlerine neredeyse yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ayrıca İstanbul'un hemen her yerine giden kolay bir toplu taşıma ağına sahiptir. İstanbul Metrosu'nun Osmanbey Durağı'na yürüme mesafesindedir. Böylesine merkezi bir yerde bulunan tesislerin fiyatları da haliyle birbirinden farklı olmaktadır.

Pangaltı otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma göre farklılaşmaktadır. Pangaltı otel fiyatları sadece konuma göre değil, tesisin vermiş olduğu hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

Pangaltı semti, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişli ve Kurtuluş'a da oldukça yakındır. İstanbul gece hayatının en seçkin mekanlarının, iş ve alışveriş merkezlerinin, tarihi - turistlik yerlerin bulunduğu ilçe ve semtlerin çevrelediği bir alandadır, Pangaltı.

Pangaltı otel fiyatları, çevresinde bulunan kent otellerinin ve butik otellerin fiyatlarından çok da pahalı değildir. Pangaltı otel fiyatları her sezon değişmektedir. Özellikle yaz sezonunda Pangaltı otel fiyatları biraz artmaktadır. İstanbul'a gelmeyi düşünen gezginlere tavsiyemiz Pangaltı otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın