Fulya Otelleri

Fulya, Şişli’nin en büyük yerleşim merkezlerinden biridir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Fulya Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Fulya Otelleri ve Fulya Otel Fiyatları

Fulya, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biridir.

Fulya, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı bir semttir. Fulya semti adını, Mecidiyeköy'den güneye doğru inen eski dere yatağı, bugün bir yerleşim bölgesi olan Fulya deresinden alır.

Fulya semti, Teşvikiye, Nişantaşı, 19 Mayıs, Şişli, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş mahallelerinin ortasında kalan bölgedir. Fulya bölgesi sakin ve sessiz bir ortama sahipti. Ancak; hareketli bir hayata sahip Mecidiyeköy bölgesine olan yakınlığı nedeniyle Fulya da gitgide hareketlenmeye başlamıştır. Bununla birlikte Fulya, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biri hale gelmiştir.

Fulya otelleri bu hareketlilikten nasibini alarak yılın her dönemi maksimum doluluğa ulaşmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının en merkezi yerlerine yakın olması da Fulya otellerinin tercih edilmesi üzerinde etkilidir.

Fulya'nın bir iş ve finans merkezi olan Mecidiyeköy'e yakın olması iş adamlarının konaklamada Fulya otellerini tercih etmesine sebep olmaktadır. Fulya otellerini sadece iş adamları değil, İstanbul'u ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler de tercih etmektedir.

Fulya otellerinin en çok seçilen oteller içinde olmasını sağlayan bir diğer nokta da toplu taşıma ulaşım ağının oldukça kolay ve gelişmiş olmasıdır. Fulya'dan, İstanbul'un neredeyse her noktasına kolayca gidebilmeyi sağlayan bir ulaşım ağı bulunmaktadır.

Tüm bu sebeplerden ötürü İstanbul gezilerinde Fulya otelleri bölgesinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Daha çok çalışan kesimin ikamet ettiği Fulya, merkezi konumu dolayısıyla İstanbul konaklamalarında bir hayli tercih ediliyor.

İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Fulya, Mecidiyeköy'den güneye doğru dik bir eğimle inen dere yatağının olduğu bölgede yer alıyor. Fulya'nın çevresinde Teşvikiye, Nişantaşı, 19 Mayıs, Şişli, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş bulunuyor. Fulya, Mecidiyeköy'e yakın olması sebebiyle, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Büyük rezidanslara ev sahipliği yapan Fulya, merkezi konumu nedeniyle, şehirde yapılacak konaklamalar için oldukça ideal bir bölge.

Bu anlamda Fulya'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Fulya otelleri arasında. Bu oteller, fiyatları ile birbiri içinde çeşitleniyor elbette.

Fulya otel fiyatları, otellerin bulunduğu merkezi konum nedeniyle, İstanbul'un diğer bölgelerine oranla biraz daha yükseklerde seyrediyor. Fulya otel fiyatlarını etkileyen tek unsur lokasyon değil, otellerin sağladıkları hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Fulya otel fiyatlarını büyük ölçüde etkiliyor. Fulya'da yer alan tüm otellerin hizmet kalitesi oldukça yüksek. Konaklama birimleri de bir o kadar lüks ve konforlu. Bu durum Fulya otel fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Fulya'nın hem turistik hem de iş amaçlı konaklamalar için tercih edilmesi, Fulya otel fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur. Genel olarak 2017 Fulya otel fiyatlarının 195 TL ile 225 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer yakın bir zaman içerisinde İstanbul'a iş ya da turistik seyahat amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Fulya'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Fulya otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Fulya otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Fulya otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels

-

Çok memnun kaldım

İlk defa kaldım. Gerçekten çok memnun kaldım. Harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Business Life Boutique Hotel
Business Life Boutique Hotel

-

Odalar harika

Yemekleri muhteşem, merak ettim ve araştırdım, aşçıları ödüllüymüş. Odalar harika! Personel güler yüzlü, kültürlü ve alakadar. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels

-

Aile ortamı

Evet, bence konaklamak için gayet uygun ve temiz bir ortam. Kendinizi aile ortamında bulabileceğiniz ve rahat edeceğiniz bir ortam. Bütün çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels

-

Güzel bir otel

Otel güzel, temiz, gerçekten hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels

-

Güzel

İlk defa konakladım, çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)