Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fulya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Fulya Otelleri

Fulya için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Fulya Otelleri - En Uygun Fulya Otel Fiyatları

Fulya, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biridir.
Fulya, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesine bağlı bir semttir. Fulya semti adını, Mecidiyeköy'den güneye doğru inen eski dere yatağı, bugün bir yerleşim bölgesi olan Fulya deresinden alır.

Fulya semti, Teşvikiye, Nişantaşı, 19 Mayıs, Şişli, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş mahallelerinin ortasında kalan bölgedir. Fulya bölgesi sakin ve sessiz bir ortama sahipti. Ancak; hareketli bir hayata sahip Mecidiyeköy bölgesine olan yakınlığı nedeniyle Fulya da gitgide hareketlenmeye başlamıştır. Bununla birlikte Fulya, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biri hale gelmiştir.

Fulya otelleri bu hareketlilikten nasibini alarak yılın her dönemi maksimum doluluğa ulaşmaktadır. İstanbul Avrupa yakasının en merkezi yerlerine yakın olması da Fulya otellerinin tercih edilmesi üzerinde etkilidir.

Fulya'nın bir iş ve finans merkezi olan Mecidiyeköy'e yakın olması iş adamlarının konaklamada Fulya otellerini tercih etmesine sebep olmaktadır. Fulya otellerini sadece iş adamları değil, İstanbul'u ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler de tercih etmektedir.

Fulya otellerinin en çok seçilen oteller içinde olmasını sağlayan bir diğer nokta da toplu taşıma ulaşım ağının oldukça kolay ve gelişmiş olmasıdır. Fulya'dan, İstanbul'un neredeyse her noktasına kolayca gidebilmeyi sağlayan bir ulaşım ağı bulunmaktadır.

Tüm bu sebeplerden ötürü İstanbul gezilerinde Fulya otelleri bölgesinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Daha çok çalışan kesimin ikamet ettiği Fulya, merkezi konumu dolayısıyla İstanbul konaklamalarında bir hayli tercih ediliyor.
İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunan Fulya, Mecidiyeköy'den güneye doğru dik bir eğimle inen dere yatağının olduğu bölgede yer alıyor. Fulya'nın çevresinde Teşvikiye, Nişantaşı, 19 Mayıs, Şişli, Mecidiyeköy, Gülbahar ve Dikilitaş bulunuyor. Fulya, Mecidiyeköy'e yakın olması sebebiyle, Şişli'nin en büyük yerleşim merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Büyük rezidanslara ev sahipliği yapan Fulya, merkezi konumu nedeniyle, şehirde yapılacak konaklamalar için oldukça ideal bir bölge.

Bu anlamda Fulya'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Fulya otelleri arasında. Bu oteller, fiyatları ile birbiri içinde çeşitleniyor elbette.

Fulya otel fiyatları, otellerin bulunduğu merkezi konum nedeniyle, İstanbul'un diğer bölgelerine oranla biraz daha yükseklerde seyrediyor. Fulya otel fiyatlarını etkileyen tek unsur lokasyon değil, otellerin sağladıkları hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Fulya otel fiyatlarını büyük ölçüde etkiliyor. Fulya'da yer alan tüm otellerin hizmet kalitesi oldukça yüksek. Konaklama birimleri de bir o kadar lüks ve konforlu. Bu durum Fulya otel fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Fulya'nın hem turistik hem de iş amaçlı konaklamalar için tercih edilmesi, Fulya otel fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur. Genel olarak 2020 Fulya otel fiyatlarının 195 TL ile 225 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer yakın bir zaman içerisinde İstanbul'a iş ya da turistik seyahat amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Fulya'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Fulya otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Fulya otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Fulya Hakkında
İstanbul'un en merkezi noktalarından biri olan Fulya, şehrin yaşanılası şirin semtlerinden biri…
İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan Fulya, Teşvikiye, Nişantaşı, Şişli Merkez, Mecidiyeköy ve Beşiktaş semtlerinin tam ortasında bulunmasından ötürü, şehrin merkezi semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. İsmini güneye doğru dik bir eğimle inen eski bir dere yatağından alan Fulya, bugün pek çok rezidansa da ev sahipliği yapıyor.

Aslında oldukça sıradan bir hayat hüküm sürüyor burada. Ancak Mecidiyeköy'e olan yakınlığı dolayısıyla, Şişli'nin en büyük yerleşim yeri haline geldi Fulya. İstanbul'da daha çok çalışan kesimin oturmak için tercih ettiği Fulya, tüm bu yönleriyle şehrin en yaşanılası ve nezih semtlerinden biri.

İstanbullular için Fulya dendiği zaman, akla bir çiçekten ziyade dik yokuşlar gelir. Nedeni ise Fulya'nın sayısız yokuşa sahip olması elbette. Bu durum kar yağdığı zaman semt sakinlerini her ne kadar zorlasa da, burada yaşayanların oldukça formda ve yüksek kondisyon sahibi profesyonel sporcu edasında olduklarını görebilirsiniz. :)

Fulya'ya Eminönü'nden hareket eden 26A ve 74 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte metro ile Mecidiyeköy ya da Osmanbey durağında inip, kısa bir yürüyüşle de ulaşabilirsiniz.

6 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
6
10
0 (850) 600 19 50
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels
Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No. 6
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Beşiktaş bölgesindeki 5 yıldız otellerle yarışacak kaliteye sahip, verilen hizmet ve personel on numara, kaldığınız takdirde böyle olduğunu göreceksiniz. Ben çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 19 50
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels
Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No. 6
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

İlk defa kaldım. Gerçekten çok memnun kaldım. Harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 19 50
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels
Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No. 6
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Evet, bence konaklamak için gayet uygun ve temiz bir ortam. Kendinizi aile ortamında bulabileceğiniz ve rahat edeceğiniz bir ortam. Bütün çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 19 50
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels
Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No. 6
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Otel güzel, temiz, gerçekten hoşuma gitti. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (850) 600 19 50
Mia Berre Hotels
Mia Berre Hotels
Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. No. 6
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

İlk defa konakladım, çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
6
10
0 (549) 216 18 78
Business Life Boutique Hotel
Business Life Boutique Hotel
Fulya Mah. Vefa Deresi Sok. No. 15/A
Şişli / İstanbul
Türkiye

-

Yemekleri muhteşem, merak ettim ve araştırdım, aşçıları ödüllüymüş. Odalar harika! Personel güler yüzlü, kültürlü ve alakadar. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Fulya Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Fulya için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Fulya otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Fulya otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Teşvikiye, Osmanbey, Okmeydanı semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.