Neredekal.com

Kocaeli Otel Rehberi

Paylaş
Seyhan Ahen  
Eklenme: 18 Şubat 2022
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Kocaeli Otel Rehberi
Kocaeli, İstanbul’a oldukça yakın bir şehir olması nedeniyle günübirlik seyahatlerde başta Kartepe ve Sekapark gibi destinasyonları ile öncelikli tercih sebebi. Aynı zamanda dönem dönem hizmete açılan Cengiz Topel Havalimanı’yla da Trabzon gibi şehirlerden tarifeli uçuşların gerçekleştirilebildiği Kocaeli’de, keşfedeceğiniz oldukça zengin rotalar sizi bekliyor. Bu rotalara örnek olarak Keşif Rehberi yazılarımızdan Yuvacık Barajı Manzarasında Kahvaltı adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Gelelim, Kocaeli otel önerilerimize… Günübirlik değil, biraz daha uzun süreli konaklama alternatifiyle Kocaeli’ye yolunuz düştüğünde sizi oldukça geniş ve seçim şansınızın olduğu oteller bekliyor.

Tam Bir Kent Oteli: Paris Park Hotel

Kocaeli Otel Rehberi

Şehir merkezinde yer alan, kâh iş toplantıları için kâh ansızın yolunuzun düştüğü bir şehirde 7/24 oda bulabileceğiniz kent otellerini bilirsiniz. Hizmet standardı yüksek, hijyene oldukça dikkat edilen, konaklama hizmetinin yanı sıra her an ihtiyaç duyulabilen kuru temizleme benzeri servisler sunan otellerdir. Paris Park Hotel de tam anlamıyla aradığınız özellikte bir kent oteli.
Otel
Şehir Oteli
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Yenişehir, İzmit, Kocaeli
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.

Kartepe’de Bir Adres: Kızkalesi Otel Restaurant

Kocaeli Otel Rehberi

Kocaeli’de bilhassa kış döneminde Kartepe güzergâhı oldukça tercih edilir. Kış turizminin gözbebeklerinden Kartepe’de konaklayacağınız bir butik otel arıyorsanız; Kızkalesi Otel Restaurant öncelikli tercihlerinizden birisi olabilir. Nehir kenarında doğayla iç içe bir noktada konuşlanmış bir restarurantta yemeğinizi yediğinizi, güne çam ağaçlarıyla dolu manzara eşliğinde uyandığınızı bir düşünün. Düşünmekten bir adım öteye gitmek istediğinizde, adresi biliyorsunuz.
Neredekal Değerlendirme4.8/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Büyükderbent, Kartepe, Kocaeli
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
1.092 TL

Doğa ile Sarmalanmış Bir Tatil: Alex Village Life

Kocaeli Otel Rehberi

Özellikle çocuklu ailelerin tatil dönemlerindeki en büyük düşüncesi, rahatça konaklayabilecekleri tesislerin çocukları için güvenilir ve geniş oyun alanları vaat edip etmediğidir. Alex Village Life, doğanın tam ortasında yer alan tesisiyle; çocuklar ve doğa yürüyüşlerini seven her yaştan misafirler için göz alabildiğine yemyeşil bir alana sahip. Temiz hava ve sessiz bir çevre sizin için ideal bir tatilin anahtar kelimeleri ise, Alex Village Life’ı ilk fırsatta denemeniz gerekiyor.
Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal Değerlendirme4.5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Şirinsulhiye Mah, Kartepe, Kocaeli
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.

İstanbul’a Yakın, Ege Havası tadında: Cuci Hotel Di Mare

Kocaeli Otel Rehberi

Darıca Bayramoğlu’nda yer alan Cuci Hotel Di Mare, İstanbul’a oldukça yakın bir konumda bulunmasının yanı sıra, konaklama ve tatil anlayışını Ege pansiyonlarının sıcaklığıyla harmanlamayı tercih edenlere hitap eden bir yapıya sahip. Ege pansiyonları ve tesisleri denildiğinde gözünüzde canlanan niteliklerin neredeyse tamamını İstanbul’a bir saate yakın mesafede yer alan Cuci Hotel Di Mare’de bulabilirsiniz!

Termal Tesis Oteli: The Ness Termal & Spa Hotel

Kocaeli Otel Rehberi

Kocaeli’nin denize kıyısı olan, sahili ile oldukça rağbet gören ilçelerinden Başiskele’de yer alan The Ness Termal & Spa Hotel; termal tesisleri sağlık açısından öncelikli olarak tercih edenlere dönük hizmet veren bir otel. Açık ve kapalı havuzları, hamamları ve buhar banyosunun yanı sıra bilgisayar oyunlarının, bilardo ve masa tenisi gibi aktivitelerin yer aldığı The Ness Termal & Spa Hotel’de engellilere özel tasarlanmış odalar ve banyolar da ihmal edilmemiş.
Kocaeli Otel Rehberi

Daha fazla Kocaeli Otelleri öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz;

Giriş
02.04.23
Çıkış
03.04.23
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Benzer Yazılar

Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Aile Havuzu Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023
Assos Kartal Yuvası

Assos Kartal Yuvası

Anonim 
08.11.2010
Aquapark Bulunan Termal Oteller

Aquapark Bulunan Termal Oteller

Seyhan Ahen 
27.01.2023