Körfez Otelleri

Tüpraş, Petkim, İsdaş gibi büyük sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Körfez, Kocaeli'nin sanayi bakımından en gelişmiş ilçelerinden biridir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Körfez Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Düzenli ve temiz"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 48 47

Körfez Otelleri ve Körfez Otel Fiyatları

Tüpraş, Petkim, İsdaş gibi büyük sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan Körfez, Kocaeli'nin sanayi bakımından en gelişmiş ilçelerinden biridir.

Körfez, Marmara Bölgesi'nin sanayisi en fazla güce sahip illerinden biri olan Kocaeli'nin ilçesidir. İlçe sınırları içerisinde Tüpraş, Petkim ve İsdaş gibi birçok sanayi kuruluşu ve fabrikaya ev sahipliği yapmaktadır. Bunun da etkisiyle yıl içerisinde Körfez ilçesine turistlik amaçla ve iş için birçok kişi gelmektedir. İş için gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından gelen misafirlerin konaklamada tercih edebilecekleri tesisler hizmet vermektedir.

Körfez otelleri ilçede yılın dört mevsimi açık olup hizmet vermektedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile konuklarını ağırlayan Körfez otelleri içerisinde her zevke ve bütçeye göre bir konaklama alternatifi bulunmaktadır.

Körfez otel fiyatları yıl içerisinde değişiklik göstermektedir. Fiyatlar üzerinde görülen bu değişiklikte tesislerin konuklarına sunmuş olduğu olanaklar, imkanlar, otelin konumu ve mevsimler etkili olmaktadır. Yaz mevsiminde kış ve bahar aylarına göre Körfez otel fiyatları bir nebze daha artmaktadır. Bu artıştan etkilenmemeniz için sizlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Körfez otelleri konum olarak da oldukça kolay bir ulaşıma sahip bir noktada yer almaktadır. İstanbul, Ankara ve Bursa gibi Türkiye'nin en büyük üç şehrine yakın olması ile de Körfez otelleri konaklamada sıklıkla tercih ediliyor.

Körfez otelleri denize yakın olması ile de turistlik amaçla ilçeye gelenlerin konaklamada tercihi olmaktadır. Yılın belli dönemlerinde ise Körfez otelleri yaptığı özel kampanyalarla indirim fırsatları sunmaktadır. Sizler de ileri tarihli bir konaklama için erken rezervasyon yaptırarak Körfez otelleri fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın