Bayram Tatilinizde Kapadokya'yı Keşfedin, Turlar - Geziler

Bayram Tatilinizde Kapadokya'yı Keşfedin

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

Bayram Tatilinizde Kapadokya'yı Keşfedin

60 milyon yıl önce, çevredeki yanardağlardan püsküren lavların ortaya çıkardığı bu doğa harikası günümüzde yeryüzünün en farklı oluşumları arasında nitelendiriliyor.

Yurt içinden ve yurt dışından birçok doğa ve tarih meraklısının, görmek istediği yerler arasında hep en üst sıralarda yer alır Kapadokya. Geniş bir alana yayılan bu gizemli doğa kendi içerisinde de birbirinden farklı oluşumlara ev sahipliği yapıyor.

Kapadokya'ya ayıracak kısa bir zamanınız varsa ve bu yöreyi dolu dolu gezmek istiyorsanız, Lanora Turizm Seyahat Acentası'nın Kapadokya turlarını inceleyebilirsiniz. 5 farklı noktadan hareketle düzenlenen turlara, Hatay, Gaziantep, Mersin, Adana ve Ankara şehirlerinden katılabilirsiniz.

1 Eylül Perşembe ve 3 Eylül Cumartesi tarihlerini kapsayan Kapadokya bayram turlarında, yörenin en güzel kiliselerini, meşhur yeraltı şehirlerini, Uçhisar Kalesi'ni, Güvercinlik Vadisi'ni, şarap mahzenlerini ve daha birçok yeri rehberler eşliğinde geziyorsunuz.

Kapadokya turlarının ücreti ise kişi başı 271 TL. Ulaşım, rehberlik konaklama, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri ve seyahat sigortasının dahil olduğu bu ücret karşılığında harika bir Kapadokya gezisi sizi bekliyor.

Bayram tatilinde, Kapadokya hava durumunun gezmeye çok elverişli olduğunu hatırlatır, iyi tatiller dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler