Göreme Otelleri

En iyi 154 otel, en uygun fiyatlar

Göreme Otel Fiyatları

Göreme, Kapadokya'nın en keyifli yerlerinden biri. Sabahı ayrı gecesi ayrı keyifli bir yer. Peri bacalarının en güzel örneklerinden bir bölümü de yine Göreme'de yer almaktadır.

Kapadokya ve Göreme'ye ilk kez 2008 yılı ekim ayında gittim. Nevşehir'den Kapadokya'ya doğru devam ettiğinizde, ilk olarak turistik yer anlamında Uçhisar karşınıza çıkar. Buradaki Uçhisar otelleri Kapadokya'nın en yeni otellerinin olduğu yerdir. Göreme, Kapadokya'nın Nevşehir üzerinden geliyorsanız ikinci turistik yeridir.

Göreme'ye ilk gidişimde akşamüzeri hava kararmak üzereyken Göreme'deydik, kuvvetli ışıklar ile aydınlatılmış peri bacalarının görüntüsü beni mest etti. Tepeden aşağı doğru kaya blokları arasından gayet iyi bir yoldan ulaşılıyor Göreme'ye. Göreme girişinde Göreme'ye henüz gelmiş bir turist kafilesini heyecanı ve bavullarını alma telaşı görüntüsü içinde bizde Göreme'ye ulaşmış olduk.

Göreme'ye gitmeden önce Göreme otellerini, Göreme otel fiyatlarını detaylı bir şekilde inceledim. Göreme otelleri bana çok otantik geldi. Oteller kayalara oyulmuş. Daha önceleri Göreme'de ve Kapadokya'nın diğer bölgelerinde burada yaşayanların çok geçmiş yıllardan bu yana bu yapılarda yaşadıklarını bilmek çok ilginç bir bilgi. Daha önceden araştırdığım Göreme otelleri arasından bir yamaca yapılmış birkaç bölümden oluşan Göreme otelimize yerleştik. Göreme otelimizdeki odamıza çıkmadan önce, otelin etrafını şöyle bir gezelim dedik. Kalacağımız Göreme otelinin terastaki manzarası harikaydı. Göreme otelimizin bize ayrılmış odasına doğru elimizde bavullarımızla kayalara oyulmuş merdivenleri aşarak yürümeye başladık.

Odamız tamamen kayaya oyulmuş iki katlı yan yana, ikisi önde ortada olan biraz daha geride oyulduğu kayanın durumuna göre şekillenmiş toplam 6 odadan oluşan otelimizin bizce en şirin odasıydı. Tamamen ahşap, gıcırtısı bile insana huzur veren kapıyı açtığımızda toprak kokusu ile karışık lavanta kokuları burnumuza ç arpan ilk kokulardı. Göreme otelimizin odasına ve banyosuna diyecek tek bir kelime bile yok...

Göreme Otel Fiyatları

Erciyes ve Hasan Dağının büyük volkanik konileri, kuzeyden Kızılırmak vadisinin bir kısmı, bazıları bazalta kaplı aşınmış tüf yatakları araziye bilinen peri bacaları formunu kazandırmıştır.

Hasan Dağı - Erciyes Dağı volkanik bölgesinde yer alan Göreme Milli Parkı, platolar, ovalar, küçük dağ bitkileri, yüksek tepeler, alüvyonla dolmuş dere ve ırmak vadileri, drenaj havzaları ve erozyonlu dik yamaçlı vadilerle birbirinden ayrılan yüksek düzlüklerden oluşmuş.

Alan, volkanik tüften oluşmuş ilgi çekici manzara yapısı içerisinde Bizans Kilise mimarisi ve dinsel sanat tarihinden önemli bir dönemin izlerini taşıyor. Ana ulaşım yollarına uzaklığı ve engebeli bir alan olması, gizlenmek isteyen veya dini inzivaya çekilenler için uygun koruma yeri olmuş.

Göreme günümüzde ise, bu doğa şaheserini görmek isteyen yerli yabancı turistlerle dolup taşıyor. Üstelik turistler, kayaların ve peri bacalarının içine oyulmuş, birbirinden güzel Kapadokya Göreme otellerinde konaklıyorlar.

Göreme 2019 otel fiyatları, tesisin tanıklık ettiği yıllara göre ve türüne göre değişiklik gösteriyor. Hemen her mevsim güzel olan Nevşehir Göreme'de konaklama ücretleri yaz aylarında daha fazla iken, kış aylarında biraz daha uygun. Ancak genel olarak Göreme 2019 otel fiyatları 40 TL'den başlayıp, 150 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Uzun bir tatiliniz varsa eğer, Göreme otel fiyatlarının uygun olduğu sonbahar mevsimini tercih edebilirsiniz, mağara otelinde konaklamak sizin için de eşsiz bir deneyim olacaktır.

En İyi 10 Göreme Oteli

Göreme House Hotel Göreme

Butik Otel - Kapadokya - 4 Misafir Yorumu

Göreme House Hotel, Kapadokya yöresinin en özel ilçelerinden Göreme'de muhteşem doğa manzarasıyla konuklarına farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Otantik bir stile sahip odaları konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Peri Bacaları manzarasına sahip teras bulunan tesiste, konuklara sabahları güne enerjik başlamalarını sağlayacak açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Göreme House Hotel'in genelinde ve odalarda dağ manzarası hakimdir. Tüm birimlerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve televizyon bulunmaktadır. Tesisin özel banyoları havlu ve banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Misafirler odalarda
... Göreme House Hotel, Kapadokya yöresinin en özel ilçelerinden Göreme'de muhteşem doğa manzarasıyla konuklarına farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Otantik bir stile sahip odaları konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Peri Bacaları manzarasına sahip teras bulunan tesiste, konuklara sabahları güne enerjik başlamalarını sağlayacak açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Göreme House Hotel'in genelinde ve odalarda dağ manzarası hakimdir. Tüm birimlerinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve televizyon bulunmaktadır. Tesisin özel banyoları havlu ve banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Misafirler odalarda ütü olanağı bulmaktadır.

Göreme House Hotel resepsiyonu tüm yıl boyunca açıktır ve araç kiralama hizmeti vermektedir. Tesiste konakladığınız süre boyunca terasında gün batımını izleme olanağı bulabilir, bisiklet kiralayarak yörede uzun bisiklet sürüşleri yapabilirsiniz. Tesis Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na 80 km uzaklıkta yer almaktadır ve ek ücret ile havalimanı transfer hizmeti bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Anatolian Houses Göreme

Özel Belgeli - Kapadokya - 3 Misafir Yorumu

Nevşehir'in otantik bölgesi Kapadokya'nın Göreme mevkiinde faaliyet gösteren Anatolian Houses, farklı tarzlarda dizayn edilmiş süitleriyle hizmet vermektedir. Kapadokya taş oyma mimarisinin en güzel örneklerinden birini teşkil eden Anatolian Houses, misafirlerine hendek biçiminde açık havuz ve antik Roma havuzlarına benzeyen bir kapalı havuz sunmaktadır. Konuklar, tesis bahçesindeki birinden kırmızı, diğerinden beyaz şarap akan çeşmelerden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Anatolian Houses'ın tüm süitleri doğal taş duvarlar ve oyma ahşap kapı çerçeveleri ile özenli bir şekilde dizayn
... Nevşehir'in otantik bölgesi Kapadokya'nın Göreme mevkiinde faaliyet gösteren Anatolian Houses, farklı tarzlarda dizayn edilmiş süitleriyle hizmet vermektedir. Kapadokya taş oyma mimarisinin en güzel örneklerinden birini teşkil eden Anatolian Houses, misafirlerine hendek biçiminde açık havuz ve antik Roma havuzlarına benzeyen bir kapalı havuz sunmaktadır. Konuklar, tesis bahçesindeki birinden kırmızı, diğerinden beyaz şarap akan çeşmelerden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Anatolian Houses'ın tüm süitleri doğal taş duvarlar ve oyma ahşap kapı çerçeveleri ile özenli bir şekilde dizayn edilmiştir. Süitlerin tümünde düz ekran TV ve hidromasaj küveti standart olarak sunulmaktadır. Her süit en iyi olanaklarla ve benzersiz sanat eserleri ile donatılmıştır.

Göreme'nin tam kalbinde konumlanan Anatolian Houses, UNESCO tarafından koruma altına alınmış Göreme Milli Parkı'na oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Anatolian Houses'da konakladığınız süre boyunca peri bacalarını rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz.

Anatolian Houses'da, kuru ve ıslak sauna, kapalı havuz ve mermer hamam içeren bir sağlıklı yaşam alanı yer almaktadır. Misafirler spor salonunda egzersiz yapabilir, çeşitli masaj terapileri ile rahatlayabilirler.

Anatolian Houses'da gün boyu kahvaltı servis edilmektedir. İsteğe bağlı olarak zengin serpme kahvaltı da sunulmaktadır. Kahvaltınızı dilerseniz odanızda, dilerseniz de terasta yapabilirsiniz.

Anatolian Houses'da konakladığınız süre boyunca sıcak hava balonu turlarına, binicilik gibi açık hava etkinliklerine, kış sezonunda kayak turlarına katılabilirsiniz. 100 metre mesafede yer alan alandan, şarap eşliğinde gün batımını seyredebilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Imperial Cave Hotel Göreme

Otel - Kapadokya - 4 Misafir Yorumu

Nevşehir – Göreme'de, Göreme Milli Parkı içerisinde yer alan Imperial Cave Hotel, mağara odalarında konuklarına Kapadokya ruhunu hissedecekleri bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisin bünyesinde özel araçlarıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark yer almaktadır. Sabahları taze kahvaltılık ürünlerin ve reçelin bulunduğu bir kahvaltı servisi yapılmaktadır.

Imperial Cave Hotel'in geleneksel Türk stilini yansıtan bir dekorasyona sahip tüm odalarında banyo ve mini bar yer almaktadır. Bazı banyolarda hem
... Nevşehir – Göreme'de, Göreme Milli Parkı içerisinde yer alan Imperial Cave Hotel, mağara odalarında konuklarına Kapadokya ruhunu hissedecekleri bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisin bünyesinde özel araçlarıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark yer almaktadır. Sabahları taze kahvaltılık ürünlerin ve reçelin bulunduğu bir kahvaltı servisi yapılmaktadır.

Imperial Cave Hotel'in geleneksel Türk stilini yansıtan bir dekorasyona sahip tüm odalarında banyo ve mini bar yer almaktadır. Bazı banyolarda hem küvet hem duş bulunan tesiste, banyo malzemeler, havlu ve saç kurutma makinesi temin edilmektedir. Odalarda ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanırken, konuklar ayrıca odada ütü olanağı bulabilmektedir.

Saunası ve hamamı bulunan Imperial Cave Hotel'de konaklamanız boyunca rahatlama ve stres atma imkanı bulurken, tesiste Göreme'nin panoramik manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Tesisin gün boyu hizmet veren resepsiyonu konuklarına araç kiralama konusunda yardımcı olmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Imperial Cave Hotel'e 40 km uzaklıktadır ve talep üzerine ek ücret ile havalimanı transfer hizmeti bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Güven Cave Otel Göreme

Kent Oteli - Kapadokya - 2 Misafir Yorumu

Göreme'de bölgenin konaklama tiplerinden mağara odalara ev sahipliği yapan Güven Cave Otel, siz ziyaretçilerine dört mevsim boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Muhteşem bir vadi manzaralı teras bulunan otelde konaklamanız boyunca terasta barbekü olanaklarının tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste her gün sabah kahvaltıları ise zengin açık büfe olarak servis edilmektedir.

Güven Cave Otel'in konaklama birimleri tüm ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dekore edilmiştir. Birimlerde 24 saat sıcak su bulunan özel banyo standarttır. Konforunuz için ise banyolar havlular ile saç kurutma makinesi
... Göreme'de bölgenin konaklama tiplerinden mağara odalara ev sahipliği yapan Güven Cave Otel, siz ziyaretçilerine dört mevsim boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Muhteşem bir vadi manzaralı teras bulunan otelde konaklamanız boyunca terasta barbekü olanaklarının tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste her gün sabah kahvaltıları ise zengin açık büfe olarak servis edilmektedir.

Güven Cave Otel'in konaklama birimleri tüm ihtiyaçlarınız ön planda tutularak dekore edilmiştir. Birimlerde 24 saat sıcak su bulunan özel banyo standarttır. Konforunuz için ise banyolar havlular ile saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Diğer oda özellikleri arasında uydu yayınlı televizyon, klima ve eşya dolabı yer almaktadır. Tesiste düzenli oda temizlik hizmeti de mevcuttur.

Güven Cave Otel'de konsiyerj ve döviz alım-satım gibi hizmetler verilmektedir. Tesisin sigara içilmeyen oda seçeneğinin yanı sıra sigara içilir alanı da bulunmaktadır. Özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda sağlanan otopark alanı herhangi bir ücrete tabi değildir. Ayrıca odalar dahil olmak üzere genelinde sağlanan Wi-Fi erişimi de ücretsizdir. Otelin tur masasında seyahatinizi planlayabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Arch Palace Hotel Göreme Göreme

Otel - Kapadokya - 3 Misafir Yorumu

Göreme'nin ortasında yer alan Arch Palace Hotel, nefes kesen doğanın ve terasın muhteşem panoramik manzarasına sahiptir. “'Arch Palac”'' ismi, Anadolu'da yüzyıllarca kullanılan geleneksel yapı tekniğidir. Bu teknik ilk kez Romalılar tarafından köprüler kurmak için kullanılmış ve daha sonra Anadolu halkı tarafından evlerinde bina odaları için uyarlanmıştır. Kemerli tavan, sıcak yaz aylarında odayı serin tutar ve soğuk kışlardaki sıcaklığı korur. Bu yapı geleneği Arch Palace Hotel'de görülebileceği gibi, günümüzde halen yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Arch Palace Hotel,
... Göreme'nin ortasında yer alan Arch Palace Hotel, nefes kesen doğanın ve terasın muhteşem panoramik manzarasına sahiptir. “'Arch Palac”'' ismi, Anadolu'da yüzyıllarca kullanılan geleneksel yapı tekniğidir. Bu teknik ilk kez Romalılar tarafından köprüler kurmak için kullanılmış ve daha sonra Anadolu halkı tarafından evlerinde bina odaları için uyarlanmıştır. Kemerli tavan, sıcak yaz aylarında odayı serin tutar ve soğuk kışlardaki sıcaklığı korur. Bu yapı geleneği Arch Palace Hotel'de görülebileceği gibi, günümüzde halen yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Arch Palace Hotel, mükemmel Göreme manzaralı olup, taştan 11 adet oda vardır. Tüm odalarda; televizyon, telefon, klima, kablosuz bağlantı, mini bar, banyo ve banyo gereçleri mevcuttur. Ayrıca ücretsiz otopark, valiz dolabı, kuru temizleme-çamaşır yıkama, bilgisayar istasyonu, günlük kat hizmetleri, 24 saat açık resepsiyon, gidiş-dönüş havaalanı transfer gibi hizmetler de sunmaktadır.

Çatı katında bulunan terasında Göreme'nin harika doğasında yöreye uygun lezzetlerle hazırlanan doğal ürünlerle harika bir kahvaltı yapabilir, akşam terasta yıldızların altında dostlarınızla alkolünüzü yudumlayarak keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Göreme'nin mükemmel doğası ve yapısına hayran kalacak ve kendinizi adeta mistik bir ortam bulacaksınız. Tarihi ve kültürel açıdan gezebileceğiniz Roma Kalesi, El Nazar Kilisesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Vaftizci Yahya Kilisesi, Zemi Vadisi, Çavuşin Kalesi ve Üçhisar Kalesi'ni gezip tatilinizde unutulmaz anlar ve ölümsüzleştirebileceğiniz kareler yakalayabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Turquaz Cave Hotel Göreme

Otel - Kapadokya - 1 Misafir Yorumu

Turquaz Cave Hotel, sınırları içinde bulunan tarihi kiliseleri, gezilecek en önemli yerlerinden olan Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Zemi Vadisi ve Güllüdere Vadisi ile fark yaratan Nevşehir'in, Kapadokya Göreme bölgesinde yer almaktadır.

Turquaz Cave Hotel, otantik bir ortamda şık mobilyalar ile bezenmiş 9 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, elbise dolabı, ayrı oturma grubu, kaliteli yatak takımı, kahve/çay makinesi, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar, saç kurutma makinesi ve banyo kozmetik ürünleri ile donatılmıştır
... Turquaz Cave Hotel, sınırları içinde bulunan tarihi kiliseleri, gezilecek en önemli yerlerinden olan Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Zemi Vadisi ve Güllüdere Vadisi ile fark yaratan Nevşehir'in, Kapadokya Göreme bölgesinde yer almaktadır.

Turquaz Cave Hotel, otantik bir ortamda şık mobilyalar ile bezenmiş 9 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, elbise dolabı, ayrı oturma grubu, kaliteli yatak takımı, kahve/çay makinesi, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar, saç kurutma makinesi ve banyo kozmetik ürünleri ile donatılmıştır. Evcil hayvan kabul etmeyen tesisin odaları düzenli olarak temizlenmektedir.

Turquaz Cave Hotel, oda + kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Konuklar, tesisin muhteşem Göreme manzaralı teras restoranında yörenin en taze ürünleri ile hazırlanan açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirler. Misafirler, Göreme Tarihi Milli Parkı'nda yapacakları gezinti için otel bünyesinde araba ve bisiklet kiralayabilirler. Tesis, at binme, ATV safari, balon, jeep safari ve Türk gecesi ile keyifli ve eğlenceli bir konaklama fırsatı sunmaktadır. Otelin 24 saat açık olan resepsiyonunda; emanet kasası, bagaj muhafazası, döviz alım/satım, tur/bilet masası ve danışma hizmeti verilmektedir. Konuklar, günlük temizlik hizmeti, çamaşırhane ve ütü hizmetinden yararlanabilirler.

Turquaz Cave Hotel, My Mother's Cafe & Restaurant'a 336 metre, My House Cafe Restaurant'a 307 metre, Manzara Restaurant Kapadokya'ya 329 metre, Göreme Kiliseleri'ne 705 metre, Karanlık Kilise'ye 553 metre, Saklı Kilise'ye 555 metre, Kapadokya Cross Golf'e 7 km ve Naile Art Gallery'e 387 metre mesafede yer almaktadır. Tesis bünyesinde araçlı misafirler için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Safran Cave Otel Göreme

Otel - Kapadokya - 5 Misafir Yorumu

Safran Cave Otel, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Sınırları içerisinde bulunan kiliseleri, vadileri ve doğal güzellikleri ile konukları kendine hayran bırakacak muhteşem manzaralarıyla öne çıkan bölgede konumlanan tesis, keyifli ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Safran Cave Otel, her biri farklı dizayn edilmiş 3 kaya oyma oda ve 5 taş oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, oturma grubu, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca
... Safran Cave Otel, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Sınırları içerisinde bulunan kiliseleri, vadileri ve doğal güzellikleri ile konukları kendine hayran bırakacak muhteşem manzaralarıyla öne çıkan bölgede konumlanan tesis, keyifli ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Safran Cave Otel, her biri farklı dizayn edilmiş 3 kaya oyma oda ve 5 taş oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, oturma grubu, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar; 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Evcil hayvan kabul etmeyen tesisin odaları, düzenli olarak temizlenmektedir. Tesis odalarına giriş saat 14:00'ten itibaren başlamaktadır. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.

Safran Cave Otel, açık büfe/serpme kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Misafirler, yörenin en taze ürünleri ile hazırlanan sabah kahvaltısı ile güne harika bir enerji ile başlayabilirler. Dileyen konuklara oda servisi hizmeti de sağlanmaktadır. Konuklar çamaşırhane, bisiklet, araç kiralama ve havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirler.

Safran Cave Otel, Mydonose Cafe & Bistro'ya 901 metre, Ocak Restaurant'a 679 metre, Sofra Restaurant'a 754 metre, Göreme Kiliseleri'ne 779 metre, Göreme Vadileri'ne 396 metre, Göreme Milli Parkı'na 354 metre, Kapadokya Cross Golf'e 5 km, Göreme Yürüyüş Parkurları'na 737 metre ve Naile Art Gallery'e 959 metre mesafede yer almaktadır. Tesis bünyesinde, araçlı misafirler için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Mithra Cave Kapadokya Göreme

Butik Otel - Kapadokya - 4 Misafir Yorumu

Mithra Cave Kapadokya, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Vadinin üzerinde yükselen sıcak hava balonlarının manzarası ve konforlu bir konaklama imkanı sunan tesis, antik havası ve büyüleyici bir ortam sunan mimari yapısı ile harika bir tatil merkezidir.

Mithra Cave Kapadokya, el sanatları ile geleneksel bir şekilde dekore edilmiş, Osmanlı ve Yunan mimarisine sahip 38 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, mini bar, televizyon, uydu yayınları, kahve / çay makinesi, emanet kasası, kaliteli yatak takımı, elbise dolabı, ütü olanakları, masa ve kablosuz internet
... Mithra Cave Kapadokya, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Vadinin üzerinde yükselen sıcak hava balonlarının manzarası ve konforlu bir konaklama imkanı sunan tesis, antik havası ve büyüleyici bir ortam sunan mimari yapısı ile harika bir tatil merkezidir.

Mithra Cave Kapadokya, el sanatları ile geleneksel bir şekilde dekore edilmiş, Osmanlı ve Yunan mimarisine sahip 38 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; klima, mini bar, televizyon, uydu yayınları, kahve / çay makinesi, emanet kasası, kaliteli yatak takımı, elbise dolabı, ütü olanakları, masa ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca, özel bir banyo alanına sahip olan odalar, saç kurutma makinesi, terlik ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Evcil hayvan kabul etmeyen tesisin odaları, düzenli olarak temizlenmektedir. Tesis odalarına giriş, saat 15:00 itibarı ile başlamaktadır. Odalardan çıkış saati ise, en geç 11:00'dir.

Mithra Cave Kapadokya, oda + kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Misafirler, organik ürünlerin yer aldığı çok çeşitli sabah kahvaltılarını teras katında gün doğumu eşliğinde yaparken, güne sağlıklı ve zinde başlayabilirler. Tesis bünyesinde bulunan restoranda, usta aşçılar tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetler özenle hazırlanmakta ve açık büfe olarak servis edilmektedir. Tesisin 24 saat açık olan resepsiyonunda, emanet kasası, bagaj muhafazası, tur / bilet masası ve danışma hizmeti sağlanmaktadır. Konuklar, otel bünyesinde bulunan hediyelik eşya mağazasından küçük hediyeler alabilir, sevdiklerini mutlu edebilirler. Ayrıca ayakkabı boyama, kuru temizleme, çamaşırhane, ütü hizmeti, araba / bisiklet kiralama ve havaalanı transfer servisi hizmetleri de otel olanakları arasında yer almaktadır.

Mithra Cave Kapadokya, Roma Kalesi'ne 3 dakika, Aydın Kırağı Ulusal Parkı'na 11 dakika, El Nazar Kilisesi'ne 24 dakika, Tokalı Kilisesi'ne 24 dakika, Vaftizci Yahya Kilisesi'ne 25 dakika, Göreme Açık Hava Müzesi'ne 25 dakika yürüme mesafesinde ve Nevşehir (NAV-Kapadokya) havaalanına 39 dakika sürüş mesafesinde yer almaktadır. Tesis bünyesinde, araçlı misafirler için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Elite Cave Suites Göreme

Otel - Kapadokya - 1 Misafir Yorumu

Elite Cave Suites, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Muhteşem Göreme manzarasına sahip olan tesis, misafirleri ev sıcaklığında bir ortamda ağırlarken, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahiptir.

Elite Cave Suites, otantik havası ve harika bir mimari yapıya sahip 7 odası ile hizmet vermektedir. Odalar, geniş ve ferahtır. Odalarda; mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca, özel bir banyoya sahip olan
... Elite Cave Suites, Nevşehir'de, Kapadokya'nın Göreme bölgesinde yer almaktadır. Muhteşem Göreme manzarasına sahip olan tesis, misafirleri ev sıcaklığında bir ortamda ağırlarken, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahiptir.

Elite Cave Suites, otantik havası ve harika bir mimari yapıya sahip 7 odası ile hizmet vermektedir. Odalar, geniş ve ferahtır. Odalarda; mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, makyaj aynası, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca, özel bir banyoya sahip olan odalar, 24 saat sıcak su, bornoz, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Evcil hayvan kabul etmeyen tesisin odaları, düzenli olarak temizlenmektedir. Tesis odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlamaktadır. Odalardan çıkış saati ise, en geç 12:00'dir.

Elite Cave Suites, oda + kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Misafirler, organik ürünlerin yer aldığı sabah kahvaltısı ile güne zinde başlayabilirler. Tesis bünyesinde bulunan restoranda, yöresel ve uluslararası lezzetler, usta aşçılar tarafından özenle hazırlanmakta ve servis edilmektedir. Konuklar, zemin katta bulunan teras alanında keyifli içeceklerini yudumlarken, günün yorgunluğundan arınma fırsatı bulabilirler. Otelin, 24 saat açık olan resepsiyonunda; emanet kasası, bagaj muhafazası, tur / bilet ve danışma hizmeti verilmektedir. Ayrıca, 24 saat oda servisi, gidiş dönüş havaalanı transfer servisi, kuru temizleme ve çamaşır yıkama servisi hizmetleri de otel olanakları arasında yer almaktadır.

Elite Cave Suites, Uçhisar Kalesi'ne 5 dakika, Göreme Ulusal Parkı'na 1 dakika, Güvercinlik Vadisi'ne 12 dakika, Aşk Vadisi'ne 38 dakika, Göreme Roma Kalesi'ne 43 dakika yürüme mesafesinde, Roma Kalesi'ne 4 km, Aydın Kırağı Ulusal Parkı'na 4,5 km, Tokalı Kilisesi'ne 6,5 km, El Nazar Kilisesi'ne 6,5 km ve Nevşehir (NAV-Kapadokya) havaalanına 35 dakika sürüş mesafesinde yer almaktadır. Tesis bünyesinde, araçlı misafirler için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Dervish Cave Hotel Göreme

Otel - Kapadokya - 3 Misafir Yorumu

Dervish Cave Hotel, Nevşehir, Kapadokya Göreme' de bulunmaktadır. Otelin ferah ve geniş odaları bulunmaktadır. Genel alanlarda misafirler için ücretsiz kablosuz internet mevcuttur. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, jakuzi, makyaj aynası ve tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca, özel bir banyoya sahip olan odalar, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Tesis odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Tesise ... Dervish Cave Hotel, Nevşehir, Kapadokya Göreme' de bulunmaktadır. Otelin ferah ve geniş odaları bulunmaktadır. Genel alanlarda misafirler için ücretsiz kablosuz internet mevcuttur. Odalarda; klima, mini bar, elbise dolabı, televizyon, uydu yayınları, telefon, kaliteli yatak takımı, ayrı oturma grubu, çalışma masası, jakuzi, makyaj aynası ve tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca, özel bir banyoya sahip olan odalar, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Tesis odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Dervish Cave Hotel, her yaştan çocuk misafir kabul etmektedir. Otelde havaalanı servisi bulunmaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Otel yakınlarında birçok restoran, kafe ve bar bulunmaktadır. Konuklar, 24 saat açık olan resepsiyonda; emanet kasası, döviz alım/satım ve danışma hizmetinden yararlanabilirler. Otel nakit veya kredi kartlarıyla ödeme yapma imkanı da sağlamaktadır.

Dervish Cave Hotel, Göreme Ulusal Parkı'na, Göreme Roma Kalesi'ne, Roma Kalesi'ne, Aydın Kırağı Ulusal Parkı'na, Tokalı Kilise'ye, El Nazar Kilisesi'ne, Vaftizci Yahya Kilisesi'ne, Göreme Açık Hava Müzesi'ne, Cross Golf'e ve Zemi Vadisi - 40 dakika yürüme mesafesindedir. İstanbul ile Nevşehir arası 743 km'dir. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 7 saat 56 dakika sürmektedir. Uçak ile seyahat etmeyi planlayan misafirler, yolculuklarını yaklaşık olarak 1 saat 14 dakika gibi bir sürede tamamlayabilirler

Daha Fazla Bilgi»

Göreme Otel Yorumları

8

Escape Cappadocia Hotel

Escape Cappadocia Hotel - 11 Kasım 2018, Pazar 10:41

Kapadokyada iki gün

Burada iki gece geçirdim. Odalar çok temiz ve personeller çok misafirperverdi. Herkes birbiriyle iyi anlaşıyor gibi gözüküyordur. Burada hiç bir sorun olabileceğini düşünmüyorum. Dünyanın her yerinden gezginler bulabilirsiniz ve güzel sohbet edecek insanlarla tanışabilirsiniz.

10

Walnut House Hotel

Burcu bay - 9 Temmuz 2018, Pazartesi 12:03

Odalar tertemiz

2 gün kalmamıza rağmen otelden ve çalışanlarından çok memnun kaldık. Odalar tertemiz, her şey için teşekkürler.

10

Roc Of Cappadocia

Şenay &Mustafa Emre Fırat - 11 Mart 2018, Pazar 17:54

Her anlamda mükemmel

2 günlük Kapadokya tatilimizde iyi ki dediğimiz ve her an geldiğimize daha da memnun kaldığımız Roc Of Cappadocia her anlamda mükemmel bir tatil yapmamıza sağladı. Fatma Hanım otelin sahibi ve ilk kadın girişimci olarak otelini kendi başına yaparak, her şeyi düşünerek eksiksiz bir otel haline getirmiş, kahvaltı kendi elleri ile hazırladığı eksiksiz ve çok lezzetliydi. Kaldığımız oda 303 no'lu oda hiç eksiksiz, muntazamdı. Fatma Hanım'ın oğlu Ahmet Bey bize 2 gün boyunca bölge turları ve restoranlar konusunda en iyi önerilerde bulunmuştur. Bu iki günlük tatilimiz sizlerin sayesinde dolu dolu ve çok keyifli geçmiştir. Bir sonraki gelişimizde de ilk geleceğimiz otel kesinlikle Roc Of Cappadocia olacaktır.

10

Taşkonak Hotel

Kevser - 19 Ağustos 2017, Cumartesi 00:00

Misafirperver tavırları

Güler yüzlü, misafirperver tavırlarıyla çok huzurlu bir tatil geçirmeme vesile oldukları için çok teşekkür ediyorum.

10

Shoestring Cave House

ali eskin - 17 Haziran 2017, Cumartesi 04:50

Kahvaltı çeşidi bol

Çalışanlar yardımsever, terastan manzara süper, kahvaltı çeşidi bol.

10

Turquaz Cave Hotel

Mahir senol - 5 Nisan 2017, Çarsamba 18:00

Müşteri memnuniyeti odaklı

Bu zamana kadar yurt içi, yurt dışı çok otelde kaldım. Bu kadar huzur veren, sessiz, sakin, müşteri memnuniyeti odaklı, temiz, hijyenik, dekoratif, hesaplı, güler yüzlü ve samimi bir otel görmedim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. 9 numaralı oda favorim.

10

Cappadocia Inn Hotel

Hayrullah - 17 Temmuz 2016, Pazar 00:44

Manzara şahane terasta

Karşılama ve ilgi, alaka güzeldi. Manzara şahane terasta. Tavsiye ederim.

2

Miracle Cave Hotel

Mehmet - 1 Mart 2016, Salı 21:53

Kahvaltı kötü değildi

Araç park yerleri parke yapılmamış ve kış ayından ötürü çamura dönüşüyordu. Onu da çok takmadık açıkçası. Kahvaltı kötü değildi fakat daha iyi olmasını beklerdim.

10

Phocas Cave Suites

Phocas Cave Suites - 5 Ekim 2014, Pazar 17:38

Güler yüzlü hizmet

Odaları çok iyi. Ayrıca güler yüzlü hizmetleri var. Çok keyifli ve güzel bir yer. Tavsiye ederim.

10

Elite Cave Suites

Elite Cave Suites - 23 Nisan 2014, Çarsamba 16:03

Manzarası çok güzel

Odaları güzel, özellikle king suit. Manzarası çok güzel.