Beluga Fish Gourmet, Ataşehir mekan profili ve Beluga Fish Gourmet hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Beluga Fish Gourmet

0.0puan

Beluga Fish Gourmet Tanıtımı

Haziran ayında İstanbul'un en dinamik yaşam merkezi Ataşehir'de açılan Beluga Fish Gourmet, isminin de işaret ettiği gibi en kaliteli balık ve deniz mahsullerini, sıra dışı deniz mezelerini seçkin ve ferah bir ortamda konuklarının beğenisine sunuyor.

Açılır kapanır dev tavanı, tam donanımlı toplantı ve özel yemek salonları, pedagog denetimindeki çocuk odası, vale ve otopark imkanları verdiğimiz hizmetler arasında.

Restaurantımızın girişinde kabuklu deniz havyarlarının canlı olarak muhafaza edilebildiği dev akvaryumumuz ve tamamen kapalı çağdaş balık mostramız, konuklarımıza seçimlerini kendilerinin yapabilme imkanı sunuyor.

Mutfak ve servis kadromuz, konusunda uzmanlığı tartışılmayan profesyonellerden oluşuyor. Öğlen ve akşam yemekleriniz, toplantı ve grup yemekleriniz için Beluga Fish Gourmet, sizlere kusursuz bir hizmet ve en kaliteli deniz ürünlerini sunma sözünü veriyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Küçükbakkalköy Mah. Ahmet Yesevi Cad. Doruk Sok. No:7 C Blok

  • Ataşehir

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler