Başak Et & Balık Restaurant

  • İstanbul / Adalar / Heybeliada
  • Ayyıldız Cad. No:26/A

Başak Et & Balık Restaurant

Babamızın bir Rum vatandaşının yanında başladığı balık restorancılığı işini ilerletmesi ile 1950 yılında restoranımızın açılışını yapmıştır.

1960 yılında babamın yanında başlayarak devam ettiğim restorancılık işi ile ilgili olarak Almanya'da 2 yıl eğitim almamın ardından, hizmet sunduğumuz işletmemize, önce müşteri memnuniyeti prensibini aşılamış ve gelişim adına çalışmalara hızla devam edilmiştir.

Güler yüzlü personeli, sağlıklı üretim aşaması, nezih salonu ile sahilde tüm lezzetleri damak tadınıza sunuyoruz. Gruplara ve turistlere indirim uygulanmaktadır.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Garsonlar kaba
1

-

Garsonlar aşırı kaba. Ayrıca hesabınızı öderken tekrar tekrar kontrol etmenizi öneririm!

5
Mükemmel bir restoran
10

-

Mükemmel bir restoran. Yemeklerin lezzeti ve tazeliği kusursuz. Heybeliada'ya gidince uğranılacak ilk yer kesinlikle. Sadece işletme sahibinin güler yüzlülüğü ve kibarlığı mekanın tercih edilmesi için yeterli.

5
Heybeliada'da bir lezzet durağı
10

-

Zengin ve lezzetli meze ve taze balıkları, güler yüzlü personeli ile Heybeliada'da her zaman tercih ettigimiz bir mekan, ailece gideriz, öğlen servisi ise ayrı bir lezzet, sadece öğlenleri servis yapılan, döneri inanılmaz lezzetli... Sahibi olan Gürsel Bey'in güler yüzü her şeye deger, adada güzel ve taze balık yemek isterseniz Başak Et & Balık Restaurant 'ı öncelik olarak tavsiye ediyorum.

5
Servis ve fazla ücret
2

-

Servis kalitesinin iyi olmayışı ve alınan ürün bazında en son hesap ödeme noktasında %10 garsoniye ücreti alınması, adadaki tüm restaurantlarda da böyle olması bahanesi hiç hoş değil. Oldu ki yemek yediniz hesabınıza en son %10 ücret de yansıtacaklar. Masaya su ekmek getirirler. Sanmayın ki ona da ücret almıyorlar. Masanıza gelen ekmeğe de ücret alıyorlar. 3-5 peçete ve kürdan kullanmıştık. Haberleri yoktu. Olsa bel.. Devamını Göster

5
Yazık
4

-

Yemeğiniz iyiydi ama bir de garsonunuz hesabı doğru yapsaydı ve bizden fazla para kesmeye kalkmasaydı ne kadar memnun olacaktık...

Yakınındaki Oteller