Balkon Restaurant & Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Şehbender Sok. No:5 Kat:6 Tünel

Balkon Restaurant & Bar

Balkon Restaurant & Bar 2006 yılından beri Asmalımescit, Şehbender sokakta, keyifli İstanbul manzarası ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yemek menüsünde dünya mutfağından örnekler, atıştırmalıklar ve İtalyan pizzaları bulunmaktayken, içki ve lezzetli kokteyl çeşitleri de öne çıkmaktadır.

Gündüz saatlerinde jazz, bossa nova, acid jazz, soul, nu-jazz gibi türlerde müzikler çalınırken, gecenin ilerleyen saatlerinde ise swing, funk, 70'ler, 80'ler, soulful, house, electro ve funky house gibi türlerle beraber eğlenceye geçiş yapmaktadır.

Kısacası, hem güzel İstanbul manzarası eşliğinde ve ferah bir ortamda yemek yiyip sohbet etmek hem kaliteli müzik eşliğinde eğlenmek için tek adress Balkon Restaurant & Bar.

Güneşin batışını izlemeye bekliyoruz....

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Asmalımescit'in en sevilenlerinden
8

-

Eğer Asmalımescit'in kalabalığından kaçmak isterseniz Balkon ilk tercihiniz olmalı. Özellikle yaz aylarında açılan terası çok keyifli. Müzikler iyi, menüdeki yemekler gayet lezzetli. Fiyatlar da Asmalımescit'teki diğer mekanlarla hemen hemen aynı. Balkon, günün her saati keyifli vakit geçirebileceğiniz mekanlardan.

Yakınındaki Oteller