Bakkal Cafe

  • Çanakkale / Bozcaada
  • Bozcaada Müzesi'nin karşısı

Bakkal Cafe

Bozcaada merkezde yer alan Bakkal Cafe, Bozcaada'nın alanında en iyisidir..

Mekan sahibi Burak Akkök, İstanbul'da 2009 yılında adaya taşındı. Şimdi ise bütün yıl Bozcaada'da yaşayan ve basit bir hayat zevki oldu!

Bakkal Cafe'nin misyonu insanları evinde gibi hissetmelerini sağlamaktır! Bu insanlar hoşnut karşılandığında gönül rahatlığıyla dinlenebilir ve lezzetli yemekleri tadabilirler.

Bakkal Cafe, yemek hazırlayan kişinin yemekleri ve insanlar için yemek pişirmeyi seviyor olması gerektiğine inanıyor. Ve bu ilgi ve sevgi sayesinde leziz yemekler ortaya çıkıyor.

Bakkal Cafe'de makarna ve risotto olmak üzere iki ana türü vardır. Onlar da İtalya'daki en iyi makarna ve risottolarımızdır. Öncelikle sandviçlerimiz servis edilir ve sandviçlerinin lezzet sırrı taze olmasında saklıdır.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Gereğinden pahalı kokteyller
2

-

Ada konseptine uymayacak şekilde halinden hoşnutsuz, asık suratlı çalışanlar ve gereğinden pahalı kokteyllerin olduğu, sakin bir tatil yaparken bir anda sinirinizi bozabilecek bir mekân.

2
Adanın en keyifli mekanlarından biri
10

-

2 yıl öncesine dayanıyor burayla tanışmamız. Tabelasına bakıp sahiden bakkal sanmamız ve ekmek sepetinden iki tane ekmek satın almak istememizle bir hayli komik olmuştu Burak Bey ile tanışmamız. Kendisi bizi hiç bozmadan ekmekleri hediye etti. Aynı akşam Bakkal'a misafir olduk. Şimdiye dek yediğim en güzel erikli pastayı burada tattım. Cafe önündeki şirin renkli masalarda oturup Burak Bey'in kendi elleriyle hazırlad.. Devamını Göster