Otelleri Göster

Atabarı Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 6 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Atabarı Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Doğu Karadeniz'in doğası eşliğinde, bembeyaz karlar üzerinde güzel bir kış tatiline çıkmak ister misiniz? O halde sessizliğiyle ve huzur veren havasıyla büyüleneceğiniz Atabarı Kayak Merkezi sizleri bekliyor.

Artvin'e 17 kilometre uzaklıkta olan Atabarı Kayak Merkezi, kayak turizminin önemli bölgelerinden biridir. Bu bölge çok fazla kalabalık olmaz ve size unutamayacağınız huzurlu bir tatil yaşatır.

Atabarı Kayak Merkezi yakınındaki otelleri ve otel fiyatlarını araştırıp rezervasyon yaptırabilir ve ardından eğlenceli bir tatile hazırlık yapabilirsiniz. Daha çok Kafkasör Yaylası bölgesinde konaklama tesisi vardır ve Kafkasör mevkii il merkezine 8 kilometre uzaklıktadır. Kayak merkezinde 1 adet lift vardır. Bunun yanı sıra kafeterya, soyunma odaları ve otopark mevcuttur. Atabarı Kayak Merkezi'nde kar motorları da bulmanız mümkündür.

Eğlenceli bir kış tatili için Atabarı Kayak Merkezi'ni tercih edebilir ve aynı zamanda tarihi-doğal güzellikleri de ziyaret edebilirsiniz. Atabarı Kayak Merkezi'nde karın tadını çıkarırken bir yandan da Kafkasör Yaylası'nı, Artvin Kalesi'ni ve Maral Şelalesi'ni gezmeyi unutmayın.