Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Laşet Motel

Motel
4.7
Mükemmel
İki gezgin için harika.
1 değerlendirme
TELEFONA BAK
Oda Özellikleri (4)
Restoran (4)
Diğer (4)
47 Fotoğraf
Giriş
08.07.22
Çıkış
09.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Tesis Fiyatı

450 TL

Diğer Oda Fiyatlarını Gör
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Yeniköy Laşet Tatil Köyü Dağ Evleri 08700 Şavşat/Artvin
Haritada gör
Giriş
08.07.22
Çıkış
09.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Laşet Motel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme
5/5 Mükemmel
02.07.17
muhsin seymenbasi
Hizmet mükemmel
Karagöl, şenlikler, temiz hava, ilgi, alaka, hizmet mükemmel. Sabah serininde derenin kenarında sabah kahvaltısı, Şavşat’ta alabileceğiniz hizmetin güzeli diyoruz. Laşet Motel çalışanlarına, Mete Cem Bey’e ve oğluna teşekkürler.

Otel Hakkında

Laşet çayı'nın sesiyle uyumak ve sabahları bol oksijen alacağınız doğaya uyanarak gün boyu zinde kalmak için mükemmel bir yer olan Laşet Motel, Artvin Şavşat'da eşsiz bir doğada konumludur. Etrafında başka bir yerleşimin olmadığı motel 7 ahşap odadan oluşmaktadır. Odalar ikişer yataklı olup toplamda 14 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Fiyata kahvaltı dâhildir. Odalarda TV, kablosuz internet, banyo, sıcak su ve WC bulunmaktadır. Yanında akan tertemiz bir dere ve tesise ait alabalık havuzları bulunmaktadır. Sabahları yöresel ve doğal lezzetler içeren mıhlamanın da olduğu köy kahvaltısı sunulmaktadır. Kapalı ve açık alanlı restoranı 180 kişiliktir ve motel dışından müşterilerine de hizmet vermektedir. Restoran kısmında Laşet çayının doğal, besleyici suyunda yetiştirilmiş olan alabalık ve taze otla beslenmiş yöre hayvanlarının lezzetli etleriyle yapılmış kebap çeşitleri bulunmaktadır. Mezeler ve alkollü-alkolsüz içecek tercihe göre servis edilmektedir. Denizden yüksekliği 1500m olan Laşet Motel Yalnızçam Dağları'yla çevrili olup eşsiz bir manzaraya sahiptir. Tabloyu andıran bu doğada yürüyüş yapabilir, bisiklet sürebilir veya rehberli turlarla gezebilirsiniz. Bölge yakınlarında bulunan kale, köprü, manastır, kilise, cami, konak gibi tarihi kalıntıları görebilirsiniz. Sadece bahçede konaklayabilecek evcil hayvanlarınız da motele kabul edilmektedir. Tesisin yanı başındaki Laşet çayının kenarında çermik olarak adlandırılan maden suyu çıkmaktadır. Bölgede çermik suyunun böbrek taşlarını eritici bir etkisi olduğu ve romatizma hastalıklarına iyi geldiği söylenmektedir. Şifa bulmak isteyen konuklar buradan da faydalanabilirler. çam ormanlarının içinde, tamamı ahşaptan yapılmış, bulunduğu ortama uyumlu Laşet Motel'de güneşin dağlardan doğuşunu seyretmek ayrı bir doğa olayıdır. Sizde geceleri yıldızları seyretmek, huzur ve sessizlik içinde bir tatil geçirmek istiyorsanız gelen her müşterinin arınmış olduğu ve mutlu ayrıldığı Laşet Motel'i ziyaret edebilirsiniz.
Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
Kat Sayısı
2

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Evcil Hayvan

Kabul ediliyor

Konum

Haritada gör
Laşet Motel
Tesis Fiyatı
450 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Laşet Motel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Laşet Motel için 1 gecelik ortalama fiyat 450 TL - 800 TL aralığındadır.
Laşet Motel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Laşet Motel odalarında Oda Servisi, Su Isıtıcı, Dolap, Doğa Manzarası, Dağ Manzarası bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Laşet Motel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Laşet Motel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Laşet Motel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Laşet Motel için popüler tesis özellikleri; Bahçe, Restoran, Mama Sandalyesi, Bisiklet, Araba Kiralama olmasıdır.
Laşet Motel için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Laşet Motel tesisi için 14:00 giriş, 12:00 çıkış yapılmaktadır.