Şavşat Otelleri

Türkiye’nin en kuzeydoğusunda yer alan Şavşat; doğası, yeşili ve mavisi ile yıl içerisinde kültür turizmi ile gelenlerin hayran olduğu bir yerdir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Şavşat Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Odalar son derece sevimli"

"Odalarının sevimliliği"

9.4

Misafir yorumu

24 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 64 74

"Evinizden rahat"

"Evimizdeki kadar rahattık"

8.6

Misafir yorumu

12 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Şavşat Otelleri ve Şavşat Otel Fiyatları

Türkiye'nin en kuzeydoğusunda yer alan Şavşat; doğası, yeşili ve mavisi ile yıl içerisinde kültür turizmi ile gelenlerin hayran olduğu bir yerdir.

Şavşat, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Artvin iline bağlı bir ilçedir. Tarihi milattan önce 900'lü yıllara kadar uzanan Şavşat, birçok uygarlığa ev sahipliği yapmaktadır. Şavşat, doğuda Ardahan il merkezi ile Hanak ilçesi, kuzeydoğuda Posof ilçesi, güney ve güney batıda Ardanuç, batıda Artvin Merkez ve Borçka ilçesi, kuzeyde de Gürcistan Devleti ile komşudur.

Şavşat Gürcistan ile komşu olmasından dolayı da sıkça yabancı turistler tarafından da ziyaret edilmektedir. Şavşat'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde kent otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Şavşat otelleri içerisinde her zevke ve bütçeye göre bir otel bulmak mümkündür. Farklı yapısı, otantik havası ve dizaynı sevenler butik otelleri tercih ederken daha ekonomik bir konaklama arayanlar ise pansiyonları tercih etmektedir.

Şavşat otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve tüm özellikleri bu sayfanın en üstünde listelenmektedir. Bu listede yer alan tüm Şavşat otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Şavşat oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şavşat otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Laşet Motel
Laşet Motel

-

Tur ekibi geldiği için çıkmamız istendi

Eşim ve çocuğumla malum tesise 21 Temmuz'da gittik. Planımız 3 gün kadar kalmaktı. Gitmeden önce de Hopa'dan ve Artvin'den iki defa arayıp yer durumunu sorduk, ilkinde yer olmadığı, ikincisinde ise bir bungalovda yer olduğu söylendi. Gittik ve yerleştik, ertesi gün öğlen saatlerinde tur ekibi geldiği için çıkmamız istendi! Türkiye'de neredeyse gezmediğim bölge kalmadı, ilk defa bu denli amatörce bir üslupla karşılaştım. Madem tura yer ayrılmış, buraya gelmeden önce bana deseydiniz, bir gün için onca yolu gelmezdim dedim. Gerekçeleri ise yine oldukça amatörceydi; ‘ama tur geliyor ne yapalım'. Buraya yazdıklarımın aynısını müessese görevlilerine de söyledim, anlayıp anlamadıklarını da özellikle teyit ettim. Sonuç olarak Karadeniz'de bulunan yüzlerce doğal güzellikten hiçbir ekstrası olmayan, gece 23'de kapınızın önünde traktör kullanan köylülerin gürültüsüyle şaşkına döneceğiniz, kesinlikle reklam sonucu olarak nam salmış, eğer yine de gidecekseniz sorun tur gelecek mi, tur gelince kapı önüne koyulacak mıyız diye... Tekrar? Asla...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Laşet Motel
Laşet Motel

-

Şavşat'ta bir gece

04.08.2014 tarihinde bir akşam konakladık. Şavşat'ın 9-10 km yukarısında bir köy içerisinde. Sapılacak yere tabelada koymamışlar. Olan tabelalar ile restoran kısmına gitmişiz, 3-4 km geri döndük. Manzara muhteşem, kahvaltı menüsü zengin. Ancak patron ve çalışanlar pek bir suratsız. Ne bir hoş geldiniz ne bir iyi akşamlar ne de bir günaydın. Sabah sabah patrondan park yeri fırçası yedik bir de. Para kazanmaya modlamışlar kendilerini. Fiyat 80 TL değil kişi başı 90 TL aldılar bizden.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)