Şavşat Otelleri

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Şavşat Otel Fiyatları

Türkiye'nin en kuzeydoğusunda yer alan Şavşat; doğası, yeşili ve mavisi ile yıl içerisinde kültür turizmi ile gelenlerin hayran olduğu bir yerdir.

Şavşat, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Artvin iline bağlı bir ilçedir. Tarihi milattan önce 900'lü yıllara kadar uzanan Şavşat, birçok uygarlığa ev sahipliği yapmaktadır. Şavşat, doğuda Ardahan il merkezi ile Hanak ilçesi, kuzeydoğuda Posof ilçesi, güney ve güney batıda Ardanuç, batıda Artvin Merkez ve Borçka ilçesi, kuzeyde de Gürcistan Devleti ile komşudur.

Şavşat Gürcistan ile komşu olmasından dolayı da sıkça yabancı turistler tarafından da ziyaret edilmektedir. Şavşat'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde kent otelleri, butik oteller, apart ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Şavşat Oteli

Veliköy Han Konakları Şavşat

Otel - Şavşat - 1 Misafir Yorumu

Veliköy Han Konakları; doğal güzellikleri ve muhteşem doğası sayesinde ilgileri üzerine çeken illerimizden Artvin'de konumlanmıştır. Artvin'in Şavşat ilçesinde bulunan bu işletmenin açık adresi Veliköy Köyü, Ziyaret mevkiidir.

Birbirinden güzel hizmetlerin yanı sıra konforlu konaklama birimleri sayesinde dikkatleri çekmeyi başaran Veliköy Han Konakları'ndan Artvin'deki birçok noktaya ulaşım oldukça kolaydır. Gezilip görülmesi gereken yerlere kısa bir süre içinde varabilirsiniz. Bu durum da tatilinizin en büyük avantajlarından olacaktır.

Konforlu ve şık bir şekilde dizayn edilmiş olan bu
... Veliköy Han Konakları; doğal güzellikleri ve muhteşem doğası sayesinde ilgileri üzerine çeken illerimizden Artvin'de konumlanmıştır. Artvin'in Şavşat ilçesinde bulunan bu işletmenin açık adresi Veliköy Köyü, Ziyaret mevkiidir.

Birbirinden güzel hizmetlerin yanı sıra konforlu konaklama birimleri sayesinde dikkatleri çekmeyi başaran Veliköy Han Konakları'ndan Artvin'deki birçok noktaya ulaşım oldukça kolaydır. Gezilip görülmesi gereken yerlere kısa bir süre içinde varabilirsiniz. Bu durum da tatilinizin en büyük avantajlarından olacaktır.

Konforlu ve şık bir şekilde dizayn edilmiş olan bu odaların tamamında balkon mevcuttur. Huzurlu ve sakin bir gün geçirmek istediğinizde veya güne güzel başlamak istediğinizde balkonunuzda oturarak keyif yapabilirsiniz. Bu sırada da odanızda bulunan mini bara koyduğunuz içeceğinizi yudumlayabilir veya kahve-çayınızı içebilirsiniz. Soğuk günlerde odanızda bulunan şömine karşısında da keyifli vakit geçirebilir, ailenizle sohbet edebilirsiniz.

Veliköy Han Konakları'nda her odanın kendine özel balkonu olmasının yanı sıra özel banyosu ve tuvaleti de bulunur. Dağ manzarasına sahip olan bu odalarda eşyalarınızı düzenli yerleştirebilmeniz için eşya dolabı mevcuttur. Banyo bölümünde havlu ve saç kurutma makinesi gibi duş sonrası ihtiyaç duyacağınız eşyalar yer alır. Her odada özel kasa da mevcuttur ve odalar düzenli olarak temizlenmektedir.

Birbirinden güzel hizmetler sunan Veliköy Han Konakları'nda lezzetli ve yöresel yemekleri tadabileceğiniz bir restoran bulunmaktadır. Birçok farklı tadın servis edildiği bu restoranda ailenizle güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Canlı müzik eğlencesi de bulunmaktadır. Araç kiralama, ek yatak, ücretsiz internet erişimi ve ücretsiz otopark gibi hizmetler tesiste sunulan hizmetler arasında yer alır

Daha Fazla Bilgi»

Şavşat Otel Yorumları

10

Veliköy Han Konakları

Metehan Ocak - 28 Ağustos 2018, Salı 15:03

Güler yüzlü hizmet

Temiz hava, bungalov evlerde konaklama, alabalık, ızgara köfte, güler yüzlü hizmet ile görülmesi gerekli bir yer.