Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Yusufeli Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yusufeli Otelleri

Yusufeli için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Yusufeli Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yusufeli, Çoruh Nehri ile Barhal Çayı'nın birleştiği bir vadide kurulmuş olup Karadeniz'in tüm güzelliklerine sahiptir.
Yusufeli, Karadeniz Bölgesi'nde bulunan Artvin bağlı bir ilçedir. Yusufeli, Artvin'in güneybatısında yer alır. Artvin'e yaklaşık 104 km., Erzurum'a ise 139 km kadar mesafede bulunur. İlçe merkezi ise Çoruh Nehri ile Barhal Çayı'nın birleştiği bir vadide kurulmuştur.

Kaçkarların enfes doğasını yaşamak isteyenlerin ve Kaçkarlara tırmanmak isteyen dağcıların uğrak yerleri arasındadır Yusufeli. Yusufeli otelleri kategorisinde farklı türlerde birçok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren Yusufeli otelleri kategorisinde kent otelleri, butik otel, pansiyon ve yıldızlı oteller listelenmekte olup tatil ve iş için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda kusursuz bir hizmete sahiptirler.

Yusufeli otelleri kategorisinde yer alan oteller özellikle yaz tatili, hafta sonu tatilleri ve bayram tatili zamanında oldukça fazla ilgi görmektedir. Tatil dönemlerinde gözlemlenen bu ilgiden ve hareketlilikten dolayı Yusufeli otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı ve tatil yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Tüm Yusufeli otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, otellerin konumları ve özellikleri bu sayfada bulunmaktadır. Bu sayfada listelenen tüm Yusufeli otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Yusufeli oteli ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yemyeşil bir vadide kurulmuş olan Yusufeli oldukça sulak bir alana sahiptir ve Kaçkarlara da oldukça yakındır.
Yusufeli, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Artvin'e bağlıdır. Artvin'in güneybatısında bulunan Yusufeli Çoruh Nehri ile Barhal Çayı'nın birleştiği vadide kurulmuştur.

Yusufeli ilçesi Artvin'e gelen yerli ve yabancı turistlerin uğramadan gitmedikleri yerler arasındadır. Yusufeli ilçesine Kaçkarlara çıkmak isteyen tırmanışçılar ve gezginler daha çok gelmektedir. Özelikle de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında daha çok gelinmektedir. Bu sebeple yaz tatili döneminde Yusufeli ilçesinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak da Yusufeli otel fiyatları üzerinden indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Yusufeli otel fiyatları konaklamanın ne zaman yapılacağının yanında otelin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve otelin olanaklarına göre de değişmektedir. Ayrıca Yusufeli otel fiyatları konaklama türüne göre de değişmektedir. Her şey dahil sistemde veya oda kahvaltı sisteminde Yusufeli otel fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Yusufeli otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve fiyatlarını rahatlıkla inceleyebildiğiniz gibi otele mesaj göndererek ya da arayarak da ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yusufeli Hakkında
Muhteşem doğası, tarihi ve mimarı dokusu, festivalleri, şenlikleri ve trekking, rafting, dağcılık, avcılık, fotoğrafçılık aktivitelerini gerçekleştirebilme imkanı sunan turizm cenneti Yusufeli...
Doğu Karadeniz'de Artvin'in güneybatısında bulunan ve Çoruh Nehri ve Barhal Çayı'nın birleştiği dar bir vadide kurulu olan Yusufeli, doğusunda Olur ve Oltu, güneyinde Tortum, Uzundere ve İspir, batısında Çamlıhemşin ve Ardeşen, kuzeyinde ise Artvin, Arhavi ve Murgul ile komşudur.

22000 civarındadır Yusufeli nüfusu.

Tarihi Eskiçağa kadar uzanan Yusufeli'nde mimarı yapılaşma orta çağda Bağratlılar tarafından gerçekleştirilmiştir. 16. yy'dan sonra Osmanlı hakimiyetine giren Yusufeli 1879'da Erzurum sancağına bağlandı ve Kiksim adı ile anıldı. 1926'da Artvin'e bağlanan Yusufeli 1933'de tekrar Erzurum'a, 1940'da Artvin'e bağlanmış ve 1950'de ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Bugünkü adını 1912'de Dahiliye Vekaletinin emri gereğince Veliaht Yusuf İzzettin Efendi'nin ismine izafeten alan Yusufeli, Bizans, Bağratlılar, Arap, Abbasiler, Selçuklu, Moğollar ve Osmanlı gibi önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Yazların serin, kışların ise soğuk ve yağışlı olduğu Karadeniz iklimi ve karasal iklim arasında geçiş ikliminin hakim olduğu Yusufeli'de Çoruh Nehri'ne yakın yerlerde ise yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçen Akdeniz iklimini görülmektedir.

Yusufeli halkı geçimini tarım, turizm, halıcılık, arıcılık, balıkçılık ve hayvancılıkla sağlamaktadır.

Yusufeli'nde günümüze ulaşan tarihi yerler İşhan Manastır Kilisesi (Kanlı Kilise), Barhal (Altıparmak) Manastırı, Tekkale Kilisesi (Dört Kilise), Ersis Kalesi, Esendal Camii, Erkinis Kalesi, Nihah (Yokuşlu) Kalesi, Oşnak Kalesi, İşhan Kalesi, Öğdem Kalesi ve Aşbişen Kalesidir.

Ciro Çağlayanı, trekking ve dağcılık sporlarına elverişli olan Kaçkar ve Altıparmak Dağları, birbirinden güzel doğaya sahip Yusufeli köyleri, Marsis Dağları, dağların zirvelerindeki buzul gölleri, rafting ve kano sporlarının yapıldığı Çoruh Nehri ve Barhal Çayı Yusufeli'nin görülmeye değer doğal güzellikleridir.

Farklı isim ve tatlarıyla Yusufeli'nin yöresel lezzetleri olan Sütlü Çorba, Katmer, Erişte, Bişi, Erişteli Pilav, Etli Dolma, Pancar yemeği, Keşkek, Kaymak Kuymağı, Peynir Kuymağı, Kavut Aşı, Hasuta, Hinkal, Çandil, Boran, Dügmeç, Kavut Heylesi, Makarlama, Mırkıl, Koptin, Pelverde, Kaysefeyi afiyetle yemenizi tavsiye ederim.

Yusufeli'ne karayolu ile isterseniz Artvin, isterseniz Erzurum üzerinden ulaşılabilirsiniz.

Yusufeli Artvin'e 109 km, Erzurum'a ise 130 km uzaklıktadır.

Yusufeli'ne havayolu ile gelmek isterseniz Trabzon veya Erzurum havaalanını kadar uçakla gelip buralardan karayoluyla Yusufeli'ne ulaşabilirsiniz.

Yusufeli otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
7
10
0 (850) 602 21 48
Almatur Hotel
Almatur Hotel
Ersis Cad. No: 53
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Barhal Çayı üzerinde kurulmuş olan bu tesiste rahat ve konforlu bir uyku için ideal bir otel. Şehri ayaklar altına alan restoranında yöresel yemekler ve sıcakkanlı personelin bir başka güzel. Ayrıca iki sinema ve toplantı salonlarıyla müşterilerine hizmet sunuyor. Emeği geçenlere teşekkürler. Küçük bir ilçe ve vizyon filmleri...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
2
0 (850) 600 88 26
Hotel Barcelona
Hotel Barcelona
Arıklı Mah. No: 77
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Kartlar odaları açmıyor, kart yüzünden oda değiştirdik. Temizlik mükemmel kötü, oda servisi sıfır, tuvaletler kokuyor, kahvaltıda hiç bitmeyen bir süt şişesi, 3 gün gitti, geldi. Güler yüz sıfır, fiyatlar otele göre çok yüksek. Personel personel olalı böyle alakasız personel görmemiştir. Velhasıl kelam benden size tavsiye, arabada yatın, paranız cebinizde kalsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 602 21 48
Almatur Hotel
Almatur Hotel
Ersis Cad. No: 53
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Tartışmasız Yusufeli'nin en ideal oteli. Temiz, sessiz, Barhal denilen nehrin kıyısında özel bir zevkle döşenmiş. Sahibi İlhan Bey ve Otel Müdürü Mehmet Bey'in grubumuza ilgisi için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 80 82
Kaçkar Pansiyon
Kaçkar Pansiyon
Olgunlar Mah. Yaylalar Köyü Yusufeli, 08890
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Harika bir tesis ve güler yüz. Yıllardır gelir gideriz. Alakalı olan herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
2
0 (850) 600 88 26
Hotel Barcelona
Hotel Barcelona
Arıklı Mah. No: 77
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Tek kelimeyle rezalet. Odalar pis. Yemekler ancak açlıktan ölmek üzere olan bir kişi tarafindan beğenilebilir. Kahvaltıda 3 çeşit peynir, zeytin, domates, salatalık ve birkaç çeşit reçel var. Sıcak hiçbir şey yok. Pekmezde genelde sinek yapışık oluyor. Havuza aldanmayın; pislikten dibi gözükmüyor. Sadece üstündeki yapraklar toplanıyor. Otelin içi ve dışı sinekten gecilmiyor. Siz uyurken oda gorevlisi kapiıa vurmadan pat diye içeri girebilir. Odaların bazılarında telefon yok, bazısının TV'si bozuk, çoğunun buzdolabı çalışmıyor. Akşam 10'dan sonra sıcak su yok gibi. Hani günlük 40-50 TL olsa lafım yok ama bu fiyata daha kötü bir otel olacağını sanmıyorun dünya üzerinde. Çadırda yatın ama gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 88 26
Hotel Barcelona
Hotel Barcelona
Arıklı Mah. No: 77
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

harika bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 88 26
Hotel Barcelona
Hotel Barcelona
Arıklı Mah. No: 77
Yusufeli / Artvin
Türkiye

-

Tek kelimeyle süper bir yer burası...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)