Aşina Alabalık Evi

  • Sakarya / Sapanca
  • İstanbuldere Köyü Yolu

11 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
11
Mükemmel bir gün geçirdik
10

-

Çok güzel bir mekân. İlk yorumları görünce bir şüphe ettik fakat mükemmel bir gün geçirdik. Sabah kuş sesleriyle kalkmak ve mükemmel bir köy kahvaltısı yemek harika. Fiyatları çok cazip. Gitmenizi tavsiye ederim.

11
Çok kötü
2

-

Gününüzü ziyan etmek istemiyorsanız bir daha düşünün derim. İşletme sahibinin kayıtsızlığı ve çalışanlarını orada bulunan insanların yanında rencide edecek şekilde konuşması, çalışanların hem sayı olarak az hem de yetersiz becerileri, güzel geçen bir günümüzü tam da sonlandırmak üzereyken günümüzü bozan bir işletme

11
Tam bir hüsran
1

-

İnternetten araştırma yaparak geldik ama bizim için tam bir hüsran oldu. 5 tane alabalık ve bir salata söyledik. Bir saatte 3 balık geldi, diğerleri de daha pişiyormuş, altı üstü tavada pişecek. 10 dakikalık iş için bir saat bekledik. Gelen balık küçücük ve 25 liraydı! Mekanda da bir-iki masa doluydu, ful dolu olsa kaç saat beklerdik bilemiyorum. Kesinlikle başka bir yere gidin.

11
Personeller ve manzara çok iyiydi
9

-

Otelin personellerini çok sevdik, işlerini severek yaptıkları yüzlerinden belli oluyordu. Otelin yemek seçenekleri oldukça zengin ve lezzetliydi. Odamız deniz manzaralıydı ve tertemizdi. Otel doğanın içinde olmasından dolayı tertemiz bir havaya sahipti. Çok huzurlu ve güzel bir tatil geçirdik. Her şey için teşekkür ederiz. Bu oteli sizlere tavsiye ederiz.

11
Akşam yemeği mükemmeldi
10

-

Ba yıl dık... Mis gibi temiz hava, diğer taraftan dereden akan suyun sesi, şehir gürültüsünden uzak, yemyeşil her yer, bir akşamüzeri yoldayken internetten buldum bu harika yeri ve gittik. Akşam yemeği mükemmeldi. Çocuklarımızla gittik ve çok da rahat ettik. Terasta mı, ağaçların arasında mı, yoksa dere kıyısında mı, soğuk havalarda da iç mekanda şömine başında mı oturup yemek yemek istersiniz. Alternatif çok… Herke.. Devamını Göster

11
Parkı, hamakları, kahvaltısı
2

-

Bugün gittik, çocuklu aileler için harika bir yer. Parkı, hamakları, kahvaltısı, çalışanları güler yüzlü, konumu müthiş. Mutlaka gidin, vazgeçemeyeceksiniz. Biz ve çocuklarımız çok eğlendik. Bebeğimiz de hamakta uyudu. Yani huzurlu ve güzel bir mekan.

11
Çok mükemmel bir yer
10

-

Çok mükemmel bir yer, kesinlikle tavsiye ederim.

11
Şehir gürültüsünden uzak
10

-

Şehir gürültüsünden uzak, harika bir yer.

11
Kahvaltı müthiş
10

-

Kahvaltı müthiş, fiyatı 25 TL. Duyunca yalan söylemeyeyim acaba dedim kiremitte peynir ve sucuk, kaymak, bal, reçel, o peynirler vallahi harika. Bu kadar demlikte çay nihayet sıcak bir çay içtik. Sapanca'da kahvaltı deyince tek geçerim, ellerinize salık.

11
Paha biçilmez
10

-

Cidden çok güzel, sac kavurma ve yaprak kavurma bir harikaydı. Taş fırında balık yedik, yani helal olsun. Cidden güzel, abone olduk. Dere sesi ve kuş sesi, güne başlamak paha biçilmez.

11
Kuş sesi eşliğinde kahvaltı
10

-

Ailece kahvaltıya gittik. Gerçekten çok güzel, dere sesi, kuş sesi eşliğinde kahvaltı mis. Aboneniz olduk, elinize sağlık.