Gölevi Resort Sapanca Restaurant
Gölevi Resort Sapanca Restaurant - Görsel 1
Gölevi Resort Sapanca Restaurant - Görsel 2
Gölevi Resort Sapanca Restaurant - Görsel 3
Gölevi Resort Sapanca Restaurant - Görsel 4

Gölevi Resort Sapanca Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 2
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.4/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Gölevi Resort Sapanca Restaurant Hakkında

Sapanca gölü kenarında doğa ile iç içe muhteşem bir dinlence mekanı. Özellikle hafta sonları şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve haftanın yorgunluğunu atmak isteyenlerin uğrak yeri olan tesisimiz 18 dönüm arazi üstüne kurulmuştur. Deneyimli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Sapanca Gölevi hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet verebilen Gölevi dış mekanda 3000 kapalı alanda 500 kişiye kadar size dinlenirken eğlenebilme olanağı sunar. 2000 kişi kapasiteli düğün organizasyonları için 7 farklı mönü seçeneği sunmaktadır. Pazar günü düzenlenen brunchlara trekking, bisiklet, göl bisikleti ve çocuklar için oyun parkı bulunmaktadır.Ayrıca ramazan mönüleri ile hoş bir Ramazan akşamı yaşamak isteyenleri, Sapanca Gölevi’ ne bekleriz.

Yorum / Değerlendirme

2.4/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
2 değerlendirme
Gölevi Resort Sapanca Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
Neredekal.com
01.05.19
Misafir
Tavsiye edemem
Akşam yemeği için gittiğimiz mekandaki tecrübemiz; akşam üstü oturmamızdan sonra 15-20 dk boyunca garsonu bekledik. Bu süreçte yanımızdan 2-3 farklı garson birkaç sefer geçti üstelik göz göze gelmemize rağmen ne bir hoş geldiniz demeleri ne de menüyü vermeleri mümkün olmadı. Üstelik bizden başka sadece 3-4 masa vardı mekanda. En sonunda dayanamayıp bakar mısınız sipariş vereceğiz demem üzerine sağ olsun menüyü verdiler. Yediğimiz yemek, 2 levrek ızgara (balığın yarısı servis ediliyor), bir salata, bir bira, bir kadeh şarap bu kadar. 250 TL hesap (yorum sizin). Bir lezzeti olmayan aynı şekilde de kötü diyemeyeceğim sıradan her yerde yiyebileceğiniz bir balık ve salata lezzeti. Yıllarca bu sektörde çalışmış biri olarak diyebilirim, bu fiyatlarda ve baştan düzgün görünen bir mekanda insanlar daha iyi bir servis veya lezzet bekliyor açıkçası. Yemek yediğimiz süre boyunca hiçbir şekilde masaya uğranmaması gibi yemek sonunda da çay kahve ikramı bile sorulmaması hatta giderken iyi akşamlar bile denmemesi garip geldi açıkçası. Hatırlatırım mekan hafta içi olduğu için kalabalık bile değildi. Anladığım kadarıyla adisyonda kuver başlığı adı altında bahşişlerini garantilemişler o yüzden servis olayı hiç önemsenmiyor. Ya da adamına göre anlayışı var. Tavsiye edemeyeceğim ve bir daha gitmeyeceğim bir mekan oldu maalesef. Çevresinde alternatifi fazlasıyla mevcut.
2/5 Ortalama
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
25.07.20
Misafir
Bir daha gelmem
20 yıldır fırsat buldukça gittiğim yer birçok kez el değiştirdiğini biliyorum. Son gidişimde saat 12.30 da kapıda kahvaltı almayacaksanız kabul edemiyoruz gibi bir uyarıyla karşıma dikildiler. Yıllar gözümün önünden geçerken birdaha gelmemeye yemin ettiğim yer.