İstanbuldere Alabalık Evi

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
2.6/5
Ortalama
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.6/5
Ortalama
11 değerlendirme
İstanbuldere Alabalık Evi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
17.08.2020
Misafir
Memnuniyet sıfır
Adisyonu incelediğimizde kuver parası alınıyor ve toplam tutarın üzerine % 10 ekleniyor. Servis parası aldı altında kesinlikle ekmeğe bile para alınıyor. Fiyatlar aşırı pahalı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha önceki yönetim daha iyi ve ilgili idi şuan el değiştirmiş deneyimsiz kişiler tarafından servis yapılıyor masalara. Mekan güzel ama memnuniyet sıfır.
0/5 Çok Kötü
17.08.2020
Tolga kahan
Memnuniyet sıfır
DİKKAT OKUMADAN GİTME ****Adisyonu incelediğimizde kuver parası alınıyor Ve toplam tutarın üzerine % 10 ekleniyor servis parası aldı altında kesinlikle ekmeğe bile para alınıyor fiyatlar aşırı pahalı kesinlikle tavsiye etmiyorum daha önceki yönetim daha iyi ve ilgili idi şuan el değiştirmiş deneyimsiz kişiler tarafından servis yapılıyor masalara mekan güzel ama memnuniyet sıfır ****
2/5 Ortalama
04.08.2020
Misafir
Porsiyonlar çok küçük
Çok güzel bir mekan yemekler leziz fakat porsiyonlar çok küçük, servis cok yavaş ve buna ragmen 20 tl garsoniyer parası alınıyor bir daha gitmeyi düşünmüyoruz.
5/5 Mükemmel
14.12.2019
Nurhan Sabır
Tek kelimeyle muhteşem
Tek kelimeyle muhteşem. Manzara, yemekler ve hizmetler çok güzel. Teşekkür ediyorum. Yurtdışında yaşadığım için tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
14.12.2019
Nurhan Sabır
Tek kelimeyle muhteşem
Tek kelimeyle muhteşem. Manzara, yemekler ve hizmetler çok güzel. Teşekkür ediyorum. Yurtdışında yaşadığım için tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim. 😊😊😊
Daha fazla yorum gör