Kıyı Cafe & Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 2
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kıyı Cafe & Restaurant Hakkında

Sapanca sahil yolu Kırkpınar’da bulunan mekanımız gerçekten çok şirin bir yerdir. Günün yarısını rahatlıkla burada geçirebilirsiniz. Muhteşem lezzetteki Türk kahvesi ve kahvaltısıyla müşterilerimize eşsiz bir lezzet tattırıyoruz. Kahvaltı tabağı / serpme 23 TL / kişi. Kahvaltı dışında ızgara ve salatalarımızla iddialıyız. Sabahları açık büfe kahvaltı ile başlayan zengin açık büfe menü öğleden sonra yerini Kıyı Cafe & Restaurant ’ın zengin mutfağı ile birleşip sizlere her türlü lezzeti sunuyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
6 değerlendirme
Kıyı Cafe & Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
12.05.2017
Gnct
Masada peçete yok
Berbat bir yer. Kesinlikle gitmeyin. Balık söyledik, neredeyse bir saatte geldi. Tek müşteri olmamıza rağmen. Neden bu kadar geç geldiğini sorunca, pişkin pişkin, "dipfrizden çıkıp çözünmesi gerekiyor, anca pişiyor" falan dediler. Kimse yokken servis böyleyse kalabalıkta düşünemiyorum. Su getirdiler, şişenin altı çamur içinde. Masada peçete yok, istedik, zorla getirdiler. Yemek geldikten sonra etrafta garsonlardan eser yok, hepsi kayboluyor. Bahçede bardak ve çatalların olduğu yerde kediler cirit atıyor, boş tabakları yalıyor. Buraya gidene kadar gidilecek çok daha güzel mekanlar var. Ayrıca fiyatları da pahalı.
1/5 Kötü
08.06.2016
Fatih
İlgi sıfır
İftar için gittik. Bu kadar ilgisiz, sıradan bir yer olamaz. Kalabalık olmamasına rağmen ilgi sıfır. Menü berbat, verilen paraya yazık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
1/5 Kötü
19.05.2016
Melike yalçın
Yemekler iyi, servis idare
Yemekler fena değil ama servis kötü. Garsonlar fazla ukala. Gitmeye değmez.
5/5 Mükemmel
31.12.2015
Nurdan
Kazıklanmak istiyorsanız
Kazıklanmak istiyorsanız gidebileceğiniz güzel bir yer. Ayrıca çocuksuz gelin diye sürekli sizi kesen bir iş yeri sahibesiyle birlikte olmak istemiyorsanız kaçırmayın.
1/5 Kötü
05.07.2015
Misafir
Sadece göl kenarı olması güzel
Sadece göl kenarı olması güzel. Onun dışında elle tutulur bir şeyi yok. Garsonun kalkıp yanına giderek anca isteğinizi iletebileceğiniz, ödediğiniz ücretle gerek hizmet kalitesi, gerekse menü ile hiç alakası olmayan son derece lakayt bir yer. İlle de gidecekseniz göl kenarı yerin tadını çıkartıp, çay, kahve, vs. için ve masrafsız şekilde kalkın derim...
Daha fazla yorum gör

Konum

Haritada gör