Natürköy Sapanca

  • Sakarya / Sapanca
  • Mahmudiye Köyü Dereiçi Mahallesi

Natürköy Sapanca

NaturKöy Sapanca’ nın Mahmudiye Köyü’nde, yeşilin binbir türlü dokusunu barındıran bir vadinin tam ortasında, ziyaretçilerine doğanın bütün güzelliklerini doyasıya yaşatmak için tasarlandı.

2008-2009 yılları arasında göletleri, şelaleri, barbekü alanları, restorantı, kır düğünü alanı, yürüyüş parkurları ve mini futbol sahası tamamlanarak hizmete açıldı.

Projenin ikinci etabı olan seminer ve toplantı salonları, kütük ev konaklama alanları, bölgeye özgü ve dünyadan baıka hayvanların da barındırıldığı noktasal mini hayvan yaşam alanları ile diğer aktivite alanları önümüzdeki yıla kadar tamamlanarak hizmete açılacaktır.

Maşukiye, Sapanca ve Pamukova arası, dünyada çok az görülen aynı zamanda da Türkiye'de ikincisi olmayan klimatik bir iklime sahiptir. Bu bölgeyi farklı kılan en önemli özellik ise havadaki nem ve oksijen durumunun bitkilere uygunluğu, Sapanca gölünün etkisi ve zemin toprağındaki tuz oranının düşük olmasıdır. Bu nedenle ideal koşullarda yetişen bitkilerin yaprakları aynı türlerin yapraklarına oranla daha canlı yeşil tonlarına sahip olarak daha iri ve sağlıklı görünümdedirler.

NatürKöyün bulunduğu vadide yer alan koruma alanımızdaki bitkiler; kastancı eriği, ceviz, çam, ormangülü, muşmula, defne, karayemiş, kocayemiş, berberiş, yukka, ateş dikeni, poteras, tafla, liküstnü.

61 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
61
Pahalı
3

-

Merhabalar ortam çok güzel doğayla iç içe meslek hayatınızda bir futbolcu veya iş adamı holding sahibi veya han sahibi değilseniz kapıda görünmezlik modunu açıp devam ediniz. 5 kişi kahvaltı yaptık istanbuldan TRABZONa yol parası bıraktık gidiyoruz saygılar.?

61
Yatakları kötü
2

-

1 gece konaklama için gittiğimiz dağ evi rutubet kokusundan hasta edecek derecedeydi. Yatakları çok kötü. Tek kişilik yataktan çift kişilik yatak yapılmaya çalışılmış. Gece yatak gıcırtısından uyuyamıyorsunuz. Neyse ki doğa harikası bir manzarası var. Tek katlanılabilir yanı kesinlikle bu.

61
İlgili değiller
1

-

650 TL'ye şömineli oda satıyorlar. Şöminesi yanmıyor, daire dubleks, klima da yeterli gelmiyor. Çocuk var diyoruz, odun getirin. Gelen giden yok. 24 saat açık ulaşabileceğimiz numara verdiler. Telefonları açan yok. Nevresim istiyoruz yorgan için, kendiniz geçirin diyorlar. Böyle ilgili olmayan bir yer. Asla tavsiye etmiyorum. Çocuğum o telefonu açmayan, odun getirmeyen kişiler yüzünden hasta.

61
Türklere hizmet yok, sadece Araplarla ilgileniyorlar
1

-

Bugün gittik gitmemizle dönmemiz bir oldu zaten. Türk insan çok az. Ya Arap ya Suriyeli dolu. Çay içmek için bir yere girdik. Yok efendim burası Araplara rezerveymiş, başka bir yere girdik baktık orada çay içiliyor oturduk. Yok efendim burada yemek yeniliyormuş, çay başka taraftaymış, kaldırıldık. Karşı masa çay içiyor yani çay hizmeti var, yemek yemek zorunda mıyız? Çok çirkin davranışlara sahip bir yer. Sakin gidi.. Devamını Göster

61
Kahvaltıları pahalı
2

-

Kahvaltı mantıklarında kişi başı serpme alma zorunluluğu var. Mesela 8 kişi gidersen yemeyecek olsa bile iki kişi zorunlu almak zorundasınız diyorlar, garsonları terbiyesiz, hizmet kötü. Şikayet etmek istediğimizde işletme sahibi ayağına çağırdı üstelik. Gelinmeye değmez. Kahvaltıları pahalı. İşletme temiz değil.

61
Her yer kalabalık
1

-

Hafta sonu için sakin doğa ile kalmak isteyenlerin kesinlikle tercih etmemesi gereken mekan. Sabahtan bu yana en az 6 otobüs Arap kafilesi geldi. Her yer kalabalık. Eleman sayıları eksik ve servis çok kötü. Tuvaletler aşırı pis.

61
Salatalıkların üzerinde çamur
1

-

Garsonlar hayatlarından bezmiş, suratsız... 3 kişi kahvaltıya gittik. Kızım yemek istemedi, 2 kişilik kahvaltı istedik, hemen kızımın önündeki servisleri aldılar. 2 kişilik istedik ya, 2 yeşil zeytin geldi... Salatalıkların üzerinde çamur kalmış. Termoslar pislik içinde, çay deseniz lezzetsiz... En çok da gelen hesaba şaşırdık. Hizmet, kalite iyi değil.

61
Kahvaltısı da gerçekten güzeldi
10

-

Yaklaşık 1 ay önce ordaydık ve gitmek için yine zaman kolluyorum. Kesinlikle balkonlu bungalov tavsiyemdir hele ki sabah olduğunda yeşilliğe bakarak uyanmak ve karşınızda kimsenin olmaması harika bir şey manzara ve ortamı süper ata binmek de bir harikaydı ve kesinlikle buz gibi suya ayağınızı da sokmadan dönmeyin derim:)) kahvaltısı da gerçekten güzeldi herkese tavsiyemdir.

61
Çalışanların güler yüzü
10

-

Muhteşem bir tesis, yemekler, atmosfer, çalışanların güler yüzü, her şey mükemmeldi. Kafa dinlemek ve doğa ile iç içe olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

61
Termosifon bozuk
4

-

Konaklama ücreti çok pahalı olmasına rağmen 1 gece kaldık... Arkadaşım ve 2 yaşındaki oğlumla kalmaz olsaydık. Uzun yoldan geldik, sıcak suyu kullanalım dedik. Bir de baktık ki, termosifon bozuk. Gecenin 11'ine kadar tamir etmekle uğraştılar... Belki 10 defa rahatsız edildik... Yani çok sinir bozucu bir durumdu. Sabah neyse kahvaltı edelim dedik, adamlarda 5 karış surat. Doğa muhteşem, görülmesi gereken bir yer fak.. Devamını Göster

61
Çalışanlar çok ilgisiz
2

-

Kesinlikle nezaketsiz çalışanlar var. İki kişi balık yemek için gittik, ilgilenmediler çünkü kalabalık gruplarla ilgileniyorlar. Zor bela bir yer bulduk. Biz oturduktan sonra sipariş için menüye bakarken başka garson gelip burası grup için dedi ve bir baktık kalabalık bir Suriyeli aile için masa verildi... Çalışanlar çok ilgisiz ve nezaketsizler. Fiyatlar çok yüksek, mekana para verip gelmeyin zira paraya doymuşlar .. Devamını Göster

61
Menü hüsran
2

-

Hafta sonu kahvaltı için Naturköy Sapanca'ya uğrayalım dedik. Gelişimiz ile ilgilenen personel yok. Biz bir personel çağırdık, nereye oturalım diye bir zahmet yer gösterdiler. Sonra kahvaltı gelmesi 15 dakika, menü hüsran. 4 kişilik kahvaltı geldi, yedik, hesap dedik, 200,00 TL dediler, verdik. Dikkatimi çekti, asıl problem 2 kişilik masaya da 4 kişilik hazırlanan menü gidiyor, 4 kişilik masaya da aynı menü. Sadece .. Devamını Göster

61
Çay içeceğimiz için almadılar
1

-

Amacımız yakınlardan geçerken uğramak çay içmekti, oturduğumuz masaların çoğu boş olmasına rağmen çay içeceğimizi duyunca rezerve dediler. Başka masaya oturduk, orada da çay içeceğimizi söyleyince çay servisi yapmıyorum dedi... Kovmaktan beter ettiler yani... Tavsiye etmiyorum kesinlikle...

61
Güzel bir kahvaltı
7

-

Aileniz ile hafta sonu güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız Natürköy Sapanca diyorum. Fakat eski ilgi, alaka kalmamış. Fazla önemsenmeyebilirsiniz çünkü artık kalabalık ve müşterinin bol olması çalışanları da artık rahat davranmaya itmiş. Nasıl olsa müşteri geliyor mantığı ön plana çıkmış son zamanlarda.

61
Ufacık bir mescit
10

-

Mekan güzel, diyecek yok ama ziyaretçilerinin yüzde doksanının Müslüman olduğuna aldırış etmeden ufacık bir mescit koyup tuvalette abdest aldıran mekan. Sahiplerinin mekanları güzel olsa ne fayda, yazıklar olsun.

61
Fiyatlar daha uygun olabilir
4

-

1- Fiyatlar daha uygun olabilir. 2- Kalmak için bungalov evleri sormak istedim, muhatap kimseyi bulamadık. 3- Alt tarafta suya yakın bir çay içelim dedik. Orası yemek bölümüymüş, kafe bolumu üst tarafmış. Saçma geldi. Sanırım yeterli.

61
Pazar günü servis sıkıntısı var
6

-

Her şey iyi güzel de, özellikle pazar günü servis sıkıntısı var, çok fazla bekliyorsunuz. Onun haricinde iyiydi. Tabi bir de biraz tuzlu.

61
Hizmetten yeterli verimi aldık
8

-

Bugün gittik, işletme el değiştirmiş, çok da belli oluyor bu durum. Personel güler yüzlü, servisler sıcak, işletme sahipleri sürekli sizlerle ilgileniyor, hatta işletme sahibi hiç gocunmadan bize kahve yapacak kadar da sıcakkanlıydı. Biz servisten ve hizmetten yeterli verimi aldık, bir de pazar günü kahvaltı da şansımızı deneyeceğiz, inanıyorum ki kahvaltıdan da memnun kalacağız.

61
Kahvaltı çok kötü
2

-

4 kişilik kahvaltı siparişi verdik. Serpme kahvaltı diye aldığımız menüde önce içinde 2 ince dilim beyaz ve kaşar peynir, 12 adet siyah zeytin, 2 dilim domates ve salatalık, bir tutam maydanoz, bir yaprak marul, avuç içi kadar soğuk gözleme, bir adet sigara böreği ve 5 adet kızarmış patates olan birer tabak geldi. Bir süre sonra 4 kişi için ortaya çok az pekmez, bal-kaymak, tereyağı ve reçel getirildi. Gerçekten çok.. Devamını Göster

61
Her şey var
10

-

Ben gittim, harikaydı. Her şey var. Atla tur var, doğa yürüyüşü vardı. Çok güzel.

61
İlgi sıfır
2

-

Bu mekan için servis, güler yüz, lezzet, güzel diyenler. Sanırım ben farklı yere gittim. İzmitli olarak her hafta sonu Alabalık tesislerine giderim. Abartmıyorum gördüğüm en kötü, en ilgisiz yer burası oldu. Anneler günü için annemi kahvaltıya götürdüm. Masaya örtü serilmedi. Peçete elimize verildi. Peçetelik yok. Tuzluk yok. Kahvaltı servisi başarısız. Yiyecekler sırayla ve düzenli olarak getirilir. Burada nasıl se.. Devamını Göster

61
Kahvaltı için uygun bir mekan değil
4

-

Kahvaltıya gittik. Serpme kahvaltıda menemen gelmedi, 2 çeşit börek varmış, benim tabağımda var, nişanlımın tabağında yok. Patates, omlet hepsi buz gibiydi. Kahvaltıya 80 TL alıyorlarsa eksik ve buz gibi getirmemeleri gerekiyordu. O mekana o hizmet yakışmadı.

61
Tuvaletler kirli ve bozuk
2

-

Tuvaletler çok kirli. Toplam iki tuvalet var. Tuvaletin birisi üzerime su sıçrattı. İşletme müdürüne gidip söylediğimde hiç ilgilenmediler. Kahvaltısı yetersiz. Çaylar soğuk, peynirler güzel değil. İstanbul'dan zahmet edip gelmeyin. O fiyata çok daha iyi yerlerde kahvaltı edersiniz. İstanbul'dan boşu boşuna 15 kişi geldik.

61
Arap baharı yaşıyor maalesef
2

-

Çok güzide olan bir mekan diye bildiğim, gittiğim yer bugün 45 dakika servant gibi bir masada bekledik. Bir de yetmiyormuş gibi gelen garson yemek için 1 saat çay veya kahve için 45 dakika beklemeniz gerekiyor deyince inanamadım. Yazık, hem yaşadığımız rezillik. Artık bu mekanında sıradan ve dışardan güzel ama servis, ekip ve kalite bakımından eksileri aşmış durumunda. Arap baharı yaşıyor maalesef, içerisi Arap dolu.. Devamını Göster

61
Muhteşem bir mekan
8

-

Hızlı servisi ve serpme kahvaltısıyla muhteşem bir mekan. Doğayla iç içe olması huzur veriyor.

61
Kötü bir servis
2

-

Mekan on numara üstü. Ama gidip gideceğimize bin pişman olduk. Bu kadar mı kötü bir servis olur. Paraya kıyıp da keşke biraz garson temin etseler.

61
Mükemmel
10

-

Doğa ile iç içe harika bir yer, hizmet de çok güzel, tavsiye ederim.

61
Herkese tavsiye ederim
10

-

Mekan on numara. Lezzet çok iyi. Herkese tavsiye ederim...

61
Pahalı
4

-

Çok pahalı.

61
Pahalı bir yer
2

-

Mekanı güzel yapmışlar ama yemek konusunda pahalı bir yer. 1 porsiyon ızgara, 40 TL ve közde bile yapmıyorlar. Elektrikli ızgarada seri pişirim. Hiç tat alamadım.

61
Yer olarak çok güzel
4

-

Yer olarak çok güzel bir mekan fakat yemek yönünden hizmet pek yok. Servis geç, bir de yedikleriniz pek doyurmuyor. Fiyatı da pahalı geldi bize.

61
Doğası hariç her şeyi sıfır
2

-

Tavsiye üzerine gelmiş olduğum mekanınızın konum ve temizlik olarak görselliği çok iyi ama saat 08:30'da kahvaltıya gelenlerin yarım saat kahvaltı beklemesi ikram edilen ürünlerin hiçbirinin doğal olmaması, ekmek ve peynirle karnımızın doymasından sonra o yarım domateslerle harmanlanmış menemenin gelmesi, dört kişilik bir aileye verilen sucuk ve patates kızartmasının sayıyla olması, yan masaya gelen domates ve biber.. Devamını Göster

61
Gitmeyin fiyasko
2

-

Tam bir fiyasko. Görüntüsünün güzelliği ilgimizi çekti fakat yemek, işletme bütün o güzellikleri kapattı. Çok pahalı, daha doğrusu hizmete, yemek miktarına göre çok çok pahalı. Aynı yerde gittiğimiz diğer yerlerin işletmesinin kalitesiyle doyuruculuğu ile alakası yok. Saatler öncesinden pişmiş etler, yarım yamalak ısıtılmış soğuk bir servis. Kimseye tavsiye etmiyorum kesinlikle. Zaten bir gidenin de bir daha gitmeye.. Devamını Göster

61
Tavsiye etmiyorum
2

-

Bu paraya değmez. Yok, manzara falan dediler. Gidelim dedik, Sakarya ve etrafı zaten hep yeşillik. Değmezmiş. Neyse merakımızı giderdik. Aç kaldık. Servis hiç iyi değil. Her şey gecikmeli. Peçete yok zaten ıslak mendili istemeyin bile. Ağzınızı silecek peçete getirmiyorlar. İstedik ama gelmedi. Menü eksik geliyor. Beklerken salatayla doyabilirsiniz. Etrafta garson bulamazsınız. İçecek isteyemedik. İçeceksiz yedik. F.. Devamını Göster

61
Tavsiye etmiyorum
2

-

Temizlik, hizmet, menü iyi değil ve gereksiz pahalı. Buraya gelmektense Maşukiye'ye gitmenizi tavsiye ederim.

61
Sadece tokken gezmek için gidilebilir
2

-

Aşağıdaki mesajı yaklaşık 10 gün önce Natürköy Sapanca web sayfasından yetkililere ilettim, ama geri dönüş olmadı. Servis ve personel açısından sıfır. 25 Haziran 2014 günü öğle saat 12 sularında eşimle beraber tesisinizi ziyaret ettik çok beğendik. Çok aç olmadığımız için sadece omlet ve çay siparişi vermek istediğimizi söylediğimizde şef garson böyle bir uygulamalarının olmadığını, arzu edersek kahvaltı sofrası kur.. Devamını Göster

61
Gitmelisiniz
10

-

Mutlaka gidilmesi gereken bir yer...

61
Fotoğraflarından daha güzel ama...
2

-

İnternette mekanın fotoğraflarını inceleyip heves ederek arkadaşlarım ile gittiğimde fotoğraflardan daha güzel bir mekan ile karşılaştım fakat her şey bu noktaya kadar çok güzeldi. Bu noktadan sonra hizmet edenlerin garip davranışları ve fiyatların orantısız oluşu beni kesinlikle soğuttu. Kahvaltı tabağı kesinlikle hak etmiyor 30 TL'yi. Sadece hak etmemesi değil verdikleri çayı hiç kendileri içip tadına bakmıyor mu?.. Devamını Göster

61
Fiziki ortam güzel, hizmeti beğenmedik
2

-

Mekana girişte doğayla içiçe huzurlu bir kahvaltı yapacağımız öngörüsü uyanmıştı, fakat personelin tutumu bizi hayal kırıklığına uğratmakta gecikmedi. "karnını doyurmaya gelen açlar" muamelesi gördük. Fiziki ortam çok güzel, çok özenilmiş belli. Fakat ne yazık ki personel suratsız, lezzet dersen 10 üzerinden 1,5'dan zorla iki olur.

61
Şehir karmaşasından uzak
10

-

Çok güzel, İstanbul'un o karmaşasından, trafiğinden uzak dinlenilecek bir mekan.

61
Bana göre değil
2

-

Mekan fena değil. 4-5 defa ailece gittik. Her seferinde servis faciası yaşandı. Son gidişimde taraflı yaklaşımları çok can sıkıcıydı. Açılan kanallar, etrafta bulunan gazeteler, hükümetin icraatlerini hoş karşılamayanları rencide edici cinsten. Bir esnafın bu tutumda olmasını çok yadırgadım ve kınadım. Peki bu hükümet giderse ne yapacaklar çok merak ediyorum. Artık gitmeyi düşünmüyoruz. ve tavsiye etmiyorum, atılan .. Devamını Göster

61
Çok lezzetli
10

-

Mekan süper.

61
Kahvaltıdan aç kalktık
2

-

Eğer 3 kişilik kahvaltı isterseniz karnınız 90 TL'ye doyabilir ama 2 kişilik kahvaltı istedik masadan aç kalktık, servis çok kötü, sanki hiç yokmuşuz gibi davrandılar. Bizden sonra gelenler karnını doyurduğunda bizim masaya servis açılmamıştı bile. 2 kişilik kahvaltı menüsü de çok sınırlı, ister ye ister bak sen bilirsin işte hesabı, tekrar gitmeyi düşünmüyorum.

61
Unutulmaz bir gündü
10

-

Henüz bahçeye girdiğimizde gördüğümüz güler yüz, bizi tedirgin eden yorumları unutmamıza yetti. Nitekim doğasıyla, güzel havasıyla, ben ve aileme gösterilen yakın ilgiyle, her şeyiyle memnun kaldığımız bir mekan olarak gönlümüzde kaldı. Unutulmaz güzel bir gün yaşamamıza vesile olan mekanın şefi olduğunu ögrendiğimiz Özbay Bey'e ve tüm Naturköy Sapanca ailesine teşekkür ediyorum. Hep böyle kalın.

61
Mekan doğa harikası, yemekler leziz
10

-

Mekan da muhteşem, kahvaltılar da. Senelerdir sürekli gidiyoruz. Gittikçe güzelleşiyor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum...

61
Giyecektim ama vazgeçtim
10

-

Birileri gitmiş oradan duydum, bende ailemle gideyim dedim, mekan hakkında bir şey bilmiyorum ama yorumlarda anladığım kadar %65 memnun kalınmadığını gördüm, bu oran bu mekan için çok yüksek. Ben İstanbul'dan geleceksem memmun kalmalıyım, mekan güzel olabilir ama adam gibi hizmet isterim, memnuniyetimizi de söylerim, para benim için söz konusu değil, eğer bu yorumları okuyorlarsa bunu toparlamaları lazım, bu yoruml.. Devamını Göster

61
Sakın gitmeyin
2

-

İstanbul'dan Sapanca'ya kahvaltı icin geldik 9 kişi. Ama maalesef restaurantın çalışanından müdürüne kadar hepsi çok kabaydı. 3 yaşındaki çocuklarımıza bile kahvaltı menüsü aldırmaya zorladılar. Asla gidilmesini tavsiye etmem. Mekan ve ortam çok güzel ama oraya yakışmayan işletmecileri ve çalışanları var.

61
Kötü
2

-

Berbat bir mekan. Yemekleri güzel ama çok pahalı. Müessesenin ikramı olarak ortaya gelen aparatiflerden hesabı öderken para alınıyor. Çalışanları çok agresif insanlar.

61
Harika bence
10

-

Biz ailecek her ay gideriz. Bence doğası, konumu, servisi çok güzel. Serviste aksaklıklar illaki olur, servis elemanları elinden geleni yapıyor bence ama bu bence problem değil herkese öneririm.

61
Her şey mükemmel
10

-

Açıldığından beri gideriz ailecek, şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadık. Her şey bence çok güzel.

61
Avuç içi kadar yok
2

-

Bir yemeği tam 1 saat 53 dakikada zor geldi, yemek pahalı ama yemek avuç içi kadar yok, tandır istedik 3 lokma geldi ve 30 TL fiyat geldi.

61
Sakın gitmeyin
2

-

Naturköy Sapanca'ya önceleri kahvaltıya gidiyorduk, misafirlerimizi götürüyorduk. İlk zamanlarda iyiydi fakat daha sonra kaliteyi düşürdü. Fiyatını artırdı, porsiyonlarını küçülttü ve en son küçük çocuklarımdan bile ücret aldılar. Bir daha da gitmedim. Mekana güveniyorlar fakat hizmet kalite sıfır sıfır sıfır.

61
Hiç memnun kalmadık
2

-

Kimseye önermem, servis çok yavaş, elemanlar müşteriye karşı suratlı ve yemekleri de çok kötü. Önümüze bir yemek geldi inanın ki yağdan geçilmiyordu, yiyemedik bile. Ve çok pahalı bir yer, duyurulur.

61
Çok kötü bir gece, aç kaldık
4

-

15.06.2013 Cumartesi akşamı düğüne gittik. Mekan çok güzeldi, belki de Türkiye'de bir ilk ama servis berbattı. Garson yemek getirdi sonra ben yemedim yemeği. Masaya geldiğimde çatalım yoktu, garsondan çatal istedim bana laf yaptı sonra getirdi. Sonra tekrar arkdaşın çatalı yoktu çatal istedik çatal yok diye getirmedi. Koskoca mekanda çatal mı olmaz. Yeni servis açtı başka masalara. Onlara çatal verdi bize vermedi. .. Devamını Göster

61
Kötü
2

-

Buraya asla gitmeyin. Pahalı ve kötü.

61
Çok yazık
2

-

5 Mayıs Pazar akşam üzeri akşam yemeği için eşim, çocuğum, 2 kayınçomla mekana gittik. Ben böyle rezalet görmedim. Hem dünyanın parasını veriyorsunuz hem de garsonlara yalvar yakar servis açtırıyorsunuz. Tesis ilk açıldığında hızmet çok güzeldi, fiyatlar da iyiydi. Acaba el mi değiştirdi bu kadar kötü duruma geldi? Doldurmuşlar ortaokul çocuklarını garson diye, ukala ukala cevap veriyorlar. Bir daha gitmeyeceğim. Çe.. Devamını Göster

61
Natürköy hezimeti
2

-

Arkadaşlar pazar sabahı tutturdular Sapanca Maşukiye tarafına kahvaltıya gidelim diye. Naturköy diye bir yer varmiş Sapanca'da çok beğenilen şahane mekanmış, neyse gittik. Ulaştığımızda daha park alanını görünce hadi hayırlısı dedim içimden. Ben diyim 100 siz diyin 200 araba var dışarda. E çarp bunları tabi dörtle! İçeriye girdik geniş bir vadi, ortadan bir çay akıyor etrafta tavşanlar ördekler falan geziyor ortam o.. Devamını Göster

61
Asla tavsiye etmiyorum
2

-

Dört kişi de olsanız iki kişi de olsanız aynı kahvaltı gelir. Tek eksik böreklerin sayısı. Dört kişilik kahvaltıda 3 çeşit reçel; her biri iki tatlı kaşığı bile yoktu. Çeşit azdı falan onlara takılmıyorum ama yanlış olan kişi başı 30 TL alırım iki de gelseniz dört kişi de gelseniz porsiyonum aynıdır mantığı. Tavsiye etmiyorum.

61
Hak etmiyor
2

-

Merhaba, Sapanca'ya İstanbul'dan geldik. Gelirken de herhangi bir aksilikle karşılaşmamak için önceden rezervasyon yaptık. Yanımızda 3 yaşında çocuk olduğunu ve ona uygun yer verilmesini istedik. Tesise geldiğimizde bize çocuk için tehlikeli (derenin ortasını) yeri gösterdiler. Uyardık, yerimizi değiştirdiler. Sonra hemen 5 kişi servis açın denildi. 3 yaşında çocuğun anne ile birlikte yiyebileceğini herkes bilir. .. Devamını Göster

61
Her şey ne kadar da natür!
4

-

Pazar günü arkadaşlarla geçerken bir kahve içelim dedik. Doğası, konumu, havası gerçekten güzel. Ancak bizden sipariş almaları için neredeyse yalvardık. Yarım saat kimse bir hoşgeldiniz buyurun demedi. 3 Türk kahvesi ve bir portakal suyu söyledik. Kahvelere süt tozu konulmuş ve portakal suyu da Cappy'nin portakal nektarı idi. Bu işletmenin adı da Natürköy ve bu Naturköy Sapanca'da plastik sandalyelere oturuyorsunuz... Devamını Göster

61
Kötü ürün ve hizmet, süper mekan
4

-

Mekan olarak 10 numara, ama servis ve ürünler kalitesiz. İstanbul'dan kalktık Natürköy Sapanca'ya kahvaltıya gittik. Mekana diyecek hiçbir şey yok, mekan on numara ve üstü ama servis ama servis soğuk su istersiniz su ateş gibi gelir, neymiş efendim soğuk su bitmiş, kahvaltıda hani kenar mahalle pazarlarında satılan en ucuz peynir, zeytin ve sucuğu bile oradaki ürünlerden daha kalite. Sayın yöneticiler, bakın oraya g.. Devamını Göster