Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Natürköy Sapanca
Natürköy Sapanca - Görsel 1
Natürköy Sapanca - Görsel 2
Natürköy Sapanca - Görsel 3
Natürköy Sapanca - Görsel 4
₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 5
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Natürköy Sapanca Hakkında

Natürköy Sapanca gölet ve şelale gibi doğal güzelliklerle çevrelenmiş, iç açıcı bir destinasyon olmasıyla yoğun ilgi görüyor. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında tatil yapmaya uygun bir konum olması oldukça çekici bir özellik olmanın yanı sıra Natürköy, misafirlerine birçok aktivite alanı ve kolaylık sunuyor. İçerisinde seminer ve toplantı salonlarının da bulunduğu bu işletmede bölgeye özgü hayvanların barındığı mini yaşam alanları yer alıyor. Ayrıca Natürköy’ün konumlandığı vadide berberiş, yukka, tafla, poteras, liküstnü gibi çeşitli bitkiler de koruma altında bulunuyor. Natürköy’ün doğal güzelliklerle çevrili oluşu misafirlerine dingin bir konaklama süreci sunarken, bünyesinde barındırdığı çeşitli hizmet ve aktivitelerle isterseniz hareketli geçebilecek bir tatil yapmanız mümkün.

Toplantı ve seminer odaları gibi kurumsal görüşmelerin yanı sıra, davet, organizasyonlar ve özel günlerde de Natürköy misafirlerine özel planlama seçenekleri sunuyor. Tesis ayrıca özel fotoğraf çekim alanları hazırlıyor. İçerisinde kır düğünü alanı barındırması da şehirden uzak ve yeşillerle donatılmış bir mekânda düğün yapmak isteyenler için birebir. Natürköy’de şehrin gürültüsünden uzak, doğa ve yeşille iç içe huzurlu bir organizasyon düzenleyerek unutulmaz bir deneyim yaşayıp misafirlerinizle doyasıya eğlenebilir ve günün sonunda düzenlediğiniz davetin yorgunluğunu bungalov evlerde konaklayarak atabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Natürköy Sapanca Özellikleri

Natürköy’de misafir sayısına göre değişen, farklı bütçelere uygun beş tipte konaklama seçeneği bulunuyor. Kaç kişi konaklayacağınıza göre değişen bungalovlardan kendinize ve bütçenize uygun olanı tercih ederek keyifli bir tatil geçirebilir, doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bungalovlar doğayla bir bütün olacak şekilde tasarlanmış ve otantik bir görünüme sahip. Bu sayede konakladığınız yerin içindeyken dahi doğada bulunduğunuzu hissedebilirsiniz. 

Natürköy’ün en avantajlı noktalarından biri de içerisinde bulundurduğu eğlence ve aktivite alanları. Özellikle çocuklu ailelere büyük kolaylık sağlayan bu alanlarda üç yaş ve üzeri çocukların kullanabileceği;

  • Trambolinler, 
  • Game center, 
  • Salto trambolin çocuk parkı ve 
  • Su balonu 

gibi birçok seçenek bulunuyor. Diğer eğlenceli aktiviteler arasında ise sakinlik yanlısı misafirler için at binme, yürüyüş parkurları ve su bisikleti gibi aktiviteler yer alırken; adrenalin tutkunları için de zipline bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Natürköy’ün engelli misafirlere uygun olması da güzel düşünülmüş ve önemli bir detay olarak dikkat çekiyor. Sapanca gezi rehberi sayfasını incelemeyi unutmayınız. 

Natürköy Sapanca yorumları göz önünde bulundurulduğunda misafirlerin büyük bir çoğunluğunun Natürköy’ün doğal güzelliklerinden oldukça etkilendiği görülüyor. Kuş ve su seslerinin güzelliği, şehirden uzak bir konumda olmasının verdiği huzur ve konforun özellikle kafasını boşaltıp iyice dinlenmek isteyenler için çekici detaylar olduğu söylenebilir. 

Natürköy Sapanca Nerede?

Peki Natürköy Sapanca nerede bulunuyor? Mahmudiye Dere İçi Mevkii konumunda yer alan işletme Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yer alıyor. Sakarya’nın merkezine yalnızca 25 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Natürköy, şehirden çok uzak olmaması fakat şehrin boğucu yanların uzak olmasıyla dikkat çeken bir bölge olma özelliğine sahip. Sakarya’nın merkezine olan yakınlığıyla avantajlı bir konumda olan Natürköy, İzmit’e yalnızca yarım saatlik bir sürüş mesafesinde bulunmasıyla ilgi çekici bir seçenek. Bulunduğu konum sayesinde hem Sakarya’da hem de İzmit’te yaşayan kişiler Natürköy’e şahsi araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Sapanca Natürköy nasıl gidilir sorusunu merak edenler için şahsi araç kullanmanızın, bölgeye ulaşmanın en kolay yolu olduğu söylenebilir. Diğer bir yandan, Natürköy’e direkt ulaşım sağlayan herhangi bir toplu taşıma aracı ise bulunmamakta. 

Konaklama, kahvaltı, restoran, düğün ve diğer organizasyonlar, toplantılar ve eğlence aktiviteleri hakkında daha fazla bilgi almak için Natürköy Sapanca telefon numarası üzerinden işletme ile iletişime geçebilir, ya da online rezervasyon oluşturarak tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Sapanca Restoranları ve Yemek Yenilecek Yerler sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
3 değerlendirme
Natürköy Sapanca
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
Neredekal.com
Yorum puanı 1
08.02.20
Nurşah Saygı
Yatakları kötü
1 gece konaklama için gittiğimiz dağ evi rutubet kokusundan hasta edecek derecedeydi. Yatakları çok kötü. Tek kişilik yataktan çift kişilik yatak yapılmaya çalışılmış. Gece yatak gıcırtısından uyuyamıyorsunuz. Neyse ki doğa harikası bir manzarası var. Tek katlanılabilir yanı kesinlikle bu.
2/5 Ortalama
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
02.08.20
Misafir
Pahalı
Merhabalar ortam çok güzel doğayla iç içe meslek hayatınızda bir futbolcu veya iş adamı holding sahibi veya han sahibi değilseniz kapıda görünmezlik modunu açıp devam ediniz. 5 kişi kahvaltı yaptık istanbuldan Trabzon'a yol parası bıraktık gidiyoruz saygılar.?
2/5 Ortalama
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
02.08.20
Furkan Tatlı
Pahalı
Merhabalar ortam çok güzel doğayla iç içe meslek hayatınızda bir futbolcu veya iş adamı holding sahibi veya han sahibi değilseniz kapıda görünmezlik modunu açıp devam ediniz. 5 kişi kahvaltı yaptık istanbuldan TRABZONa yol parası bıraktık gidiyoruz saygılar.?