Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Natürköy Sapanca

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 5
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
64 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
64 değerlendirme
Natürköy Sapanca
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
02.08.2020
Misafir
Pahalı
Merhabalar ortam çok güzel doğayla iç içe meslek hayatınızda bir futbolcu veya iş adamı holding sahibi veya han sahibi değilseniz kapıda görünmezlik modunu açıp devam ediniz. 5 kişi kahvaltı yaptık istanbuldan Trabzon'a yol parası bıraktık gidiyoruz saygılar.?
2/5 Ortalama
02.08.2020
Furkan Tatlı
Pahalı
Merhabalar ortam çok güzel doğayla iç içe meslek hayatınızda bir futbolcu veya iş adamı holding sahibi veya han sahibi değilseniz kapıda görünmezlik modunu açıp devam ediniz. 5 kişi kahvaltı yaptık istanbuldan TRABZONa yol parası bıraktık gidiyoruz saygılar.?
1/5 Kötü
08.02.2020
Nurşah Saygı
Yatakları kötü
1 gece konaklama için gittiğimiz dağ evi rutubet kokusundan hasta edecek derecedeydi. Yatakları çok kötü. Tek kişilik yataktan çift kişilik yatak yapılmaya çalışılmış. Gece yatak gıcırtısından uyuyamıyorsunuz. Neyse ki doğa harikası bir manzarası var. Tek katlanılabilir yanı kesinlikle bu.
0/5 Çok Kötü
21.04.2019
Elif gümüş
İlgili değiller
650 TL’ye şömineli oda satıyorlar. Şöminesi yanmıyor, daire dubleks, klima da yeterli gelmiyor. Çocuk var diyoruz, odun getirin. Gelen giden yok. 24 saat açık ulaşabileceğimiz numara verdiler. Telefonları açan yok. Nevresim istiyoruz yorgan için, kendiniz geçirin diyorlar. Böyle ilgili olmayan bir yer. Asla tavsiye etmiyorum. Çocuğum o telefonu açmayan, odun getirmeyen kişiler yüzünden hasta.
0/5 Çok Kötü
19.08.2018
Selcuk gunes
Türklere hizmet yok, sadece Araplarla ilgileniyorlar
Bugün gittik gitmemizle dönmemiz bir oldu zaten. Türk insan çok az. Ya Arap ya Suriyeli dolu. Çay içmek için bir yere girdik. Yok efendim burası Araplara rezerveymiş, başka bir yere girdik baktık orada çay içiliyor oturduk. Yok efendim burada yemek yeniliyormuş, çay başka taraftaymış, kaldırıldık. Karşı masa çay içiyor yani çay hizmeti var, yemek yemek zorunda mıyız? Çok çirkin davranışlara sahip bir yer. Sakin gidip gününüzü mahvetmeyin. Sırf Arap ve Suriyeliler için. Para tuzağı olmuş, iğrenç.
Daha fazla yorum gör