Green Blue Restaurant

  • Sakarya / Sapanca
  • Melih Kibar Caddesi Sahil Yolu Kırkpınar

Green Blue Restaurant

İstanbul’a 1,5 saat mesafe de yemyeşil bir doğa ve masmavi gölün birbirine doyduğu romantik manzarayı lezzet ile buluşturduk …
2006 yılından bu yana şehrin gürültüsünden ,çarpık kentleşmeden ve günlük streslerden arınmak için kendine bir sığınak arayanlara eşsiz Balık Mutfağı keyifli yemekler sunmaktayız.

Ünü İstanbul sınırlarını da aşmış şeflerimiz, deneyimli ekibimiz ile her güne ilk günkü heyecanımızı koruyarak hazırlanır,yılın dört mevsimi boyunca siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışırız.

Yaz mevsiminde masmavi göl üzerindeki kurulu açık platformumuzda bir gemide seyahat edermişçesine keyifle veya yeşil ile bütünleşmek isteyenler için bahçe keyfi tadında ;

Kış aylarında ise doğal manzarayı içine taşıyan mimari tasarımı ile sıcak şömine başında kimi gün piyano eşliğinde ,kimi gün piyano ve keman eşliğinde iç mekanımızda misafirlerimizi ağırlarız.

Servisimiz sabahları; geleneksel serpme kahvaltımız ile başlar ,öğle ve akşam yemekleri ile gün sonuna kadar devam eder.

Mutfağımızda tüm deniz ürünleri lezzete dönüşür .Bununla birlikte Türk Mutfağının klasikleri (zeytinyağlılar , mezeler ,börekler ,tatlılar..) de mönümüzde ağırlıklı yerini korumaktadır.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Balıklar iyi pişmemişti
1

-

Daha önce Sapanca'nın birçok yerinde balık yedim ama bu kadar kötü, lezzetsiz ve pahalı bir balık yememiştim. İki kişi lüfer ve hamsi sipariş ettik. Balıklar hem küçük hem de iyi pişmemişti. Islak mendil bile vermediler. Buna karşılık hesap öderken maşallah 250 TL hesap çıkarttılar. Allah'tan içecek yoktu olsaydı fiyat ne çıkardı bilmem. Fiyat listesi de yok. Garson kafasına göre yazıp önünüze koyuyor. Ayıptır günah.. Devamını Göster

3
Garsonları çok samimi
6

-

Biz burada balık yedik. 4 kişilik küçük bir aileyiz ve mutlu ayrıldık. Garsonları çok samimi ve güler yüzlü. Tavsiye ederim.

3
Kahvaltı izlenimlerim
2

-

Yeri güzel olmasına rağmen olayı o kadar ticari hale getirmişler ki... Hijyen yok, kalite yok, ilgi alaka yok. Toplama kampı benzeri, atıl özensiz bir işletme. Gitmek isteyenler iyi araştırsın derim.