Sakarya bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Sakarya Aktiviteleri

Marmara Bölgesi’ndeki en zengin doğal güzelliklere sahip olan Sakarya’da keşfedilmeyi bekleyen birçok güzellik bekliyor sizleri.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Sakarya Yapılacak Şeyler ve Görülecek Yerler

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Sakarya Görülecek Yerler - Sakarya En İyi 10 Yapılacak Şey

Marmara Bölgesi'ndeki en zengin doğal güzelliklere sahip olan Sakarya'da keşfedilmeyi bekleyen birçok güzellik bekliyor sizleri.
Büyük şehirlerdeki karmaşık ve yoğun hayatın tükettiği enerjiyi kısa sürede geri kazanabileceğiniz, doğa sporları bakımından renkli, serin sularda yüzebileceğiniz ve sakinliğin tadını çıkarabileceğiniz ender şehirlerden biridir Sakarya. Marmara Bölgesi'ndeki en zengin doğal güzelliklere sahip olan Sakarya'da keşfedilmeyi bekleyen birçok güzellik bekliyor sizleri. Temiz hava, uçsuz bucaksız ormanlar, Sakarya Nehri ve birçok tarihi değere ev sahipliği yapan Sakarya, sakin, telaşsız hali ile sarıp sarmalar sizi. Konaklama seçenekleri için uygun Sakarya otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Çark Caddesi'nde Alışveriş: Sakarya'nın nabzının attığı yerdir Çark Caddesi. Upuzun bir çarşısı vardır ve sağlı sollu birçok mağaza, restoran, hediyelik eşya dükkanı, market, kafeler yer alır bu caddede. Şehirdeki yaşamı merak ediyorsanız en güzel gözlem yapabileceğiniz yerlerden biridir burası. Alışveriş yapmak, uzun bir yürüyüşe çıkmak ve yemek molası vermek içinde biçilmiş bir kaftandır günün her saati cıvıl cıvıl olan Çark Caddesi.

Maşukiye'de Piknik: Sakarya ili sınırlarında olan ve yeşiliyle baş döndüren Maşukiye, doğanın kucağında vakit geçirip, piknik yapabileceğiniz yerlerden biridir. Burada yer alan Kirazlıyayla'da piknik yaptıktan sonra uzun uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir ya da bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Bol oksijen, sakinlik ve tertemiz hava iyi gelecektir size.

Sapanca'da Su Sporları: Sakarya'nın ününe ün katmış ve yoğun turist çeken ilçelerinden biri olan Sapanca, birbirinden renkli aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Özellikle su sporları konusunda bol seçenek sunan ilçede; rüzgar sörfü, su kayağı, kano ve kneeboard yapabilirsiniz.

Karasu'da Yüzme: Sakarya'nın turistik ilçelerinden biri de Karasu'dur. Uzun kumsalları ve yaz aylarında hareketlenen plajları ile bölgeye renk ve hareketlilik katar. Denizi özlediyseniz burada çok mutlu olacaksınız. Tüm gün yüzebilir, güneşlenebilir ya da kumsalda, ayaklarınız denizin içindeyken yürüyüşe çıkabilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Bomboş bir yer
2

-

Külliyen yalan. Bomboş bir yer. Sakın gidip zamanınızı çarçur etmeyin.