Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Festival
Su Sporları

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Sakarya Aktiviteleri

Sakarya civarında yapılacak 11 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Sapanca Gölünde Su Sporları
Su Sporları
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sakarya
Sapancada Kampçılık
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sakarya
Sapanca Elişi Sepetleri
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sakarya

11 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Sakarya Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Marmara Bölgesi’ndeki en zengin doğal güzelliklere sahip olan Sakarya’da keşfedilmeyi bekleyen birçok güzellik bekliyor sizleri.

Büyük şehirlerdeki karmaşık ve yoğun hayatın tükettiği enerjiyi kısa sürede geri kazanabileceğiniz, doğa sporları bakımından renkli, serin sularda yüzebileceğiniz ve sakinliğin tadını çıkarabileceğiniz ender şehirlerden biridir Sakarya. Marmara Bölgesi’ndeki en zengin doğal güzelliklere sahip olan Sakarya’da keşfedilmeyi bekleyen birçok güzellik bekliyor sizleri. Temiz hava, uçsuz bucaksız ormanlar, Sakarya Nehri ve birçok tarihi değere ev sahipliği yapan Sakarya, sakin, telaşsız hali ile sarıp sarmalar sizi. Konaklama seçenekleri için uygun Sakarya otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Çark Caddesi’nde Alışveriş: Sakarya’nın nabzının attığı yerdir Çark Caddesi. Upuzun bir çarşısı vardır ve sağlı sollu birçok mağaza, restoran, hediyelik eşya dükkanı, market, kafeler yer alır bu caddede. Şehirdeki yaşamı merak ediyorsanız en güzel gözlem yapabileceğiniz yerlerden biridir burası.

Alışveriş yapmak, uzun bir yürüyüşe çıkmak ve yemek molası vermek içinde biçilmiş bir kaftandır günün her saati cıvıl cıvıl olan Çark Caddesi.

Maşukiye’de Piknik: Sakarya ili sınırlarında olan ve yeşiliyle baş döndüren Maşukiye, doğanın kucağında vakit geçirip, piknik yapabileceğiniz yerlerden biridir. Burada yer alan Kirazlıyayla’da piknik yaptıktan sonra uzun uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir ya da bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Bol oksijen, sakinlik ve tertemiz hava iyi gelecektir size.

Sapanca’da Su Sporları: Sakarya’nın ününe ün katmış ve yoğun turist çeken ilçelerinden biri olan Sapanca, birbirinden renkli aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Özellikle su sporları konusunda bol seçenek sunan ilçede; rüzgar sörfü, su kayağı, kano ve kneeboard yapabilirsiniz.

Karasu’da Yüzme: Sakarya’nın turistik ilçelerinden biri de Karasu’dur. Uzun kumsalları ve yaz aylarında hareketlenen plajları ile bölgeye renk ve hareketlilik katar. Denizi özlediyseniz burada çok mutlu olacaksınız. Tüm gün yüzebilir, güneşlenebilir ya da kumsalda, ayaklarınız denizin içindeyken yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Sakarya Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Sakarya için ailelere uygun aktiviteler : Sapanca Trekking Alanları, Luft Fest Summer, Natura Sapanca, Sakarya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sakarya için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Sakarya için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Sapanca Trekking Alanları, Luft Fest Summer, Natura Sapanca, Sakarya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sakarya için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Sakarya için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Sapanca Trekking Alanları, Luft Fest Summer, Natura Sapanca, Sakarya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sakarya için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Sakarya için çiftlere uygun aktiviteler : Sapanca Trekking Alanları, Luft Fest Summer, Natura Sapanca, Sakarya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sakarya için aktiviteler nelerdir?
Sakarya için aktiviteler : Sapanca Trekking Alanları, Luft Fest Summer, Natura Sapanca, Sakarya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.