Bacçe Cafe & Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Bacçe Cafe & Restaurant Hakkında

Bacçe Restaurant uzun yıllardır Kırkpınar Sahilinde sizlere hizmet vermekte olup Türk ve Yöre mutfağının birbirinden lezzetli et ve balık yemeklerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İşletmemiz kış aylarında yaklaşık 50 kişilik ferah kapalı iç mekanında aileniz ve arkadaşlarınızla güzel ve keyifli vakit geçirebilmeniz için zengin menüsüyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Cafe Restaurant olarak hizmet veren işletmemiz Geniş bahçesi,göl kenarı ve iskelesindeki oturma gruplarıyla sizlere doğayla içiçe huzurlu bir ortam sağlamakta olup siz değerli misafirlerimizi özel günlerinizde ve toplantılarınızda keyifle ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Bacçe Cafe & Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
11.04.2017
Bilge Gülgönül
Güzel damak tadı lezzetleri
Sapanca’nın göl kenarında, en güzel manzaralı ve en güzel damak tadı lezzetleri olan mekanı çok beğendik, özellikle yaprak ciğeri ve pazı sarmasını muhakkak denemelisiniz. Mezeleri de harika, tebrik ediyoruz. Çok memnun kaldık. Arada uğrayıp kafa dinleyeceğiz, göl üzerinde bulunan asma yerinizde oturacağız bu sefer.
1/5 Kötü
29.05.2015
nurtac güçlü
Ortam çok güzel
Ortam çok güzel, manzarası süper ama servis ve kahvaltı seçenekleri verilen ücrete göre yeterli değil. Kırık fincan, kahvenin yanında su bile yok.
5/5 Mükemmel
13.02.2013
Nur doganci
Cennetten bir köşe
Gitmeyenlerin çok şey kaçırdığını düşünüyorum, özellikle ilkbaharda ailece gidilip tatlı anılarla dönülebilecek bir yer.