Artane Restaurant

  • İstanbul / Şile
  • Liman Mevkii

Artane Restaurant

Artane restaurant, İstanbul'un en gözde limanı olan Şile Balık Limanı üzerinde yer almaktadır ve son 11 yıldır burada siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Türk mutfağının en güzel örneklerinin yanı sıra, Dünya mutfaklarından çeşitlerimiz ve bu lezzetlere eşlik eden canlı müzik ekibimizle sizleri Artena Restaurant’a bekliyoruz

Üsküdar'dan 50 km yol alıp Boğaz'ın Karadeniz'e göz kırptığı Şile ilçesine geldiginizde, yolunuzun sonundadır. Şile Kalesi'nin sizi karşıladığı tepenin hemen önünde Artane Restaurant'ı göreceksiniz.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Kendilerine has mezeleri
10

-

Şile'de gidilebilecek 4-5 sayılı mekandan biridir. Kendilerine has mezeleri olan ve mezeleri taklit edilen mekandır. Şömine başında rakınızı, şarabınızı yudumlayacağınız harika atmosferi vardır. Hatta yenilenmiş dekorunu yeni gördük, çok daha güzel olmuş. Fiyatlar abartılı değildir. Ağzının tadını bilen için gayet makuldür. Sevdiğimiz mekan. Özetle, burası ayak altı gözüküp müdavimleri çok olan keyifli bir mekandır.

6
Müşteriye saygısız yaklaşım
2

-

Kesinlikle kimseye tavsiye etmem. Servis zaten kötü, garsonlar ukala ve ilgisiz. Fiyatlar dudağı bırakın kafa uçurtuyor. Müşteriye saygısız yaklaşım, balıkları söylemeye gerek bile yok, bayat. Neredeyse kullanılan peçeteden bile ücret alacaklar. Kimseye tavsiye etmiyorum.

6
İşletmecilik zihniyetinden yoksun bir yer
2

-

Şimdiye kadar gördüğümüz en kötü hizmet veren, üstüne üstlük bizim gibi düşünen diğer müşterilerin de şikayetleri umurunda olmayan, işletmecilik zihniyetinden yoksun bir yer.

6
3 TL kuver alınır yazıyor
2

-

İyi değil. % 10 garsoniyer ve kişi başı 3 TL kuver alınır yazıyor. Garsoniyer alıp kuver istenmez. 100 TL hesap geldi diyelim, 116 TL ödeniyor. Ayıp ayıp.

6
64 TL hesap
4

-

Yarım adet çipura+salata+4 adet midye=64 TL hesap. Normal bir yerde maksimum 40 TL ödersiniz. Burayı okumadan gittim, pişmanım.

6
Mekana göre çok pahalı
2

-

Hayatımdaki en pahalı çipurayı yediğimiz restoranttır. 2 yarım çipura için 80 TL. fiyat yazmışlardır ve servis vasatın altındadır.

Yakınındaki Oteller