Arion Restaurant & Bar & Beach

  • Muğla / Bodrum / Gümüşlük
  • Koyunbaba Mah. Ümit Sok. No:27

Arion Restaurant & Bar & Beach

İde Turizm A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Arion Resort Hotel'in içinde yer alan Arion Restaurant, 2004 yılından beri ödüllü aşçıları, uzman servis ve yönetim kadrosuyla yılın 365 günü hizmet vermektedir. National Geographic Magazine tarafından dünyanın gün batımının en güzel izlendiği 10 yer listesine giren konumuyla, Akdeniz ağırlıklı mutfağı lezzetlerini en kaliteli malzemeler ve üstün aşçılıkla birleştiren Arion Restaurant & Bar & Beach benzerleri arasında oldukça ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.

Yemekten önce veya sonra dostlarınızla birlikte keyifli kokteyl alabileceğiniz, gün batımını izlerken yıllanmış bir viski yudumlayacağınız ya da restoran servisi kapandığında yükselen volümüyle house müziğin en seçkin parçalarını dinleyebileceğiniz Arion Restaurant & Bar & Beach Bodrum'da bir eşine rastlanmayan eğlence ve mekan alternatifi sunuyor.

Akşamınız ve geceniz için mükemmel bir program var, ancak gündüzü nerede ve nasıl geçireceğinizi henüz planlamadınız. Dilerseniz çimlerin üzerinde veya dev yastıklarımız üzerinde güneşlenmeniz için sizi Arion Restaurant & Bar & Beach'te ağırlayalım. Günün saatlerine göre downtempo, lo-fi, acid jazz ve house müziğin tadını sıkışıklıktan uzak, ferah, yemyeşil ve gürültüsüz plajımızda çıkarırken Arion Restaurant & Bar & Beach'ın kalitesi tescilli mutfağından sizin için seçtiğimiz plaj menüsüyle kendinize minik bir ziyafet çekebilir, konuklarınızı burada ağırlayabilirsiniz.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller