Antik Laterna Cafe & Restaurant, Rumelihisarı

Antik Laterna Cafe & Restaurant

  • İstanbul / Sarıyer / Rumelihisarı
  • Yahya Kemal Cad. No:30

Antik Laterna Cafe & Restaurant

1988 yılında Cevdet Kaya öncülüğünde Kaya Kardeşler tarafından kurulan Antik Laterna Cafe & Restaurant, kısa sürede alanında en çok tanının markalardan biri olmayı başardı.

Sabah 06:00'dan ertesi sabah 02:00'a kadar neredeyse 24 saat hizmet veren Antik Laterna Cafe & Restaurant, özellikle kahvaltı için Rumelihisarı civarında oturanların yada yürüyüşe çıkanların vazgeçilmez adreslerinden.

Dekorasyonunda Anadolu motifleri bulunan restoranın geniş menüsünde kahvaltı çeşitleri, çiğ börek, mantı, deniz ürünleri ve ev yemekleri bulunuyor.

İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliklerini çay ve kahvenizi yudumlarken seyredebileceğiniz nadir mekanlardan olan Antik Laterna Cafe & Restaurant'da müşterilerine kaliteden taviz vermeden hizmet verdiklerinin altını çizen Cevdet Kaya, "Müşterilerimizin burada gülerek ayrılmaları bizim için en büyük mutluluk" diyor ve kahvaltıda iddialı olduklarını vurguluyor. Özel günleriniz, iş toplantılarınız ve partileriniz de sizlere hizmet vermektedir...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
En sevdiğim şey kahvaltı
10

-

Antik Laterna Cafe & Restaurant'ta en sevdiğim şey kahvaltı. İçeriği çok zengin ve çok lezzetli. Kesinlikle öneriyorum arkadaşlar, pişman olmayacağınız bir mekan.

Yakınındaki Oteller