Anamur Pansiyonları

En iyi 12 pansiyon, en uygun fiyatlar

Anamur Pansiyon Fiyatları

Anamur Gazipaşa kara yolunun 4. kilometreden deniz yönüne ayrılan 2 kilometrelik bir yol, Anemurium antik kentine ulaşır.

Anamur pansiyonları, bu antik şehrin yakınlarında ve denize kıyısı olan beldelerde bulunuyor. Hatta kimi Anamur pansiyonları adeta bir organizasyon şirketi gibi sizler için yörede geziler de düzenleyebiliyorlar.

Muz üretimini genel olarak seralarda sağlayan Anamur'da seracılık 1995'ten sonra yaygınlaşmaya baslamıstır.

Anamur pansiyonları, yaz mevsiminde açık olup, kış aylarında birçoğu hizmet vermiyor. Ancak birçok Anamur pansiyonunun işletmecileri de bu toprakların yerlisi. Bu sayede Anamur'a gittiğinizde size hemen evlerinin kapısını yani Anamur pansiyonlarının kapısını açabilirler.

Anamur pansiyon fiyatlarının diğer beldelere göre oldukça uygun olduğunu söylemek mümkün. 30 TL'den başlayan fiyatlara sadece konaklama dâhil. Kimisinde ise Anamur pansiyon fiyatı biraz artıyor ama içine harika bir köy kahvaltısı da ekleniyor. Tarım ürünleri ile ünlü Anamur'da harika kahvaltı servisi veren bir Anamur pansiyonunu bana kalırsa çok beğeneceksiniz...

Anamur 2020 otel fiyatları, Akdeniz'in diğer kıyı illeri ile karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Özellikle yüksek sezon haricindeki zamanlarda Anamur otel fiyatları gayet düşük olabilmektedir.

Anamur'da yaz mevsiminde artan fiyatlar, en çok da yıldızlı otellerde görülmektedir. Kaliteli otellerde konaklama ücretleri yaz aylarında 5 katına kadar çıkabilmektedir. Anamur 2020 otel fiyatları pansiyonlar da en uygun halde görülmektedir.

Anamur'da apart otelde konaklamayı düşünüyorsanız, Mersin Anamur 2020 otel fiyatının aylık ya da haftalık olarak belirlendiğini belirtelim. Uzun süreli tatilleriniz için en makul olanı Anamur apart otelleri..