Alaca Meyhane

  • İstanbul / Beyoğlu / Cihangir
  • Sıraselviler Cad. No. 45

Alaca Meyhane

İstanbul'un Cihangir semtinde kapılarını eğlence sevenlere açan Alaca meyhane, modern meyhane anlayışına uygun bir yapıda hizmet veriyor. İstanbul gece hayatı sevenlere yeni bir soluk getiren mekânda, en yakın dostlarınızla bir araya gelerek, birbirinden lezzetli mezeler ve eğlenceler eşliğinde unutulmaz zamanlar geçireceksiniz.

Yeni nesil meyhane konseptiyle İstanbul gece hayatına farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan mekân, gece hayatında kendini özel hissetmek isteyenlerin buluştuğu ortak adres olacak gibi görünüyor. İstanbul'da uzun yıllardır gece hayatının içerisinde bulunan mekân işletmecileri, tecrübe ve bilgi birikimlerini alaca meyhanede gün yüzüne çıkarıyor.

Meyhane kültürünün unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde, alaca meyhane gecelerine katılarak meyhane kültürünü yeniden yaşayacak, geçmiş yılların özlemini elle tutulurcasına hissedeceksiniz. Birbirinden usta müzisyenlerden oluşan fasıl ekibi tarafından sunulan fasıl geceleri, hayatınızın en güzel günlerinden biri olarak daima anılarınızda yaşayacak.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın