Al Bushra Restaurant

  • İstanbul / Şişli / Harbiye
  • Hilton İstanbul, Cumhuriyet Cad. Kat:9

Al Bushra Restaurant

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla İstanbul Hilton Oteli'nin 9. katında Lübnan mutfağının kışkırtıcı renklerini, Beyrut'lu şeflerin hazırladığı meşhur soğuk ve sıcak mezeleri, açık mutfakta hazırlanan ızgara çeşitlerimizi üstün hizmet kalitesiyle Al Bushra'da tatmaya ne dersiniz?

Al Bushra Restaurant; nişan yemekleriniz, kına geceleriniz, bekarlığa veda partileriniz ve grup yemeklerinizde size uygun çözümler sunuyor. 140 kişilik salonu, 40 ve 60 kişilik 2 ayrı özel odası, yazları hizmete açılan geniş bahçesi, farklı ve kaliteli yemek çeşitleri ile Al Bushra Restaurant nitelikli bir hizmet arayanlar için biçilmiş kaftan.

Al Bushra mutfağının en önemli özelliklerinden biri de bakır tepsiler içerisinde sunulan otantik Lübnan meze çeşitleri. Eşsiz manzarasıyla kusursuz menülerini uyumlu bir organizasyon çerçevesinde birleştiren Al Bushra'da özel günleriniz unutulmayan mutluluklara dönüşecek.

Restoranın başında da tanıdık bir isim var: Uzakdoğu lezzetlerini muhteşem bir sunumla 27 yıldır misafirlerine tattıran Dragon'un sahibi Ergün Yücebıyık. Yücebıyık'ın uzun yıllara dayanan deneyimi Al Bushra'nın misafirlerimiz için en doğru seçenek haline gelmesini mümkün kılıyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller