Akyaka Görülecek Yerler

Sabaha karşı cırcır böceklerinin sesiyle uyanıp, denizden gelen motor sesi ile huzur bulacağınız, müptelası olunacak bir yerdir Tanrı’nın insanlığa armağanı olan Akyaka Gökova.



Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Akyaka Görülecek Yerler

Toplam 7 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Akyaka Kitesurf Okulları

"Tekne ile ulaşabilirsiniz"

"Para odaklı işletmeler"

7.0

Misafir yorumu

3 yorum

Kitebase Gökova

"Kiteboard"

10

Misafir yorumu

1 yorum

Akyaka Gökova Görülecek Yerler - Akyaka Gökova En İyi 10 Yapılacak Şey

Sabaha karşı cırcır böceklerinin sesiyle uyanıp, denizden gelen motor sesi ile huzur bulacağınız, müptelası olunacak bir yerdir Tanrı'nın insanlığa armağanı olan Akyaka Gökova.
Göz alabildiğine uzanan çam ağaçları ve masmavi denizi ile adım attığınız anda mıknatıs gibi çeker sizi Akyaka Gökova. Sabaha karşı cırcır böceklerinin sesiyle uyanıp, denizden gelen motor sesi ile huzur bulacağınız, müptelası olunacak bir yerdir Tanrı'nın insanlığa armağanı olan Akyaka Gökova. Bu cennet köşenin sahip olduğu kıyılar akvaryumu andırır adeta ve bu nedenle denizin içindeki canlılar kolaylıkla görülebilmektedir. Bulutsuz gecelerde gökyüzüne baktığınızda yıldızların ışıltısı büyüler sizi. Bir masalın içinde gibi hissedersiniz Akyaka Gökova'da kaldığınız anlarda kendinizi ve gördüğünüz güzellikler karşısında zaman dursun istersiniz.

Kitesurf: Sürekli esen rüzgarları sayesinde son yıllarda Türkiye'nin en iyi, en popüler kitesurf alanlarından birisi olmuştur Akyaka Gökova. 3 kilometrelik sığ ve kumluk sahili ve 6 ay boyunca batıdan sahile doğru esen sabit rüzgarı ile Muğla'nın turizm cennetlerinden biri olan Akyaka Gökova kitesurf sporunda dünya standartlarında koşullar sunuyor. Tatilinize renk ve heyecan katmak istiyorsanız rüzgarla dans etmenin keyfini çıkarın.

Azmak Turu: Akyaka Gökova'da en çok tercih edilen aktivitedir Azmak turu. Doğa ile iç içe vakit geçirip, balıklar, tatlı su kaplumbağaları ve su kuşları eşliğinde Azmak'ta tekne turu yapmak tatilinize ayrı bir renk katacak. Tabiat Ana'nın özenerek yarattığı bir güzelliğe sahip olan Azmak Çayı, buz gibi bir suya sahip. Tur sırasında bir sürü yerden atlayıp suya dalan çocuklara şahit olacaksınız. Geziniz boyunca birbirinden güzel kareler yakalayıp, fotoğraf albümünüze farklı renkler ekleyeceksiniz.

Rakı – Balık: Sakinliğin, temiz havanın, dalga seslerinin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız Akyaka Gökova'da rakı – balık yapmadan dönmeyin. Sahilde yer alan birbirinden güzel balık restoranlarından birini seçip, leziz mezelerle, taze balık çeşitleriyle masanızı donatın. Fonda çalan şarkıya eşlik ederek yudumlayın rakınızı ve bol bol yıldızları izlemeyi unutmayın. Dalga seslerini dinleyerek çakırkeyif olmak, zaman kavramını unutmak ve Ege'nin damak tadını kışkırtan lezzetlerinden denemek için vakit ayırmak, tatilinizin en güzel molalarından biri olacaktır.

Kaya Tırmanışı: Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken sporlardan biridir kaya tırmanışı. Bölgede meşhur olan Çınar Plajı'nın üst tarafında yer alan kayalıklarda nefes kesen manzaraya karşı açılmış farklı derecelerdeki 7 rota hem amatör olanlar hem de kendini geliştirmek isteyenler için çok uygun seçenekler sunar.

Köy Turları: Sadece Akyaka Gökova'nın güzellikleri ile yetinmeyip, civar köyleri de görmek ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız birbirinden renkli Ege köyü sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor. Deneyimli rehberler eşliğinde yapılan safari turlarında kendinizi kır çiçekleri ile bezenmiş dağ yollarında ve bölgenin nefes kesen doğal güzellikleri arasında bulacaksınız. Temiz havadan başınız dönecek ve gülümseyen güneş peşinizi bırakmayacak gezi boyunca.

Bisiklet Turu: Akyaka Gökova'da çam ağaçları ve portakal bahçelerinin çevrelediği yollarda pedal çevirirken her sokak, her dönemeç farklı bir masalın kapısını aralayacak size. Telaşsızca yaşayıp gitmenin, zamana yenilmeden mutlu olmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız burada kaldığınız süre boyunca. Bilmediğiniz sokaklara, bahçelere, köylere doğru pedal çevirin ve Ege rüzgarını arkanıza alarak özgür olmanın tadını çıkarın.

4 misafir tavsiyesi
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
10
Akyaka Kitesurf Okulları
Akyaka Kitesurf Okulları
Ula / Muğla
Türkiye
Tekne ile ulaşabilirsiniz

-

Three Palms Suites'te konaklayıp, Kitesirf'e tekne ile tesis önünden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
1
Akyaka Kitesurf Okulları
Akyaka Kitesurf Okulları
Ula / Muğla
Türkiye
Para odaklı işletmeler

-

İnsanlara kitesurfu sevdirmekten öğretmekten ziyade insanların parasını nasıl alırım düşüncesindeler. Akyaka kitesurf okullarında yönetenler çalışanlar öğretenler 10 üzerinden kaç puan verirsiniz mi ben 0 veriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
Kitebase Gökova
Kitebase Gökova
Akçapınar Sahili
Ula / Muğla
Türkiye
Kiteboard

-

Best kiteboard school.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
Akyaka Kitesurf Okulları
Akyaka Kitesurf Okulları
Ula / Muğla
Türkiye
Sami Salar tarafından...

-

Şu anda 10 okul kitesurf eğitimi vermektedir. Hotel Caretta olarak kitecıları ağırlamakta ve özel indirimler uygulamaktayız. Rüzgarınız bol olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)