Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Muğla-Kavaklıdere Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Muğla Kavaklıdere Otelleri

Muğla-Kavaklıdere için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Muğla Kavaklıdere Otelleri

Muğla Kavaklıdere Otelleri

Kavaklıdere; Muğla'nın en eski ilçelerinden birisidir. Geçmişi M.Ö 3600 yıllarına dayanan bu bölge Persler, Büyük İskender İmparatorluğu, Roma İmparatorluğu ve Bizans İmparatorluklarının hakimiyet kurduğu tarih dolu bir ilçe. Muğla'daki turizm kapasitesi ve özellikle yaz aylarındaki yoğunluğu göz önüne alındığında da bu bölgeyi de muhakkak ziyaret edip, en azından bir günde olsa Muğla Kavaklıdere otelleri konaklaması yaparak tarihi yerleri incelemelisiniz. Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları da konaklama açısından gayet uygun.

Muğla Kavaklıdere otellerinin genelde merkez dışında bulunduğu bu ilçe, Muğla şehir merkezine 49 km uzaklıkta. Daha önceleri Yatağan ilçesine bağlıyken 90 yılında ilçe olan Kavaklıdere, tarihi güzellikleriyle ziyaretçilerini hayran bırakıyor. Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları üzerinden araştırma yapıp, rezervasyon gerçekleştirerek bu bölgede vakit geçirebilirsiniz.

Muğla Kavaklıdere otelleri hizmet bakımından güvenilir ve hijyeniktir. Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları konusunda da sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Muğla Kavaklıdere otellerinin şehir gürültüsünden uzak olduğundan genellikle sessiz bir tatil arayanların tercihi oluyor.

Yaz aylarında Muğla gerçekten çok sıcak bir kente dönüşüyor. Kimi zaman gölgede 48 dereceye ulaşan sıcaklık, Kavaklıdere'de ise akşamüzerleri dağlardan gelen esintilerle biraz olsun kesiliyor. Muğla Kavaklıdere otelleri merkeze yakın olduğu için gezilecek yerlerine çabuk şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Genelde oda kahvaltı ya da yarım pansiyon şeklinde hizmet veren Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları açısından da makul seviyelerde olacaktır.

Kavaklıdere, Muğla'nın diğer ilçelerine kıyasla çok daha sakin. Muğla Kavaklıdere otelleri konaklamanızda da bu sakinliği hissedebilecek etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin yaylaları ve tarihi yapıları ile de gezilmesi gereken bir yer. Bu anlamda Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları açısından da daha çok çevre gezisi yapmanıza da kolaylık sağlayacaktır. Muğla Kavaklıdere otelleri sitemizden rezervasyon yaparak, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Muğla Kavaklıdere Otelleri Fiyatları

Muğla Kavaklıdere Otelleri

Muğla Kavaklıdere otel işletmeleri bu şirin ilçeye uyum sağlayan, temiz ve konforlu konaklama merkezleridir. Her şey dahil seçeneklere sahip Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları da misafirleri memnun edecek seçenekler arasında. Açık büfe kahvaltı, akşam yemeği seçeneği, konsept odalar ve birçok değişik hizmeti içinde bulunduran Muğla Kavaklıdere otelleri, sizlere yabancılık hissi yaşamayacağınız bir tatil imkanı tanıyor.

Muğla Kavaklıdere otelleri deniz kenarında yer almamasından dolayı bazen tercih edilemeyebilir, fakat tarihi zenginlikler bakımından en az 1-2 gün bu otellerde zaman geçirmenizi öneririz. Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları da abartılı değil, rahat seçeneklerle ödeyebileceğiniz uygunluklarda. Muğla Kavaklıdere otellerinin sunduğu hizmetler dahilinde de ilçenin tarihi yerlerini ve eşsiz doğasını keşfetmiş olacaksınız.

Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları mevsimsel değişikliklerden etkilenmektedir. Yöre daha ziyade yazın turist çektiğinden, kış aylarında Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatları yaz aylarına göre daha düşük seyretmektedir. Öte yandan, 7/24 resepsiyonlu, havuzlu ve tesis genelinde ücretsiz wi-fi erişimi sunan Muğla Kavaklıdere otellerinin rahat bir tatil için her imkanı sunduğunu ekleyelim. Muğla Kavaklıdere otellerinde tam pansiyon hizmetleri alarak, tatilinize farklı bir bakış kazandırabilirsiniz. Restaurantlarda alakart menü, kuru temizleme, araç kiralama gibi hizmetlerin ise Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatlarına dahil olmadığını ekleyelim. Muğla Kavaklıdere otelleri bölgenin zengin oksijeni ile tazelenmenizi sağlayacak. Muğla Kavaklıdere otellerinden birisine rezervasyon yaptırmak için sayfamızı inceleyin!

Muğla Kavaklıdere Gezilecek Yerler

Muğla Kavaklıdere Gezilecek Yerler

Muğla Kavaklıdere otellerinin hizmetlerinden yararlanırken, belirttiğimiz gibi tarihi açıdan köklü bir geçmişe sahip olan bu ilçedeki yapıları gezebilirsiniz. Bu doğa harikaları Muğla Kavaklıdere otelleri fiyatlarına değer:


  • Tarihi Bakırcılar Çarşısı
  • Yerküpe Yaylası
  • Yerküpe Mağarası
  • Hyllarima Antik Kenti
  • Gökçukur Yaylası

Bölgedeki tüm bu yerleri iki gün içerisinde gezer, Muğla Kavaklıdere otellerinde de güzel bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Muğla Kavaklıdere otelleri fiyat bakımından da günlük ve hafta sonuna özel konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Muğla Kavaklıdere otellerinde konaklarken gezebileceğiniz yerler için sayfamızı detaylı incelemenizi öneririz..

İyi tatiller!

Muğla Kavaklıdere Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Muğla-Kavaklıdere için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Muğla-Kavaklıdere otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Muğla-Kavaklıdere otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.