Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

  • Fethiye / Ölüdeniz

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Türkiye'nin yamaç paraşütüne en elverişli noktalarından biridir Ölüdeniz. Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunur ve bu bölge yıl içerisinde birçok turistin yoğun ilgisini görür.

Eğer Ölüdeniz otellerinin birinde konaklayıp güzel bir tatil yapmayı planlıyorsanız, o halde yamaç paraşütü yapıp tatilinizi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Paraşütte olduğunuz anlarda Fethiye'nin en güzel manzaralarına şahit olma fırsatı yakalayacaksınız. Ölüdeniz'deki yamaç paraşütünüzü gerçekleştirmek için yamaç paraşütü organizasyonu yapan acentalarla görüşebilirsiniz. Acentalar Ölüdeniz sahil kıyısında bulunur.

Ölüdeniz otel fiyatlarını inceledikten sonra rezervasyonunuzu gerçekleştirip, en yakın zamanda yamaç paraşütünün heyecanını yaşamanızı öneririz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Fethiye’de olmazsa olmaz
10

-

Fethiye'de olmazsa olmazı unutmayalım, :) yamaç paraşütü. Ölüdeniz'in eşsiz manzarasını yamaç paraşütü yaparak 2000 metreden gözlemleyebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. wwww.fethiyeyamacparasut.com

2
Muhteşem bir şey
10

-

Kesinlikle Ölüdeniz'in muhteşem manzarasını bir de yukarıdan görmelisiniz! Doğru bir hocayla uçmak muhteşem bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.