Ağva Yeşilçay Tatil Köyü

  • İstanbul / Şile / Ağva
  • Yakuplu Cd. No:118

Ağva Yeşilçay Tatil Köyü

Ağva Yeşilçay Tatil Köyü'nde yemeklerdeki lezzet ve restoran hizmeti ayrıcalığını da hissedeceksiniz. Tesisimizde kapalı ve dere kenarı restoranı olmak üzere iki adet restoranımız bulunmaktadır.

Dere ve yeşil ormanın iç içe geçmiş huzur veren uyumunda siz değerli müşterilerimize lezzeti de bir arada sunuyoruz. A la carte hizmetlerimizin yanı sıra konaklama haricinde otelimizin restoran hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul'un karmaşasından kaçıp sakin bir ortamda lezzet keşfine çıkmak istiyorum diyorsanız Ağva Yeşilçay Tatil Köyü tam aradığınız nitelikte.

Taze balık ve et menüleri yanı sıra, çeşit çeşit meze, tatlı ve içecek servislerimiz ile muhteşem bir ziyafet yaşayabilirsiniz. Tesisimizde kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir.

Tesisimizin kapalı restoranı 100 kişilik olup, hafta sonları canlı müzik ve açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. Göksu Deresi'nin benzersiz ortamında (iskele) restoranımızda (Açık ve kapalı olarak) yemek isteyen müşterilerimiz de gün boyunca restoran servislerimizden yararlanabilmektedir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller