Ağva Görülecek Yerler

İstanbul'un en sevimli ve sakin köşelerinden biri olan Ağva, şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebilieceği ilk adreslerden biri.Ağva Görülecek Yerler - Ağva En İyi 10 Yapılacak Şey

İstanbul'un en sevimli ve sakin köşelerinden biri olan Ağva, şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebilieceği ilk adreslerden biri.
Ağva, İstanbul'un Şile ilçesine bağlı tatil beldelerinden biri. İstanbul'a 117 km uzaklıkta bulunan Ağva, yemyeşil ormanları, masmavi denizi ve ona masalsı bir güzellik katan nehri ile şehir hayatından bunalanlara açıyor kollarını.

Ağva tatiliniz sırasında yapabileceğiniz şeyler şöyle:

Nehir kenarında ve yemyeşil ormanlarda yürüyüşlere çıkabilir, doğa ile iç içe keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Eğer yaz aylarında Ağva'da bulunursanız Karadeniz'in masmavi sularına kendinizi bırakabilir, yüzmenin tadına varabilirsiniz.

Doğa fotoğrafçılığı da Ağva'da yapabileceğiniz aktiviteler arasında. Makinanızı alın ve doğa en güzel fotoğraf karelerini size sunsun...

Ağva'da yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri de nehir aktiviteleri. Nehirde kano, bisiklet, tekne gezintileri Ağva'da mutlaka yapmanızı önerdiğimiz aktiviteler arasında.

Olta balıkçılığı, avcılık, bisiklet, doğa yürüyüşleri Ağva'da yapabileceğiniz sporlar arasında.

Bunların yanı sıra Ağva'da yer alan sevimli restoran ve mekanları keşfedebilir, sevdiklerinizle sakin ve keyifli bir yemek yiyebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın