Ayazma Restaurant Şile

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Kebap,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Ayazma Restaurant Şile Hakkında

Ayazma Restaurant, 1997 yılında kurulmuş olup, Şile’nin en güzel yerinde Bozcaada Ayazma Plajı’nda denizi ve güzelliği yaşayabileceğiniz, gün batımında sizleri romantik dakikalara götürüyor. Yıllardır sizlerin haklı gururunu alan Ayazma Restaurant’ta deniz ürünleri, et ve zeytinyağlı mezeleri, güler yüzlü personeli ile sizlerin hizmetindedir. Restaurantımız, 100 kişi kapasiteli, kalorifer, şömine ve klima destekli ısıtma sistemli kapalı alanı, 200 kişi kapasiteli yazlık denize sıfır açık alanı ile hizmet vermektedir. Yaz aylarında deniz ve plaj hizmetleride işletmemizde verilmektedir. • İlkelerimiz; Saygılı ve güler yüzlü hizmet Kaliteli ürün ve lezizlik Temizlik Fiyatlarda uygunluk. Saygılarımızla. Ayazma Turizm Gıda İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Şenel ÇANDIR

Yorum / Değerlendirme

3.7/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Ayazma Restaurant Şile
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.06.2016
Furkan öztürk
Mükemmel bir konumda
Restoranın yeri mükemmel bir konumda. Servisleri güler yüzlü, çalışanları gerçekten mükemmeldi. `Şile`’de gidebilecek en iyi restoran bence. Ailecek her zaman gittiğimiz yer. Herkese önerebilirim.
1/5 Kötü
08.05.2016
Ahmet Önder
Servis çok kötü
Yazılan yorumlara istinaden geldik ancak, hiç memnun kalmadık. Servis çok kötü, istediğimiz ürünü getirmeyi unutup mutfağa tekrar haber verdiler. Su istedik, onu bile getirmediler. Bizim için tecrübe oldu.
5/5 Mükemmel
15.12.2015
Misafir
Kışın ayrı yazın ayrı güzel
`Şile`'deki en güzel restoran. Mezeleri hep tazedir. Servis hızlı ve sıcakkanlıdır. Kışın ayrı güzel yazın ayrı güzeldir. 20 senedir favori mekanımız.