Ayazma Restaurant Şile

  • İstanbul / Şile
  • Ayazma Plajı Mevkii, Ayazma Plajı Küçük Mendirek No:1

Ayazma Restaurant Şile

Ayazma Restaurant, 1997 yılında kurulmuş olup, Şile'nin en güzel yerinde Bozcaada Ayazma Plajı'nda denizi ve güzelliği yaşayabileceğiniz, gün batımında sizleri romantik dakikalara götürüyor.

Yıllardır sizlerin haklı gururunu alan Ayazma Restaurant'ta deniz ürünleri, et ve zeytinyağlı mezeleri, güler yüzlü personeli ile sizlerin hizmetindedir.

Restaurantımız, 100 kişi kapasiteli, kalorifer, şömine ve klima destekli ısıtma sistemli kapalı alanı, 200 kişi kapasiteli yazlık denize sıfır açık alanı ile hizmet vermektedir. Yaz aylarında deniz ve plaj hizmetleride işletmemizde verilmektedir.

• İlkelerimiz;
Saygılı ve güler yüzlü hizmet
Kaliteli ürün ve lezizlik
Temizlik
Fiyatlarda uygunluk.

Saygılarımızla.

Ayazma Turizm Gıda İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
Şenel ÇANDIR

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Mükemmel bir konumda
10

-

Restoranın yeri mükemmel bir konumda. Servisleri güler yüzlü, çalışanları gerçekten mükemmeldi. Şile'de gidebilecek en iyi restoran bence. Ailecek her zaman gittiğimiz yer. Herkese önerebilirim.

3
Servis çok kötü
2

-

Yazılan yorumlara istinaden geldik ancak, hiç memnun kalmadık. Servis çok kötü, istediğimiz ürünü getirmeyi unutup mutfağa tekrar haber verdiler. Su istedik, onu bile getirmediler. Bizim için tecrübe oldu.

3
Kışın ayrı yazın ayrı güzel
10

-

Şile'deki en güzel restoran. Mezeleri hep tazedir. Servis hızlı ve sıcakkanlıdır. Kışın ayrı güzel yazın ayrı güzeldir. 20 senedir favori mekanımız.