3Müz Cafe & Bar

  • Çanakkale / Bozcaada
  • Alaybey Mah. Kurtuluş Cad. No:4

3Müz Cafe & Bar

Mevsime göre değişen lezzetleriyle, yaz-kış açık bir mekan. Servis sabah kahvaltıyla başlıyor, öğle ve aksam yemekleri ise ayrı özenle hazırlanıyor. Günbatımı saatlerindeki aperatifler için bahçe romantik bir seçenek. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise barı müzik eşliğinde size hizmet vermeye devam ediyor.

Kahvaltıda, bölgenin zeytinlerini ve peynirlerini adanın bitkileriyle renklendiriliyor.

Bozcaada'nın bitkilerinden, meyvelerinden, zeytininden yapılan ev yapımı reçeller, sıcak ekmekler, çıtır çörekler eşlik ediyor. Mevsimine göre otlu ve doğal mayalı ekmekler, omletler, taze sıkılmış meyve suları, demli çaylar, kahveler eşlik ediyor.

Serin serin naneli, fesleğenli limonatalar, gelincik şerbeti, adanın rüzgarıyla şişmiş üzümlerinden yapılmış özel içecekler…

Kısaca, dünya ve Türk Mutfağının lezzetleri, 3Müz Cafe & Bar’da Bozcaada’nın özel organik ürünleriyle tatlandırılıyor.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Adada sevdiğimiz mekanlardan
8

-

3Müz Bozcaada'nın merkezinde yer alan hem sevimli hem de şık bir mekan. Günün dilediğiniz bir saatinde, ister bir şeyler atıştırmak ya da soğuk bir limonata içmek, isterseniz uzun bir akşam yemeği için tercih edebilirsiniz. Yemekler oldukça lezzetli; özellikle deniz ürünlerini öneriyorum. Adanın üzümlerinden yaptıkları özel içecekleri de mutlaka deneyin.

Yakınındaki Oteller