2'ler Et Lokantası

  • İstanbul / Maltepe
  • Turgut Özal Blv. Yalı Mah. No:223 Sahil Yolu

2'ler Et Lokantası

İstanbul'da ilk et lokantasını 1970 yılında Çağaloğlu Nuruosmaniye'de açıldı. Lokantanın adını 2 ortak olmasından yola çıkarak, 2'ler olarak koyuldu. Sunduğu lezzet, temizlik ve müşterileri ile oluşturduğu güven hissi ile kısa sürede lokantacılık sektöründe ismini duyurdu.

1976 yılında İstanbul'un çeşitli semtlerinden gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda Bağdat Caddesi – Caddebostan'da 2. şubesi açıldı. 1979'da Cağaloğlu'nda ki şubesini franchising vererek devretti. 1989 yılında İstanbul'un gözde sayfiye yeri olan Tuzla sahilinde bir diğer şubesini açarak müşterilere 2'ler güvencesi ve kalitesi ile hizmet sunmaya başladı.

1996 yılında Seyfettin Mentes olarak Carrefour Ticaret Merkezinde Seyfi 2'ler Et Lokantası'nı müşterilerin hizmetine sunarak 11 yıl sürecek serüvenine başladı. Mayıs 2007'den itibaren yılların verdiği tecrübe lezzet ustalığı ile Maltepe sahilinde kendi yerini açtı. Seyfi 2'ler Et Lokantası olarak değerli müşterilerine en seçkin hizmeti sunmak amacıyla sizlerin hizmetindedir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller