Taşucu Butik Otelleri

En iyi 23 butik otel, en uygun fiyatlar

Taşucu Butik Otel Fiyatları

Taşucu'na gerek tatil amacıyla olsun gerekse de yolculuk için olsun gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok tesis hizmet vermektedir. Bu tesis kategorileri arasında Taşucu butik otelleri gelenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Lotus Boutique Hotel Silifke

Taşucu - Butik Otel - 68 Misafir Yorumu

Lotus Boutique Hotel, Akdeniz'in incisi Mersin'nin tarihi ilçesi Silifke'ye bağlı Taşucu'nda misafirlerini ağırlamaktadır. Lotus Boutique Hotel, upuzun incecik kumlu Taşucu kumsalına, günlük tekne turlarının ve Kıbrıs'a giden gemilerin yer aldığı Taşucu Limanı'na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca her 15 dakikada bir Silifke'ye giden minibüsler de tesisin hemen yanı başından geçmektedir. Lotus Boutique Hotel'in 7/24 hizmet veren resepsiyonundan talep ettiğiniz takdirde Adana Havaalanı transfer imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tesis bahçesinde tüm misafirlerin kullanımına ait bir de açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesisin tüm konaklama birimlerinde banyo - tuvalet bulunmakta olup gardırop, klima, saç kurutma makinesi, havlu, telefon, uydu yayınlı tv ve çalışma...

Taşucu pek çok kimse tarafından Adana'nın yazlığı olarak da bilinse de günümüzde Ankara ve İstanbul'dan pek çok turiste yazın ev sahipliği yapmaktadır.

Taşucu butik otelleri konum olarak denize oldukça yakın noktalarda yer almaktadır. Ayrıca Boğsak Koyu ve Boğsak Adası da Taşucu butik otellerine araçla 15 dakikalık bir mesafededir.

Taşucu butik otelleri yılın en yoğun zamanını yaz aylarında yaşamaktadır. Bu aylarda ve bayram tatillerinde Taşucu butik otelleri kategorisindeki tesislerde boş oda bulmak neredeyse imkansızıdır. Bu sebeple sizler de tatil dönemlerinde Taşucu butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Taşucu butik otel fiyatları da bu yoğun sezonla doğru orantılı olarak artmaktadır. Ancak bu artış erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edilebilir. Taşucu butik otel fiyatları tesislerin bulunduğu konum ve sağladıkları olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Tek başınıza veya 2 kişi kalmayı düşünüyorsanız günlük daha makul fiyatlar sunan Taşucu otellerini tercih edebilirsiniz.

Taşucu otel fiyatları cazip seçenekler sunduğu için pek çok yabancı turistin de beldeye tatil amaçlı gelmesine olanak sağlamıştır.

Taşucu Butik Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Taşucu Butik Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Taşucu Butik Otelleri için en ucuz fiyat 100 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Taşucu için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Taşucu için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Taşucu yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Taşucu ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Taşucu hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Taşucu hava durumu için hemen tıklayın.

Taşucu Butik Otel Yorumları

10

Lotus Boutique Hotel

Ayhan ceylan - 16 Temmuz 2019, Salı 13:38

Sessiz, sakin, temiz, nezih

Lotus Boutique Hotel'den çok memnun kaldık. Sessiz, sakin, temiz, nezih bir ortam. Çok teşekkür ederiz o güzel hizmetiniz için. Herkese tavsiye ederiz.