Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Taşucu Pansiyonları

Taşucu için {{ (filteredHotels).length}} / 23 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Taşucu Pansiyonları

Taşucu Pansiyonları

Taşucu Pansiyonları

Mersin'e bağlı olan Taşucu, kendine has yapısıyla yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya devam ediyor. Çevresinde bulunan şehirlerden de oldukça fazla turist çeken Taşucu, sıcakkanlı insanlarıyla da öne çıkıyor. Tarihi geçmişi milattan öncelere kadar dayanan bu yer, birçok turist tarafından Mustafa Kemal Atatürk doğduğu yer olan Selanik'e benzetiliyor. Aslında sırf bu özelliği nedeniyle bile insanlarda büyük merak uyandırmaya yetiyor. Çevre illerde yaşayan insanların kısa tatil kaçamaklarında sık sık tercih ettiği yerlerden biri olarak göze çarpması da bir başka detay olarak belirtilebilir. Kıbrıs'a giden ada ordan gelen turistlerin de uğrak noktalarından biri olan bölge, Taşucu otel imkanlarının çeşitliliğiyle de göz dolduruyor. Taşucu pansiyonları sunduğu konaklama imkanlarıyla misafirlerine uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyor. Her bütçeye uygun şekilde sunulan ücret portföyüyle Taşucu pansiyonları misafirlerine iyi bir tatil imkanı sunuyor. Buna karşın hem rahat olması hemde ev ortamından uzak kalmak istemeyen bazı turistlerin konaklamada özellikle apart tercih ettiği biliniyor. Taşucu apart pansiyon seçenekleri arasında kendine bir yer bulan müşteriler, gerek arkadaş grupları gerekse tek başlarına bir tatil yapma fırsatı yakalamış oluyor. Kalabalık gruplar tarafından sıklıkla tercih edilen apart pansiyonla, ev ortamının sağladığı sıcaklığı aratmayan özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Taşucu Pansiyon Fiyatları

Taşucu Pansiyon Fiyatları

Taşucu hem sıcak havası hem de masmavi deniziyle tatil severlerin gözde mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Beldenin turistik bir bölgede bulunması konaklama imkanlarını da olumlu bir şekilde etkiliyor. Taşucu pansiyon fiyatları sunduğu fırsatlarla tatilcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Toplumun her kesiminden insana ulaşan fiyat aralığıyla Taşucu pansiyonları, harika bir tatilin kapılarını aralamayı sürdürüyor. Tüm bunlara karşın pansiyonlar, istenilen hizmet düzeyinde fiyat farklılıklarına gidiyor. Fiyat farklılıklarının olması genel olarak;

  • Pansiyonun lokasyonu,
  • Pansiyonun sahil şeridine olan uzaklığı,
  • Konaklama yapılacak dönem,
  • Pansiyondaki aktivite ve olanak çeşitliliğiyle doğru orantılı olarak değişiyor.

Bunların yanı sıra misafirler tarafından istenilen ek hizmetler de konaklama ücretine yansıtılıyor. Taşucu ucuz pansiyonlar seçenekleri ile de çok daha uygun fiyata konaklama imkanları mevcut görünüyor. Dönemsel olarak turist sayısının arttığı bölgede, yaz mevsiminde gelmek isteyen tatilcilerdenseniz çeşitli kampanya ve promosyonlardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarının a sunduğu fiyat indirimleri sayesinde daha ucuza tatil yapma imkanı da yakalamak sizin elinizde. Taşucu ayrıca sunduğu Taşucu yarım pansiyon imkanlarıyla da tatilcilere bir başka konaklama seçeneği de sunuyor. Sadece iki öğün yemek verilen yarım pansiyonlarda kalan tatilciler, günün geri kalanından bölge lezzetlerini tatma imkanına da kavuşuyor. Bunun dışında ailesiyle harika bir tatil geçirmek isteyenler için sunulan Taşucu aile pansiyonları, samimi bir ev ortamını da beraberinde getiriyor. Buraya ailece gelen turistlerin gönül rahatlığıyla tercih ettikleri konaklama çeşitlerinden biri olarak bilinen bu pansiyonlar, ev ortamını aratmayacak şekilde dizayn ediliyor.

Taşucu Villa Pansiyon

Taşucu Villa Pansiyon

Taşucu gerek Akdeniz ikliminin verdiği muhteşem hava gerekse doğasının getirdiği güzellikler sayesinde bu yaz da yerli ve yabancı turistlerin kıskacı altında. Sadece yurt dışından değil, yakınında bulunan diğer şehirlerden de oldukça fazla misafiri ağırlayan Taşucu, bu özelliğiyle göz dolduruyor. Birçok konaklama seçeneğini bünyesinde barındıran Taşucu, özellikle kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Taşucu villa pansiyon seçenekleri hem rahatından ödün vermeyenler hem de kalabalıktan uzak kalmak isteyenler için ideal bir konaklama seçeneği. Genellikle villaların kiralanmasıyla oluşturulan bu konaklama biçimi, lüks ve rahat bir tatil seçeneğini de beraberinde getiriyor. Fiyat olarak diğer pansiyonlardan daha fazla ücret talep edilmesi olası bir durum. Bu nedenle villa pansiyonlarında kalmak istiyorsanız bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda var.

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu çeşitli eğlence mekanları ve plajları ile de turistlerin uğrak noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Bunun yanı sıra gezilecek yerler ile görülmesi gereken noktalarıyla ön plana çıkıyor. Akdeniz'in karstik toprak yapısının doğal mağaraların oluşumunu kolaylaştırması da bu doğal güzelliklerin sergilenmesini kolaylaştırıyor. Burada yapılacak aktivitelerden bazıları şöyle sıralanabilir:

  • Kızkalesi: Tarihi milattan öncesine kadar dayanan Kızkalesi, Mersin denilince akla gelen ilk yerlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu nedenle Silifke'ye 25 kilometre uzaklıkla bulunan Kızkalesi turistlerin ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor.
  • Cennet ve Cehennem Mağaraları: Silifke'nin doğal güzelliklerinden biri olan Cennet ve Cehennem Mağaraları, Mersin'deki en dikkat çekici yerlerden biri olma özelliğiyle göz dolduruyor. 128 metre derinliğe sahip Cehennem ve 70 metre derinlikteki Cennet mağarası en çok merak edilen yapılardan biri olarak biliniyor. Cennet mağarası üstündeki kilise de yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle karşılanan bir başka detay olarak karşımıza çıkıyor.
  • Astım Mağarası: Cennet Cehennem mağaralarına 300 metre uzaklıkta bulunan Astım Mağarası, tatil severler tarafından ilk ziyaret edilen mekanlar arasında gösterilebilir. Çoğunlukla dilek dilemek için gelenlerin akınına uğrayan Astım mağarasına, demir merdivenle iniliyor. Silifke'nin en çok ziyaret edilen doğal güzelliklerinden biri olması buraya ilk kez gelen turistlerin de ilgisini çekmeye devam ediyor.
  • Aya Tekla Kilisesi: Aya Tekla Kilisesi tatilciler tarafından ilgiyle karşılanılan bir başka mekan. Azize Tekla'nın zamanında buraya Hristiyanlığı yaymak amacıyla gelip gizlendiği biliniyor. 4. Yüzyılın başlarından Azize Tekla'nın anısına kiliseye dönüştürülen yapı, sadece yerli değil yabancı turistler tarafından da ilgiyle karşılanıyor.

Taşucu Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Taşucu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Taşucu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Taşucu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Taşucu, Narlıkuyu, Atakent-Susanoğlu, Akkum semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.