Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Taşucu Pansiyonları

Taşucu için {{ (filteredHotels).length}} / 23 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Taşucu Pansiyonları

Taşucu Pansiyonları

Taşucu Pansiyonları

Mersin'e bağlı olan Taşucu, kendine has yapısıyla yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya devam ediyor. Çevresinde bulunan şehirlerden de oldukça fazla turist çeken Taşucu, sıcakkanlı insanlarıyla da öne çıkıyor. Tarihi geçmişi milattan öncelere kadar dayanan bu yer, birçok turist tarafından Mustafa Kemal Atatürk doğduğu yer olan Selanik'e benzetiliyor. Aslında sırf bu özelliği nedeniyle bile insanlarda büyük merak uyandırmaya yetiyor. Çevre illerde yaşayan insanların kısa tatil kaçamaklarında sık sık tercih ettiği yerlerden biri olarak göze çarpması da bir başka detay olarak belirtilebilir. Kıbrıs'a giden ada ordan gelen turistlerin de uğrak noktalarından biri olan bölge, Taşucu otel imkanlarının çeşitliliğiyle de göz dolduruyor. Taşucu pansiyonları sunduğu konaklama imkanlarıyla misafirlerine uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyor. Her bütçeye uygun şekilde sunulan ücret portföyüyle Taşucu pansiyonları misafirlerine iyi bir tatil imkanı sunuyor. Buna karşın hem rahat olması hemde ev ortamından uzak kalmak istemeyen bazı turistlerin konaklamada özellikle apart tercih ettiği biliniyor. Taşucu apart pansiyon seçenekleri arasında kendine bir yer bulan müşteriler, gerek arkadaş grupları gerekse tek başlarına bir tatil yapma fırsatı yakalamış oluyor. Kalabalık gruplar tarafından sıklıkla tercih edilen apart pansiyonla, ev ortamının sağladığı sıcaklığı aratmayan özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Taşucu Pansiyon Fiyatları

Taşucu Pansiyon Fiyatları

Taşucu hem sıcak havası hem de masmavi deniziyle tatil severlerin gözde mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Beldenin turistik bir bölgede bulunması konaklama imkanlarını da olumlu bir şekilde etkiliyor. Taşucu pansiyon fiyatları sunduğu fırsatlarla tatilcilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Toplumun her kesiminden insana ulaşan fiyat aralığıyla Taşucu pansiyonları, harika bir tatilin kapılarını aralamayı sürdürüyor. Tüm bunlara karşın pansiyonlar, istenilen hizmet düzeyinde fiyat farklılıklarına gidiyor. Fiyat farklılıklarının olması genel olarak;

 • Pansiyonun lokasyonu,
 • Pansiyonun sahil şeridine olan uzaklığı,
 • Konaklama yapılacak dönem,
 • Pansiyondaki aktivite ve olanak çeşitliliğiyle doğru orantılı olarak değişiyor.

Bunların yanı sıra misafirler tarafından istenilen ek hizmetler de konaklama ücretine yansıtılıyor. Taşucu ucuz pansiyonlar seçenekleri ile de çok daha uygun fiyata konaklama imkanları mevcut görünüyor. Dönemsel olarak turist sayısının arttığı bölgede, yaz mevsiminde gelmek isteyen tatilcilerdenseniz çeşitli kampanya ve promosyonlardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarının a sunduğu fiyat indirimleri sayesinde daha ucuza tatil yapma imkanı da yakalamak sizin elinizde. Taşucu ayrıca sunduğu Taşucu yarım pansiyon imkanlarıyla da tatilcilere bir başka konaklama seçeneği de sunuyor. Sadece iki öğün yemek verilen yarım pansiyonlarda kalan tatilciler, günün geri kalanından bölge lezzetlerini tatma imkanına da kavuşuyor. Bunun dışında ailesiyle harika bir tatil geçirmek isteyenler için sunulan Taşucu aile pansiyonları, samimi bir ev ortamını da beraberinde getiriyor. Buraya ailece gelen turistlerin gönül rahatlığıyla tercih ettikleri konaklama çeşitlerinden biri olarak bilinen bu pansiyonlar, ev ortamını aratmayacak şekilde dizayn ediliyor.

Taşucu Villa Pansiyon

Taşucu Villa Pansiyon

Taşucu gerek Akdeniz ikliminin verdiği muhteşem hava gerekse doğasının getirdiği güzellikler sayesinde bu yaz da yerli ve yabancı turistlerin kıskacı altında. Sadece yurt dışından değil, yakınında bulunan diğer şehirlerden de oldukça fazla misafiri ağırlayan Taşucu, bu özelliğiyle göz dolduruyor. Birçok konaklama seçeneğini bünyesinde barındıran Taşucu, özellikle kalabalık aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Taşucu villa pansiyon seçenekleri hem rahatından ödün vermeyenler hem de kalabalıktan uzak kalmak isteyenler için ideal bir konaklama seçeneği. Genellikle villaların kiralanmasıyla oluşturulan bu konaklama biçimi, lüks ve rahat bir tatil seçeneğini de beraberinde getiriyor. Fiyat olarak diğer pansiyonlardan daha fazla ücret talep edilmesi olası bir durum. Bu nedenle villa pansiyonlarında kalmak istiyorsanız bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda var.

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu çeşitli eğlence mekanları ve plajları ile de turistlerin uğrak noktalarından biri olmayı sürdürüyor. Bunun yanı sıra gezilecek yerler ile görülmesi gereken noktalarıyla ön plana çıkıyor. Akdeniz'in karstik toprak yapısının doğal mağaraların oluşumunu kolaylaştırması da bu doğal güzelliklerin sergilenmesini kolaylaştırıyor. Burada yapılacak aktivitelerden bazıları şöyle sıralanabilir:

 • Kızkalesi: Tarihi milattan öncesine kadar dayanan Kızkalesi, Mersin denilince akla gelen ilk yerlerden biri olarak öne çıkıyor. Bu nedenle Silifke'ye 25 kilometre uzaklıkla bulunan Kızkalesi turistlerin ziyaret ettiği yerlerin başında geliyor.
 • Cennet ve Cehennem Mağaraları: Silifke'nin doğal güzelliklerinden biri olan Cennet ve Cehennem Mağaraları, Mersin'deki en dikkat çekici yerlerden biri olma özelliğiyle göz dolduruyor. 128 metre derinliğe sahip Cehennem ve 70 metre derinlikteki Cennet mağarası en çok merak edilen yapılardan biri olarak biliniyor. Cennet mağarası üstündeki kilise de yerli ve yabancı turistler tarafından ilgiyle karşılanan bir başka detay olarak karşımıza çıkıyor.
 • Astım Mağarası: Cennet Cehennem mağaralarına 300 metre uzaklıkta bulunan Astım Mağarası, tatil severler tarafından ilk ziyaret edilen mekanlar arasında gösterilebilir. Çoğunlukla dilek dilemek için gelenlerin akınına uğrayan Astım mağarasına, demir merdivenle iniliyor. Silifke'nin en çok ziyaret edilen doğal güzelliklerinden biri olması buraya ilk kez gelen turistlerin de ilgisini çekmeye devam ediyor.
 • Aya Tekla Kilisesi: Aya Tekla Kilisesi tatilciler tarafından ilgiyle karşılanılan bir başka mekan. Azize Tekla'nın zamanında buraya Hristiyanlığı yaymak amacıyla gelip gizlendiği biliniyor. 4. Yüzyılın başlarından Azize Tekla'nın anısına kiliseye dönüştürülen yapı, sadece yerli değil yabancı turistler tarafından da ilgiyle karşılanıyor.

50 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
50
0 (850) 602 21 33
Meltem Apart Pansiyon
Sahil Yolu No: 59
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Eviniz gibi dinlenebileceğiniz, tatilinizi deniz, kum, spor imkanıyla en iyi geçirebileceğiniz sıcak bir ortam. Tavsiye ederiz...

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Selam, ben Kıbrıs'tan emekli Suphi Giritli. 66 yaşındayım, uzun zaman sonra tatile çıktım. Rasgele Holmi Hotel'e girdim. Hemen girişte bir beyefendi ve bayan, hemen hissedilen bir samimiyetle karşıladılar. Her zaman temiz odalar. Hizmet kusursuz. Kendimi evimde hissettim. Ayrıca özel iş veya problemlerine gönülden yardımcı olunuyor. Arif Bey bir Almancılar, bu disiplini işine yansımış. Sık sık gelmeye kararlıyım.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Burada ilk defa kalmamıza rağmen güler yüzlü ve samimi çalışanlar, temiz ve sakin bir otel, sahil ailenizle gelebileceğiniz, kafa dinleyebileceğiniz bir yer.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Harika ötesi bir gün geçirdim. Arif amca gibi birisinin samimiyeti ve misafirperverliği her şeye bedeldi. Herkese tavsiye ediyorum, çok memnun kalacağınızdan eminim. Tam bir aile pansiyonu, kalite ve hizmet bir arada. Güler yüzlülük yanı sıra. Ayrıca Aylin diye bir arkadaşım vardı göremediğim, onu da gelecek seneye görme dileğiyle, selamlar.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Holmi Hotel çalışanlarına, özellikle Arif Bey'e teşekkürler ediyorum. Holmi Hotel'e gelmeden önce tatil planım Taşucu'nda iki gün kalmaktı fakat temizlik, samimi, net, yardımsever. Dört gün kaldık, on numara beş yıldız. Teşekkürler.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Biz yurt dışından geliyoruz ve sakin bir plaj arıyorduk derken Taşucu'nda takılı kaldık, gece saat 2 olmasına rağmen kaydımızı yaptı Holmi Hotel'deki ablam, abla dememin nedeni bir müşteri gibi değil de sanki yıllardır tanışıyoruz gibi muamele gördüğümüzden. Çok cana yakın personel, bir de Arif abi işletme sahibi yani bir abi gibi ilgileniyor hotelde kalanlarla, odalar pırıl pırıl tertemiz, çarşıya 50 m her şey yakı.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Antalya'nın 5 yıldızlı otellerinden sonra Taşucu gibi küçük sayılabilecek bir yerde bu konforu bulabileceğim konusundaki tereddütlerim Holmi Hotel'de kaldıktan sonra boşuna bir tereddüt olduğunu anladım. Bir insan tatil deyince ne ister, öncelikle otelin sahibi Arif Bey ve personel Ayşe Hanım o güler yüzünüz hiç mi düşmez yaaa.. O kadar isteklere hep güler yüzle cevap verip isteklerimizi karşıladınız. Odamda o terte.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Tertemiz, harika bir otel. Tuvalet, banyo tertemizdi. Çarşaflar, havlular gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Denize ve gezilecek yerlere çok yakın. Personel güler yüzlü ve içten. Dört dörtlük bir otel. 3 gece kaldık. Hiçbir kusur bulamadık. Fiyatı da çok uygun.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Fazlasıyla hijyenikti. Denize, çarşıya yakın. Her şey güzeldi, tavsiye ederim. Holmi Hotel ailesine teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Ben annem, babamla gittim. Mükemmel bir yer, süper bir yer. Herkese tavsiye ederim. Yanındaki otellere de gittik, yine de en çok tercih ettiğimiz Arif abinin oteli idi.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
8

-

Otelden memnun kaldık, personel güler yüzlü. Eksik olarak kahvaltı vasat diyebilirim. Onun dışında gayet güzel geçti.

50
0 (850) 602 21 33
Meltem Apart Pansiyon
Sahil Yolu No: 59
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Gayet otantik ve çalışanların güler yüzlü olduğu bir işletme. Her şey için çok teşekkürler.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Ailenizden uzak kalmaktan korkmayın. Aile ortamından daha sıcak ve samimi, her şeyiyle mükemmel. Her şey için teşekkürler işletmeci Arif Tarsus ve oğlu Arif.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

İnternetteki yorumlara bakarak tedirgin şekilde geldik ama her şey çok güzeldi. İlk geldiğimizde Arif Bey güler yüzüyle karşıladı, gereken ilgiyi gösterdi. Sessiz, sakin, dinlenebileceğiniz bir yer. Odalar çok temiz, günlük temizliği yapıldı. Sıcak suyu, interneti, kliması, kahvaltısıyla, ilgisiyle her şeyiyle çok güzel. Eşimle 10 gün kaldım. Bir dahaki tatilimde yine görüşürüz inşallah Arif Bey.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok keyif aldım. Her şey için teşekkür ederiz. :)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Tek kelimeyle güzel bir yer. Aile ortamında kalınacak güzel bir ortam. Çarşıya ve sahile yakınlığı ile güzel bir atmosfer. Holmi Hotel ailesine çok teşekkür ederiz. Yine görüşmek dileğiyle.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
26 Ağustos 2015, Çarsamba 12:44

Ben bunu duymaktan çok sevindim, memnuniyet duyuyorum. Teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Ailece kalınabilecek temiz otellerden biri. Çarşı ve denize 50 metre yakınlığı daha da güzelleştiriyor. BB konaklama ve sakinliği evdeymiş gibi rahat hissettiriyor. Tüm odalar klimalı ve serin. Eşim ve oğlumla rahat bir tatilin keyfini sürdük, teşekkürler. Tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Tek kelimeyle harika bir yer, kesinlikle pişman olmayacağınız hotel. Kafa dinlemek için Holmi Hotel'i tavsiye ederim. Personelinin güler yüzü, odaların temizliği çok güzel. İnternetteki görselleri ile tıpa tıp aynısı. Holmi ailesi yaptığınız hizmetten, ilgiden dolayı teşekkür ederim, seneye tekrar buluşmak dileğiyle.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Kafa dinlemek için harika bir yer. Eşim ve ben çok memnun kaldık. Denize sıfır, temiz bir hotel. Ailece gidilebilecek en iyi hotellerden bir tanesi. Kürşad Bey ve personeline gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Teşekkürler Holmi Hotel.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Merhabalar arkadaşlar, biz Konya'dan geldik Silifke'ye ve burada 3 gün boyunca Holmi Hotel'de çok güzel ağırlandık. Temiz, titiz ve güler yüzlü çalışanlar. Herkese tavsiye edebiliriz. Holmi Hotel ve tüm çalışanlarına teşkkür ederiz.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Kesinlikle tavsiye ederim. Denize yakın, hijyenik, ailece kalabileceğiniz nezih, çok güzel bir otel Holmi Hotel.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Taşucu'nu 2. kez ziyaret ettiğimizde de Holmi Hotel'de konakladık ve temiz odalar, güler yüz ve denize karşı güzel bir manzarada misafirleri olduk. Uygun fiyatı ve güler yüzlü personeli ile evinizdeki rahatlığı hissedebileceğiniz bir mekan. Teşekkürler Holmi Hotel.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Taşucu'na ilk gelişim değil, daha önce de iki kez gelmiştim ama en memnun kaldım. Tatilim bu oldu, hem temizlik, hem konfor, hem de samimiyet açısından süper bir mekan. =) Biz ailecek çok memnun kaldık ve Taşucu'nda tatil düşünen herkese tavsiye ediyorum. =) Teşekkürler Holmi Hotel ailesi. =)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok uygun fiyat ve çok iyi kalite. Odalar temiz ve ilgi mükemmel. Çok güzel bir tatildi. Kürşat abiye özellikle teşekkürü borç biliyoruz. Bu güzel tatilin mimarıdır kendisi. Tekrar geleceğiz. Ve öneriyoruz. Ailece tatil yapılacak güzel bir adres.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok güzel bir tatildi. Her şey çok temiz ve beklentiden yüksek bir hotel burası. Özellikle Kürşat abiye ilgisinden, sohbetinden ve yardımcı olmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Şiddetle tavsiye ediyorum. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
8

-

Konum olarak süper bir yerde. Plaja, çarşıya nereye gitmek isterseniz hemen yanında sanki. Temiz ve düzenli, fiyatı da makul. Biz ailecek 3 gün kaldık (21-22-23/Temmuz 2015). Çok memnun ayrıldık. Taşucu'na gitmek isteyenlere tavsiye edilir.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Her zaman tercih edebileceğiniz lüks, temiz ve süper bir personelle karşılaşabileceğiniz bir yer. Denize yakınlığı ve rahat ulaşımı olan bir yer. Özellikle belirtmek isterim, Kürşat abime teşekkür ederim. İlgi, alaka ve güler yüzlü bir insansın abi. Niğde'den sevgiler. :)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Çok uygun, güler yüz. Herkese tavsiye ederim. Gelen pişman olmaz.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Fiyatına göre güzel bir oteldi. Odaları temiz, sizinle ilgilenen ve isteklerinizi karşılamak için elinden geleni yapan personeli ile Taşucu'nda kalınabilecek güzel ve hesaplı bir yer.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Güler yüzlü karşılama, tertemiz odalar ve deniz manzarası ile Taşucu'nda güzel bir otel. Aile sıcaklığını hissederek kendi eviniz gibi rahat edebileceğiniz bir yer. teşekkürler Holmi Hotel ailesi.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Denize olan yakınlığı ve gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz. Her türlü imkanın elinizin altında olabileceği bir otel. Taşucu'ndaki eviniz gibi olabileceğiniz bir yer diyebiliriz.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Teşekkürler Holmi Hotel ailesi. :) Çok güzel ağırladınız bizi. Kısa ama güzel bir tatil geçirmek için tercih ettiğimiz bu otelden gayet memnun kaldık. Taşucu sahiline olan yakınlığı, temizliği ve Kürşat abinin keyifli sohbeti (çay ikramı:)) ile güzel bir bütünlük içindeydi. Bundan sonra da Taşucu'ndaki adresimiz Holmi Hotel olacak.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Temiz, ferah ve sahile 100 metre uzaklıkta güzel bir otel. TV, buzdolabı, klima, fön makinesi her şeyi mevcut. Tertemiz çarşafları ile kalınacak bir mekan. Güler yüzlü Kürşat Bey var en önemlisi. Sahil çok güzel. Aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Gidin ve kalın...

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Yıllardır tatilimi Mersin bölgesinde yaparım. Bu yıl Taşucu'nu bir arkadaşım tavsiye etti ve fiyatı uygun olması nedeni ile Holmi Hotel'i tercih ettim fakat gerçekten bu kadar ilgi ve temizliği beklemiyordum. Çok beğendim, ayrıca personelin ilgisi kendinizi sanki bu arkadaşların ailesi gibi hissettiriyor. Özellikle Kürşat kardeşim sana çok teşekkür ederim, sayende 10 numara tatil yaptım. Ayrıca Kürşat kardeşim Temmu.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Gerçekten güzel bir otel, tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Sahile çok yakın, odalar temiz, yani 10 numara bir yer.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Karşılama ve hizmetleri çok güzel. Deniz mesafesi süper. Tercihiniz burası olmalı. Her şey harikaydı. :)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Biz 2 kız arkadaş için İnternetten rastgele seçilmiş bir oteldi. Geldiğimizde ne kadar şanslı olduğumuzu anladık. Temiz ve konforlu odalar, geniş, deniz manzaralı balkon ve tabi ki güler yüz, ilgi, alaka, güven için Kürşat Bey'e sonsuz teşekkürler. 4 günlük kısa tatilimizi dolu dolu ve keyifli geçirmenin mutluluğuyla sonlandırıyoruz. En kısa zamanda tekrar dönmek hayaliyle inşallah ve tabi ki mutlaka gündüz yat turl.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Eşimle ikinci balayımızda geçirdiğimiz en güzel tatil oldu Taşucu. Ev konforunu size aratmayacak bir aile oteli. Her şey çok temiz. Güleryüz, ilgi, alaka, deniz manzaralı odalar on numara. Hem ekonomik, hem denize sıfır, hem de rahat, daha ne olsun? Bir de süper olan Kürşat abinin yönlendirdiği Alize yat turu. Buraya gelirken eğer seviyorsanız yanınıza oltalarınızı almayı unutmayın. 3 günlük tatilimiz mükemmel geçt.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Denize sıfır, rahat, sakin bir dinlenme yeri olarak tercih edilebilir.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Dünyada çok memleketlere gittim, birçok değişik hotelde kaldım. Bu hotelde gördüğüm servise, temizlik ve çalışanların bizi gösterdiği aile ortamını hiçbir yerde görmedim. Ayrıcı odalar balkonlu, geniş ve manzaralıdır. Ben Taşucu'na geldiğimde kesinlikle her zaman burada kalacağım, çünkü her şeyden çok memnun oldum.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Beautiful hotel with a gorgeous view of the ocean. Nothing can beat the service though. They treated us like family, took care of our ever need and went out of their way to make us comfortable! I'd recommend this place to any one! Thank you for everything!

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Rahat, temiz, denize sıfır, deneyimli personeliyle huzurlu bir ortam arayanlar için 10 numara.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Bence kalınabilecek en iyi adrestir Taşucu'nda.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
8

-

Gerçekten temizlik, oda düzeni, manzarası ile aile veya yalnız gelinebilecek bir oteldir. Sanki eşyalar hiç kullanılmamış derecede temiz. Taşucu'na gelip de, kalacak yerin yoksa hiç düşünmeyin, artık var. ;)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Şu an konaklamakta olduğumuz hotelimizden güler yüzlü ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Umduğumuzdan da daha temiz hotel. Herkese içtenlikle tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Kısacık bir gün için bile gayet iyi karşılandık. Güler yüzlü ve alakalı bir işletme sahibi var. Odalar temiz. Deniz ve sahil temiz, daha ne olsun ki? Sahile 30-40 metre. Alışveriş merkezlerine 100 metre. Süper bir manzara ve gezilecek çok fazla yer. Teşekkürler Holmi Hotel. Teşekkürler Kürşat abi. :)

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Bizim için en önemli vaziyet samimiyettir. Pekala, burada fazlasıyla muazzam bir samimiyet ile karşılaşıyorsunuz. Denize 30 metre mesafede ve alışveriş merkezlerine çok yakın. Arabayla 3-4 dakika gidebileceğiniz harika plajları da mevcut. Kürşat Bey ve Nazan Hanım aşırı ilgililer. Kürşat abi tavlada yenmesen iyi olacaktı.

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Güler yüzlü ve ilgili çalışanlarıyla temiz ve huzurlu bir otel...

50
0 (850) 600 45 66
Holmi Hotel
Reşadiye Mahallesi Sahil Caddesi No:23
Silifke / Mersin
Türkiye
10

-

Sahile yakınlığı, ayrıca alışveriş merkezlerine mesafesi çok iyi. Otel sahibi Arif Bey ve personelin güler yüzü bizim için çok iyi. Bir hafta ailece tatil yapmamıza vesile oldu. Teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Taşucu Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular