Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Taşucu Apartları

Taşucu için {{ (filteredHotels).length}} / 23 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Taşucu Apartları

Taşucu Apart Otelleri

Akdeniz Bölgesi'nin yükselen şehirlerinden Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu apart otelleriyle göz dolduran bir tatil beldesi. Özellikle yaz aylarında Taşucu apart otelleri yerli turistlerin akınına uğruyor. Fakat bu sizi yanıltmasın, Taşucu apart otelleri yılın her vakti misafirlerini konaklamaya hazır. Taşucu apart otel fiyatları da bu hevesi aynen yansıtan cinsten.

Bölge daha çok yazlık tatillere müsait olduğundan sahile yakın Taşucu apart otelleri arasından tabii ki denize sıfır olanları da mevcut. Bu sebepten dolayı Taşucu apart otelleri diğer konaklama tesislerine göre daha popüler.

Genellikle dostlarınızla ya da ailenizle toplu halde konaklamak için en müsait tesisler Taşucu apart otelleri. Tabii Taşucu apart otel fiyatları da bu konuda etken bir sebep. Çünkü Taşucu apart otel fiyatları konaklayan grup tarafından eşit olarak paylaşılabiliyor. Bu sebeple tatilcilerin bölgede seçebileceği en tasarruflu opsiyonlardan biri Taşucu apart otelleri oluyor.

Taşucu apart otelleri Silifke'ye yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunuyor. Her türlü toplu taşıma hizmetlerinden yararlanarak Taşucu apart otellerine ulaşmak mümkün. Tabii bu durum, Taşucu apart otel fiyatlarının sağladığı ekonomik fırsatlar ile örtüşüyor. Özellikle yazın rağbet görseler de önceden söylediğimiz gibi Taşucu apart otelleri bütün yıl boyunca hizmete açık.

Taşucu Apart Otel Fiyatları

Taşucu Apart Otelleri

İlk bakışta Taşucu apart otel fiyatları ucuzluklarıyla göze çarpıyor. Diğer tesislere göre Taşucu apart otelleri daha ekonomik opsiyonlar diyebiliriz. Gelin Taşucu apart otel fiyatlarından biraz daha detaylı olarak bahsedelim.

Yazlık bir mevki olduğundan Taşucu apart otel fiyatları yaz aylarında yılın diğer aylarına göre bir miktar daha pahalı oluyor. Doğal olarak tatilcilerin artması sebebiyle Taşucu apart otelleri daha iyi hizmet verebilmek için böyle bir uygulamada bulunuyorlar. Fakat erken rezervasyon yaptırırsanız Taşucu apart otellerinde avantajlı şekilde konaklayabilirsiniz. Tatile gitmeden en az birkaç ay önce yapılan rezervasyonlarda Taşucu apart otel fiyatları bir hayli ucuzluyor.

Daha lüks opsiyonlar arayan ve Taşucu apart otellerinde konaklamak isteyen misafirler için de güzel haberlerimiz var. Yüksek bütçeye hitap eden Taşucu apart otelleri de mevcut. Diğerlerine göre konfor ve hizmet açısından bir kademe üstte bulunan bu Taşucu apart otelleri fiyatları açısından diğerlerinden belirgin şekilde ayrılıyor. Tabii onların da yılın her vakti konaklama ve erken rezervasyon opsiyonları bulunuyor. Yani genel olarak diyebiliriz ki Taşucu apart otel fiyatları hem yüksek hem düşük bütçeli tatiller için son derece elverişli.

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu Gezilecek Yerler

Taşucu apart otelleri Mersin'e yakınlıklarından ötürü gezilip görülecek yerler açısından büyük bir bolluğa sahip. Fakat biz bu yazıda özellikle Taşucu apart otellerine en yakın imkanlardan bahsetmek istedik. İşte sizin için seçtiklerimiz:


  • Boğsak Koyu: Konaklayacağınız tesisin plajının çok güzel olacağına eminiz. Fakat Taşucu inanılmaz güzellikte koylarla ve halk plajlarıyla dolu. Bunların arasından sizin için seçtiğimiz Boğsak Koyu, masmavi bir denize ve incecik kumlara sahip. Sahilin tam karşısında bulunan Boğsak Adası sayesinde de suları çarşaf gibi.
  • Tokmar Kalesi: Uçurumun kenarında yüksek bir mevkiye inşa edilmiş bu antik yapı, halk arasında laneti olarak biliniyor. Kimin tarafından inşa edildiği bilinmiyor fakat genel rivayet Bizanslılara ait olduğu yönünde. Tarihi mekanları keşfetmeyi seven tatilciler için güzel bir macera olasılığı yaratıyor.
  • Taşucu Arslan Eyce Amphora Müzesi: Amphora antik kazılarda çıkartılan çömleklere verilen isim. Taşucu Arslan Eyce Amphora Müzesi, Türkiye'nin ilk ve tek amphora müzesi. Fakat bu tesis özellikle çömlek meraklılarına hitap etmiyor tabii. Müzede aynı zamanda balıkçılık ve denizcilikle ilgili tarihi kalıntılara rastlamak da mümkün.

Son olarak Taşucu apart otelleri dışında diğer konaklama opsiyonlarına göz atmak istiyorsanız sizi Taşucu Otelleri sayfamıza bekliyoruz.

Keyifli tatiller!

Taşucu Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Taşucu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Taşucu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Taşucu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Taşucu, Narlıkuyu, Atakent-Susanoğlu, Akkum semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.