Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Taşucu Otelleri

Taşucu için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Taşucu Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sakin bir tatilin adresi: Taşucu

Taşucu, Akdeniz'in mavi sularında tatil yapmak isteyenlerin dışında; Kıbrıs Girne'ye de gitmek isteyenlerin 1 veya 2 gün kısa süreli konaklama amaçlı da kullandığı bir beldedir. Taşucu'ndan Girne'ye feribot seferleri günde 1 kere tarifeli olarak yapılmaktadır.

Bu şirin beldedeyken doğa yürüyüşleri ve su sporları yapabilirseniz vaktin nasıl geçtiğini anlamazsanız. Alışverişi sevenlerdenseniz ise size önerimiz: Taşucu Pazarı. Taşucu Pazarı'nda sebze-meyve dışında, dokumalar ve kıyafetler satılıyor, bakmadan dönememenizi tavsiye ederiz, üstelik fiyatlar da oldukça uygun.

Taşucu'nda bulunan otellerde konakladığınız süre boyunca tarihi güzellikleriyle Boğsak Adası ve mavi bayraklı plajı sizlere düşlerinizdeki tatili sunuyor olacak.

Taşucu otelleri genellikle tamamen kumdan oluşan plajlara sahip olmakla birlikte tatilcilere çocuklarıyla birlikte ailecek rahat edebilecekleri güvenli, huzurlu ve temiz bir alandır.

Taşucu'nda pek çok otel alternatifi mevcuttur. 3 ve üzerinde kişi sayısına sahip gruplar için önerimiz villalarda konaklamadır. Villa fiyatları çoklu gruplar için çoğunlukla daha cazip olup daha rahat ortam sağlamaktadır. Tek başınıza veya iki kişi gidecekseniz de standart otel odası tercihi yapabilirsiniz.

Taşucu pek çok kimse tarafından Adana'nın yazlığı olarak da bilinse de günümüzde Ankara ve İstanbul'dan pek çok turiste yazın ev sahipliği yapmaktadır.

Taşucu otelleri villa tarzında veya pek çok oda barındıran oteller olarak ele alınabilir. Toplu kalımlarda villa tipi otelleri tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Villalar genellikle günlüğü 100 – 200 TL arasında olmakla birlikte 4 ile 6 arasında kişi ağırlayabilmektedirler.

Tek başınıza veya 2 kişi kalmayı düşünüyorsanız günlük daha makul fiyatlar sunan Taşucu otellerini tercih edebilirsiniz.

Taşucu otel fiyatları cazip seçenekler sunduğu için pek çok yabancı turistin de beldeye tatil amaçlı gelmesine olanak sağlamıştır.

Taşucu Hakkında

Silifke'nin hem tarihteki hem şimdiki limanıdır Taşucu. Zaten Silifke'nin ilk yerleşimi olan Seleukeia da Holmoi (Taşucu) halkını nakledilmesiyle olmuştur.

Ancak Taşucu'nun bu zorunlu göçten önce de önemli bir kent olduğu biliniyor. Taşucu günün her saatinde canlı bir turizim merkezi.

Taşucu'na tatile gelen turistler, çevredeki yazlık konutlarına gelenler, limandan Kıbrıs'a gidenler ve gelenlerle hareketli bir yer. Taşucu liman çevresi Kıbrıs bağlantısı nedeniyle hareketli. Taşucu liman çevresinde, Mersin feribot firmalarının bürolarının yanında güzel bir binada hoş ve ilgi çekici bir vakıf müzesi var. Ayrıca Taşucu halkının katkılarıyla müze koleksiyonu zenginleşmeye devam ediyor.

400 amforanın bulunduğu müzenin küçük bir bölümü de etnografik eserlere ayrılmış. Taşucu, Girne; Taşucu'nun merkezindeki limandan Kıbrıs'ın Girne limanına düzenli deniz otobüsü ve feribot seferleri yapılıyor.

Limanın karşısında büroları bulunan özel şirketlerin düzenledikleri seferlerde feribotla otomobil götürmek mümkün. Taşucu'nda denize çok yakın birkaç metre mesafedeki taş yapı içinde İ.S. 4. yy'ın ikinci yarısından kalma sanatsal değeri yüksek bir mozaik korunuyor.

Torosların yeşili ile Akdeniz'in mavisinin kucaklaştığı bir noktada kurulmuş şirin bir yerleşim yeridir Taşucu. İklimi, doğal güzellikleri ve zengin tarihi ile öne çıkan Taşucu gün geçtikçe büyüyen bir turizm beldesidir. Tarihi geçmişi ilk çağlara kadar uzanan Taşucu dağlık Kilikya ile dışa açılan önemli bir liman kentiydi. Taşucu ve yöresi iklim ve arazisi ile daha ilk çağlarda insanların ilgisini çekmiştir. Göksu nehrinin suladığı zengin göksu deltası ve denize ulaştığının denize ulaştığı nokta olan Taşucu ilk çağlardan bu yana sürekli bir yerleşim yeri olmuştur.

İlk yazılı kaynaklara göre Taşucu'nda uygarlıkların bilinen yaşam öyküsü MÖ. 7.yy'da başlamıştır. Taşucu'nda ilk dönemlerde halk kereste ve zeytinyağı ticareti ile uğraşmıştır. Taşucu'na su kanalları yapımı ile Kızkalesi, Silifke ve Taşucu ve diğer kentlere su dağıtımı sağlanmaya başlanmıştır. Kızkalesi kenti en parlak dönemini Roma döneminde yaşamıştır. Taşucu Mersin karayolunun 35. km. sinde antik şehri sulama kanalları ile gelişmiştir. Kızkalesi ilk ve ortaçağın önemli liman kentlerindendir. Kızkalesi'nin önemli iki kalesi bulunmaktadır. Boğsak Taşucu'nun 10 km. batısında bir tatil beldesidir. 3. Haçlı seferinde Silifke ve Taşucu'na Alman Haçlı Ordusu gelmiştir. Silifke ve Taşucu Ermenilerin eline geçtiğinde Bizanslılara ait kaleler onarılmıştır.

Taşucu MS.4'yy da Emevilerin daha sonra Abbasilerin eline geçer. Taşucu'nda ilk türk varlığı 13. yy.'da başlar. Taşucu bölgesi Osmanlı ve Karamanoğlulları arasındaki mücadelelere tanıklık etmiştir. Taşucu 15. yy. sonlarında Osmanlılar'ın eline geçmiştir. Bu yıllarda yaptırılan liman kalesi Taşucu'na 7 km. mesafededir. Osmanlı egemenliğinin zayıflaması ile Taşucu'nda Bulaşlı Beyliği'nin egemenliği başlar. Taşucu bu dönemde daha çok yörüklerin görüldüğü bir bölge haline gelir. Bu dönemde Taşucu liman kenti olma özelliğini yitirir. Taşucu 19. yy.'dan itibaren yine bir yerleşim yeri haline gelir. Osmanlı'nın Avrupa ülkeleri ile ilişkilerinin artması sonucu Taşucu limanının önemi artar. Bu dönemde Taşucu gemi üretimi için tercih edilmiştir. Taşucu Mersin'in yeni limanı olmaya başlayınca Taşucu'nda bayındırlaşma çalışmaları başlamıştır. 19. yy.'dan kalma gümrük binası Taşucu'nun tarihi binalarından biridir.

Taşucu'nda ticaretin artması ile 18. yy.'da işletme sayısı artmıştır. Taşucu'nun nüfusu 1872 yılına gelindiğinde artmıştır. Bolacalı aşireti de Taşucu'nda yaşamaktadır. Deniz ticaretinin artması ile Taşucu'na esnaf ve tüccarların büyük kısmı ada ve Yunanistan'dan gelmiştir. Artık bir liman şehri olan Taşucu kıyıya yakın 20 kadar eviyle kıyıya yakın modern bir görünüm sergilemektedir. Taşucu'nda yıllarca beraber yaşamış Türk Yunan kültürünün izleri bugün hala yaşamaktadır. 20. yy.'da Taşucu, Silifke'nin dünyaya açılan bir kapısı olmuştur. Mersin önem kazanmaya başlayınca Taşucu uzaklığı nedeniyle önemini yitirmeye başlamıştır. Taşucu, Kıbrıs'ın Türkiye'ye açılan ticaret ve turizm kapısıdır. Konaklama yerleri, ulaşım kolaylığı ile Taşucu gittikçe büyüyen bir turizm kentidir. Doğal güzelliklei ve binlerce yıllık tarihi ile Taşucu yerli yabancı herkezin ilgisini çekmektedir.

Taşucu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sunset Apart Hotel Taşucu
Sunset Apart Hotel Taşucu

-

Her şey yepyeni

Muhteşem bir apart. Her şey yepyeni, sıfır apart. Abdurrahman Bey ve Emel Hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir tatil geçirdik. Taşucu'na tekrar geleceğimiz zaman tereddütsüz burada konaklayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Apart Hotel Taşucu
Sunset Apart Hotel Taşucu

-

Odaları tertemiz

Mükemmel bir tatil oldu. Ailecek huzurlu bir tatil geçirdik. Yeni açılmış bir otel olarak odaları tertemiz ve otel sahibi Emel Hanım çok anlayışlı ve işinin uzmanı. Çok teşekkür ederiz, seneye yine tercihimiz burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Ferah odalar

Otelden çok memnun kaldık. 3 aylık ve 3 yaşındaki kızlarımla birlikte ailecek gittiğimiz tatilde temiz, ferah odalarda, havuz başında güzel bir kahvaltı, güler yüzlü ve samimi işletme sahipleri ile birlikte güzel günler yaşadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Düzenli odaları

Tertemiz, düzenli odaları, doyurucu kahvaltısı ve aile sıcaklığını net olarak hissettiğimiz bir otel. Odadan her çıktığımızda hadi evimize (odamıza) dönelim dedik. Çok keyifli vakit geçirdik. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir otel. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.☺ Sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Nezih bir ortam

Otele geldiğimiz ilk günden ayrıldığımız güne dek çok güzel vakit geçirdik. Odaları tertemiz, havuz başı açık büfe kahvaltısı doyurucu, sıcak aile ortamı ve güler yüzlü sahip ve çalışanları var. Tatil yapmak için ideal bir yer. Cevdet Bey, Sultan Hanım ve Burak Bey'e, tatilimizin güzel geçmesinden dolayı çok teşekkür ederiz. Ailenizle geçirebileceğiniz nezih bir ortam olmasından dolayı herkese tavsiye ederiz. Uğramadan geçmeyiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odalar temiz, ferah, güzel

Otel de 4 gün kaldık ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Odalar temiz, ferah, güzel ailecek vakit geçirmek için çok güzel bir yer. Kahvaltıları çok çeşit olmasıyla birlikte kaliteli ve taze. Otel sahipleri Cevdet Bey ve Sultan Hanım çok ilgililer ve güler yüzlüler. Personelleri de çok güler yüzlü. Bu güzel tatil için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odalar temiz, düzenli ve ferah

İlk kez geldiğimiz bu otelde, arkadaşımla beraber çok iyi zaman geçirdik. Otel oldukça nezih ve sakin bir ortam sunuyor. Odalar temiz, düzenli ve ferah. Ayrıca da kahvaltısı oldukça iyi. En kısa zamanda tekrar gelmek isteriz. Otele ve personellerine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Kahvaltısı harika

Temiz odalar, sıcak bir aile ortamı ve kahvaltı harika. Denizi tertemiz ve sakin. İsteyen havuzdan da faydalanabilir. Dinlenmek için ideal bir yer. Güler yüz ve ilginiz için başta Murat Bey olmak üzere herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tukan Apart Otel
Tukan Apart Otel

-

Plajı çok güzel

Tukan Apart Otel'e çocuklarla gittik, plajı çok güzel, odalar tertemiz kendi evimizde gibi hissettik, çocuklar akşama kadar kumsalda oynadı, çok hoş vakit geçirdik ilgililere teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Aile personeli muazzam

Temiz nezih bir otel. Aile personeli ile çok güzel hizmet veriyorlar. Hüseyin Bey'e eşi Handan Hanım'a çocukları Alptuğ ve Göktuğ'un ilgi ve hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Taşucu'nda ailecek konaklayabileceğiniz ev rahatlığında güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

8 Temmuz 2017, Cumartesi 12:31
Tukan Apart Otel
Tukan Apart Otel

-

Sahili çok uzun

Kalabalıktan sıkılmış, şehir hayatından bunalmış biri olarak, ailemle geldiğim bu otelde o kadar sakin ve huzurlu bir ortam buldum ki. En önemlisi de ailemle kalabilecek güvenli bir aile ortamı sunması. Kumu sahili süper çok uzun sahili var sakinliği de güzel seneye tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Misafirlerle birebir ilgi

Mükemmel bir otel, evinizde hissedeceğiniz harika bir yer. Sahili otel önünde, kumsalda taş yok, odaları temiz, şu an otelde kalıyoruz 3. gecemiz ve bir daha gelsem yine kalacağım. Ailenizle sessiz ve sakin zaman geçirmek istiyorsanız buradan daha iyi bir yer bulamazsınız, işletme sahipleri birebir ilgileniyorlar Rıza Bey'e ve Akif Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Sakin, sessiz ve çok temiz

Hotelde konaklamak çok rahat. Sakin, sessiz ve çok temiz bir otel, özellikle çalışanların güler yüzlülüğünü çok beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

8 Temmuz 2017, Cumartesi 12:30
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Huzurlu, sakin bir mekan

Huzurlu, sakin bir mekan. Denizi çok güzel, kahvaltı keyifli. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Kahvaltı standartların üzerinde

Hotele adım attığımız ilk andan itibaren işletmecilerinin ilgili tavırları ve güler yüzlü halleriyle büyülenebileceğiniz mükemmel huzurlu ve hijyenik tam bir aile hoteli. Ayrıca kahvaltısı da standartların üzerinde çok mutlu ayrılıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

4 Temmuz 2017, Salı 22:09
Taşucu Zeus Otel
Taşucu Zeus Otel

-

Yemekler güzeldi

2015 yazında gitmiştim. Güzel yer, yemekler güzeldi. Temiz, bakımlı, deniz harika, sakin yer istiyorsanız koşarak gidin. Benim için çok sakin, sıkıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Kahvaltı harika

Dinlenmek için ideal mekan. Konforlu, huzurlu bir ortam. Kahvaltı harika. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Plaja sıfır konumda

Tertemiz, güzel dizayn edilmiş odaları, aile işletmesi şirin bir otel. Güzel bir plaja sıfır konumda. Taşucu'nda tatilinizi geçirmeyi planlıyorsanız gönülden tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odalarınız çok temiz ve ferah

Ailemle birlikte üç gün konakladığım otelinizden çok memnun kaldım. Odalarınız çok temiz ve ferah, sabahları huzur içerisinde kuş sesleriyle güne başlıyorsunuz. Havuzun ve sahilin ayrı bir güzelliği var. Otel sahibi Cevdet Bey başta olmak üzere tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Gerçek bir aile oteli

Eşimle son anda karar verip çıktığımız bayram tatilimizi huzurlu geçirmemizi sağlayan bir otel. Gerçek bir aile oteli, odalar gayet temiz ve rahat, açık büfe kahvaltısı ve akşam kafede çıkan yemekleri çok lezzetli. Kaliteye önem verenler için, Taşucu'nda gidilecek tek otel diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Huzur, temizlik, ilgi

Huzur, temizlik, ilgi ve alaka, hepsi bir birini tamamlıyor. Aile oteli. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Havuzu olması

Taşucu'ndaki en temiz, en ilgili otel diyebilirim. Havuzu olması benim ve arkadaşlarım için ayrı bir ayrıcalıktı. Çok memnun kaldım. Ailenizle, arkadaşlarınızla veya yalnız konaklayabileceğiniz sayılı otellerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Kahvaltının açık büfe olması

Eşim ile birlikte konakladığım otelden çok memnun ayrıldım. Sahilde otele ait şezlong ve şemsiye bulunmakta, 2 kişilik odaları dahi geniş, kahvaltının açık büfe olması ve bol çeşitli olması memnun etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odalarınız çok temiz

Ailemle birlikte üç gün konakladığım otelinizden çok memnun kaldım. Odalarınız çok temiz ve ferah, sabahları huzur içerisinde kuş sesleriyle güne başlıyorsunuz. Havuzun ve sahilin ayrı bir güzelliği var. Merkeze çok yakın olması da büyük bir avantaj sağlıyor. Güler yüzlü personeline de ayriyeten çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Odaların şirinliği

Biz geniş bir aile olarak her yıl yaz tatilinin 15 gününü Lotus Pansiyon'da geçiririz... Odaların şirinliği, temizliği, personelin ilgisi, hijyenikliği, kahvaltısı, manzarası, vs. Herkese tavsiye ediyorum... Not: Taşucu'na gittiğinizde Lotus Pansiyon'a uğramadan geçmeyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sonay Hanım bizim için zaman ayırıp, işletmemizi ve çalışanlarımızı onure etmişsiniz. Lakin otelimiz pansiyon değil butik oteldir. Bu güzel yorumlarınızı otelimizin tam unvanı ile taçlandırırsanız bizleri daha da mutlu edersiniz. Eşiniz Erkan Beye selamlar.

11 Haziran 2017, Pazar 16:19
Taşucu Zeus Otel
Taşucu Zeus Otel

-

Pırıl pırıl bir tesis

Bir yorum okudum, kapıda iyi karşılanmamakla ilgili. Ben bu tesise yaz-kış olmak üzere senede 2-4 kere 7-8 yıldan beri gelirim. Hiç böyle bir şey ne yaşadım ne de burada konaklayan arkadaşlarımdan duydum. Sadece çok saygılı insanlardır, müşteriyi sıkmamak, yönlendirmemek adına çok samimi, yakın olmazlar. Çok temiz, çok saygın, pırıl pırıl bir tesis. Allah yolunuzu açık etsin, konaklama sürecim boyunca bu kadar rahat evimde hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Hizmet çok kaliteli ve özenli

Çok keyifli vakit geçirdik. Hizmet çok kaliteli ve özenli. Aile yeri olması da önemli noktalardan biri. Bir daha kesin Lotus Boutique Hotel'i tercih edeceğiz. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Havuz çok temiz

Arkadaşlarımızla yaptığımız kısa tatilde çok memnun kaldık. Hem aile için hem de arkadaş ortamı için çok temiz, çok güzel bir otel. Havuz çok temiz, çok keyifli. Her konuda tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Güler yüzlü ve samimi hizmet

Güler yüzlü ve samimi hizmet, tertemiz ve geniş, güzel odası ile ailecek kalınabilecek mükemmel otel... Kafanızı dinleyip huzur bulacağınız bir tatil için kesinlikle tercihinizi Lotus Boutique Hotel'den yana kullanın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Samimiyet, içtenlik, güler yüz

Eşimle birlikte yaptığımız Silifke ziyareti sırasında şans eseri konakladığımız bu yerde daha önce hiçbir otelde karşılaşmadığımız bir samimiyet, içtenlik, güler yüz ve hoşsohbet ile karşılaştık. İşletmesini yapan aile üyelerinin hepsi bu işi severek ve özveriyle yapıyor ve girdiğiniz ilk dakikadan itibaren bunu size hissettiriyorlar. Temizliği, rahatlığı veya iyi bir konuma sahip olması gibi özellikleri başka birçok otelde bulabilirsiniz ancak (şimdiye kadar hiçbir otelde karşılaşmadığım) bu sıcak ve samimi yaklaşımı başka bir yerde bulabileceğinizi sanmıyorum. Otelden ayrıldığımızda eşimle birbirimize bakıp şunu söyledik; bir daha yolumuz Silifke'ye düşerse kesinlikle buraya geleceğiz ve gelen tüm tanıdıklarımıza şiddetle burayı tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Vita Bella Hotel ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

8 Temmuz 2017, Cumartesi 12:31
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Sabah kahvaltısı doyurucu

İş dolayısıyla konakladığımız otelde hem çalışıp hem tatil yapma fırsatımız oldu. Her ne kadar tatil yapma aklımızda yok iken, odaların oldukça temiz ve geniş, sabah kahvaltısı doyurucu, bence kafa dinlenecek ve ailecek kalınacak bir yer. Deniz, otele çok yakın ve sabahları deniz çok güzel oluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Çok temiz ve yeni

Çok temiz ve yeni, küçük bir otel. Tam bir aile işletmesi ve bu yüzden kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sadece bir gece kaldım ama Rıza Bey'in konukseverliği için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Temiz ve nezih bir ortam

Temiz ve nezih bir ortamıyla ailenizle dinlenebileceğiniz güzel bir ortam. Güler yüzlü personeline ve işletmecisine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Tertemiz, nezih, sakin

Tertemiz, nezih, sakin, kaliteli, güler yüz, kaliteli hizmet. Tek kelimeyle harika. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Tertemiz ve güler yüzlü personel

Tertemiz ve güler yüzlü personeli ve işletmecisine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lotus Boutique Hotel
Lotus Boutique Hotel

-

Nezih ortam

Temiz, nezih ortamı ile biz değerli misafirlere 7/24 en iyi hizmeti verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Hijyenik ve rahat

Eğer evinizdeki huzuru ve rahatlığı tatilde de istiyorsanız burası tam size göre bir yer. Normalde gittiğim hiç bir otelde havlularını kullanamazken burada kullanabildim. Odaya girer girmez havluların, çarşafların o mis gibi kokusu içiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz göstergesi. Çalışanların güler yüzlü olması, ilgi ve alakaları insanın kaldıkça kalasını getiriyor. Biz bir gün diye gittik, 3 gün kaldık. Keşke dediğim tek şey tatilimizin hepsini burada geçirmemiş olmam. Bu kadar hijyenik ve rahat edeceğim bir yer olacağı hiç aklıma gelmemişti. Hayal kırıklığı yaşayacağınız hiçbir şey yok, emin olun. Bir defa gittiğiniz zaman vazgeçilmeziniz olacak bizim gibi. Sahili mükemmel, Antalya'da bulamadığımız sahile sahip cennet gibi bir yer...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Hijyen, güler yüz, konfor

Bir tavsiyemiz üzerine bir gün kalmak için geldik, 4 gündür buradayız. Normalde yola çıkmamız gerek ama işletme sahiplerinin ilgi, alakaları, hoş ve samimi muhabbetlerinden kopamıyoruz, hala buradayız. Eğer tatile çıktığınızda evimdeymiş gibi rahat olacağım bir yer istiyorum derseniz işte burası orası. Bir aile işletmesi, gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz bir yer. Odamızdaki temizliği çoğu gittiğimiz otellerde bile bulamadık. Hijyen, güler yüz, konfor önemli ise sizin için bence burası tam size göre, emin olun. Gelmeniz kolay olacak ama ayrılmanız bizimki gibi zor olacak. :) Bundan sonraki her tatilimizi geçirmek istediğimiz tek adres Villa Bella Hotel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Kahvaltısı, temizliği ve çalışanları

Kahvaltısı, temizliği ve çalışanları ile çok güzel bir otel. Bahtiyar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Hotel
Vita Bella Hotel

-

Çalışanlar oldukça samimi

Ailecek gelip 3 gün bu tesiste konakladık. Personelinin yakın ilgisinden odaların temizliğine kadar her şey çok güzeldi. Mutlaka tavsiye ederim. Çalışanların samimiyeti özellikle genç kardeşimiz Alp'in yakın ilgisi bizi oldukça memnun etti.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Denize sıfır

Denize sıfır, yeni, sevimli, hoş bir tesis. Yolunuz bu tarafa düşerse başka tesis aramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Yeni ve tertemiz

Yeni ve tertemiz, pırıl pırıl bir otel, denize sıfır. Her bakımdan çok rahat. Kesinlikle tekrar tekrar gelinecek bir alternatif. Aile işletmesi. Özellikle Metin Bey her konuda size yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Temizlik, huzur ve güler yüz

Temizlik, huzur ve güler yüz... Bir otelden beklediğiniz şeyler eğer bunlarsa bu otel tam size göre. 2 defa geldim ve pişman olmadım. Ailenizle beraber gelebileceğiniz gerçekten güzel bir mekan. Otel odasında değil de evinizde kalıyor gibisiniz. Hak etmeyen otellere servet ödemenize gerek yok. Paranızın hakkını veren bir otel. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Mavilerle dekore edilmiş bir otel

Çok mütevazi, temiz ve kendinizi gerçekten de tatilde hissedebileceğiniz mavilerle dekore edilmiş şirin bir otel. Yürüyerek otel ararken gördük ve kalmaya karar verdik. Denizin tam karşısında yaklaşık 15 adım mesafede denizle iç içe bir yer. Kahvaltılarının bir dahaki gidişime daha çeşitli olacağını umuyorum. İşletenlerin eline sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Kumsal
Otel Kumsal

-

Odalar temiz

Otel temiz, dışarıdan Çeşme, Alaçatı oteli görüntüsü var, süper bir kahvaltısı var. Odalar temiz ve çok güler yüzlüler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşucu Otel
Taşucu Otel

-

Her yere yakın

Harika bir otel. Temiz, hijyenik, harika bir yer. Özellikle Mert Bey ve Ayşe Hanım'a çok teşekkür ederiz ilgilerinden dolayı. Her yere yakın. Herkesin gelip tatil yapması kaçınılmaz. İşlerinizde başarılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holmi Hotel
Holmi Hotel

-

Hizmet kusursuz

Selam, ben Kıbrıs'tan emekli Suphi Giritli. 66 yaşındayım, uzun zaman sonra tatile çıktım. Rasgele Holmi Hotel'e girdim. Hemen girişte bir beyefendi ve bayan, hemen hissedilen bir samimiyetle karşıladılar. Her zaman temiz odalar. Hizmet kusursuz. Kendimi evimde hissettim. Ayrıca özel iş veya problemlerine gönülden yardımcı olunuyor. Arif Bey bir Almancılar, bu disiplini işine yansımış. Sık sık gelmeye kararlıyım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşucu Otel
Taşucu Otel

-

İlgi alaka süper

Çok süper bir otel, herkese geldiğinde tavsiye ederim, ilgi alaka süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holmi Hotel
Holmi Hotel

-

Temiz ve sakin bir otel

Burada ilk defa kalmamıza rağmen güler yüzlü ve samimi çalışanlar, temiz ve sakin bir otel, sahil ailenizle gelebileceğiniz, kafa dinleyebileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holmi Hotel
Holmi Hotel

-

Kalite ve hizmet bir arada

Harika ötesi bir gün geçirdim. Arif amca gibi birisinin samimiyeti ve misafirperverliği her şeye bedeldi. Herkese tavsiye ediyorum, çok memnun kalacağınızdan eminim. Tam bir aile pansiyonu, kalite ve hizmet bir arada. Güler yüzlülük yanı sıra. Ayrıca Aylin diye bir arkadaşım vardı göremediğim, onu da gelecek seneye görme dileğiyle, selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)