Smileys Restaurant Kaş

  • Antalya / Kaş
  • Liman Caddesi No:16/17

Smileys Restaurant Kaş

Restaurantımız, Kaş'ın tam merkezinde, Kaş yat limanının içerisinde bulunmaktadır. her türlü deniz ürünü, bunun yanında kebaplar, pideler, taş fırın ürünleri, vejeteryan menüleri, servis listemizde bulunmaktadır. Diğer yandan, restaurantımızda, İngiliz kahvaltısı, Türk Köy Kahvaltısı sunulmaktadır. Biraz serinlemek isterseniz, her türlü import ve export içki de, müessesemizde mevcuttur. Ayrıca fıçı bira lezzetini de unutmamak gerek...

Restaurantımız, tarihi bir mekanda bulunmaktadır. Yüzlerce yıllık tarihi bir su sarnıcı, ve eski Kaş evi, Restaurantımızda yemek yerken tadabileceğiniz lezzetlerdendir. Restaurantımız toplamda 150 kişilik olup, 80 kişilik kapalı yerimiz vardır. Soğuk kış günlerinde, kapalı bölümümüzde, sıcacık yanan sobalar etrafında, yemeklerimizden tadıp içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Restaurantımızda amerikan bar bulunmaktadır. Barımızda, tecrübeli barmenimizin hazırladığı içkilerden yudumlayabilirsiniz, Ayrıca okumanız için onlarca ücretsiz Türkçe ve yabancı dillerde kitap / dergi, ve bunun yanında ücretsiz wireless internet hizmeti Smiley's Restaurantta.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller