Karakuş Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
2.1/5
Ortalama
10 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Karakuş Restaurant Hakkında

Çıralı sahilinde denize sıfır Karakuş Restaurant, Villa Lukka’ya ait. Envai çeşit kahvaltılık ve fırından yeni çıkmış ekmekleriyle sabah kahvaltıları çok meşhur. Her zaman taze balık ve zengin meze çeşidi bulmak mümkün. Taş fırında yapılan çeşitli pide, lahmacun ve güveçlerin tadına diyecek yok. Çeşitli ızgara et ve kebaplar, dünya mutfağında yemekler ve çok taze yeşilliklerle yapılmış farklı salatalarla menüsü zengin. Farklı kalitede şarap ve çeşitli içkilerle barı da mevcut. Şefin fırından taze çıkmış tahinli dondurmalı tatlısını tavsiye ederiz.

Yorum / Değerlendirme

2.1/5
Ortalama
10 değerlendirme
Karakuş Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
24.09.2020
Misafir
Tavsiye etmiyorum
7gece konaklayıp bir dünya para vererek kaldığımız Villa Lukka nın Restaurant I olan bu mekanda konaklama içerisinde yalnızca kahvaltı mevcuttu. Her sabahki gibi bugün de kahvaltımızı yapmak icin pansiyondan çıkıp resepsiyondan restoran I arayıp kahvaltı yapmak icin oraya gelmek istediğimizi söylettik. Ancak yogun olduğunu bize kahvaltı veremeyeceklerini söylediler. Daha sonra biz tekrardan restoran a gittik ancak yoğunluk yoktu ayrıca bize kahvaltı veremeyeceklerini söylediler verirlerse de para ödememiz gerektiğini söylediler. Tek kelime ile sacmalik gelecek kişilere kesinlikle tavsiye etmiyorum hiç sıcak kanlı değiller ayrıca mekanda otururken çalışanların muhabbetlerini dinlemekten rahatsız oluyorsunuz. Servisler eksik. İlk gun yumurtamızı getirmeyi bile unuttular. Cok daha güzel samimi çalışanları olan alternatif mekanları rahatlıkla bulabilirsiniz o yüzden burayı es geçmeniz en güzeli olur. Villa Lukka dışında da alternatif konaklayabileceginiz cok güzel pansiyon oteller de var
1/5 Kötü
21.09.2015
Sibel Tarhan
Kötü bir hizmet anlayışları var
Barbun getirdikleri neydi bilmiyorum ama yedik mecburen. Çok kötü bir hizmet anlayışları var. Masanın üzerinden su damlıyor, söylüyorum, yağmur yağdı, o yüzden diye yanıt alıyorum. Üstelik, "Rahatsız eder mi?" deniyor, şaka gibi. Kısacası olur da yolunuz düşerse gitmeyin. Çıralı’nın esnafı genel olarak böyle zaten. Sanırsın bedava yiyorsun.
1/5 Kötü
21.09.2015
Sibel Tarhan
Kötü bir hizmet anlayışları var
Barbun getirdikleri neydi bilmiyorum ama yedik mecburen. Çok kötü bir hizmet anlayışları var. Masanın üzerinden su damlıyor, söylüyorum, ‘yağmur yağdı, o yüzden’ diye yanıt alıyorum. Üstelik, ‘rahatsız eder mi?’ deniyor, şaka gibi. Kısacası olur da yolunuz düşerse gitmeyin. `Çıralı`’nın esnafı genel olarak böyle zaten. Sanırsın bedava yiyorsun.
1/5 Kötü
19.06.2015
Misafir
Şahane hesaplı
Beyler lahmacun 8 TL. İstanbul'da 3 TL, Çıralı Karakuş Restaurant'da 8 TL. Ayağınızı denk alın, ona göre gidin. Geçen gün bir aile balık yedi. Kadın kolundaki bileziklerle hesabı zor ödedi.
1/5 Kötü
19.06.2015
efe kuşcu
Şahane hesaplı
Beyler lahmacun 8 TL. `İstanbul`'da 3 TL, `Çıralı` Karakuş Restaurant'da 8 TL. Ayağınızı denk alın, ona göre gidin. Geçen gün bir aile balık yedi. Kadın kolundaki bileziklerle hesabı zor ödedi.
Daha fazla yorum gör